Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/130 anonim válasza:
94%

Nekem a szüleim gyermekkoromban azt tanították, hogy kétféle ember van. Jó és rossz. Ez pedig a legcsekélyebb mértékben sem függ a bőr színétől, vallástól, vagy bármi egyébtől. Úgy nőttem fel, hogy sokáig albérlőink voltak. Köztük romák, lengyelek és kubai feketék is voltak. Mindről jó tapasztalataim vannak.

Életem során volt, hogy romák húztak ki a csávából, volt, hogy romák kevertek bele. Ugyanígy magyarok, franciák, és még sorolhatnám...

Most a 8. kerületben élek, és babát várunk. a 24-es villamoson 10-ből legalább 7-szer romák ugranak fel, hogy átadják az ülőhelyet a pocakos feleségemnek...

Tehát nekem semmi kifogásom sem lenne, hogy egy általam is ismert fiúval, korának megfelelő kapcsolatba bonyolódjon a lányom. Ez nem lenne bőrszín kérdése, inkább az életkor fontos. Ha szeretem a gyermekemet, akkor vigyázok rá. Vagyis igyekszem megismerni azokat is, akiket ő kedvel. Így nem kell ki-tudja-hol bújkálniuk, hogy találkozhassanak, hanem szem előtt vannak...

Ja, és bár én is szőke és fehér vagyok, szerintem egy fekete, barna, sárga vagy vörös baba is gyönyörű :-)

2010. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/130 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled:)Köszi hogy írtál.Sok boldogságot a babához.
2010. máj. 6. 20:03
 43/130 anonim ***** válasza:
65%

"együtt tanúltunk:"


Biztos nem nyelvtant...


bocs

2010. máj. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/130 anonim ***** válasza:
77%

HA az életedet egyszer elcseszed, soha nem fogod megbocsátani magadnak! 16 évesen még bőven szót kell fogadni anyádéknak, hiszen ők gondoskodnak rólad. Egy anya

mindig jót akar a lányának!

2010. máj. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/130 A kérdező kommentje:

Mért ne tanúlhattunk volna nyelvtant?Am pincér lesz és arra tanúl.

Anyuék akkor tennének nekem jót ha hagynák hogy boldog legyek.

2010. máj. 7. 13:34
 46/130 anonim ***** válasza:
53%

ha hagynának nyugodtan élni akk költözz el , keress magadra , élj meg egyedül !

15/F vagyok dd értem miért gondolják azt a szüleid amit !

én nagyon nem vagyok jóba a szüleimmmel de beismerem , h sokszor igazuk van ... a te helyzetedben is ez van !

tanács : ha azt látjk , h nem tudsz éretten gondolkodni akk ne csodálkozz , h minden döntésedbe belekötnek !

2010. máj. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/130 anonim ***** válasza:
40%

Először is, 19.33-as apuka, gratulálok, nagyon jó a felfogásod ezzel kapcsolatban, igazán szerencsés a gyereked, hogy ilyen apja van.

A gond a mai világgal pont az, amit előttem valaki leírt. Mindenki az után megy amit a médiában mondanak, mindenki mindent elhisz, amit a tv-ben lát.

Csak egy élő példa... egy időben, nem is olyan régen a legnagyobb hír az volt, hogy a szlovákok mennyire utálják a magyarokat. Különböző ellentéteket szító megszólalásokkal tetézték ezt. Én dacolva az egésszel Szlovákiában nyaraltam másfél hétig, és SOHA egy büdös rossz szót nem kaptam, sőt... rengeteg embertől megkérdeztem mi erről a véleménye, azt mondták igen, van néhány makacs ember, akik igen csak a szlovákok és kész, de az emberek 95%-a csak nevet az egészen. A legérdekesebb hogy sikerült összefutnom magyar származású magyar gyűlölővel is... Akkor kérdem én mi ennek a valóság alapja? Minek az ellentéteket szítani azzal, hogy kihangsúlyozzák minden hírnél, hogy ROMA volt az elkövető? Ellentétben ezzel, ha magyar akkor lapítanak. Körbe lehet nézni a világban hogy hány fehér ember tett hasonló bűncselekményeket már! Nem mondom, tartsák az emberek azt a két lépés biztos távolságot, de ha egy anya minden erejét bedobva küzd a gyermeke boldogsága ellen, az már nem normális. Legalább adna neki egy esélyt hogy megismerje. Ha nem szimpatikus neki még mindig tilthatja, de hát ennyit a mai világról. Majd megnézem mi lesz ezekkel az emberekkel, ha egyszer a magyarság kerül kisebbségbe :)

2010. máj. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/130 A kérdező kommentje:

Igen,szerintem is nagyon jó apuka:)

Többieknek:szerintem ezt mindenki gondolta hogy akik leírták a gondolatukat attól még az én véleményem nem fog válzotni.És ez így is van.Amíg nem csalódok a barátomban,nem ver át stb. addig igen is vele leszek,és remélem 4-5 év múlva is csupa jókat tudok majd ide vissza írni:) Én nem 1-2 családot ismerek ahol vagy a nő vagy a férfi cigány és látni hogy nagyon jól megvannak több év házasság és gyerekek mellett.

2010. máj. 7. 19:10
 49/130 anonim válasza:
60%
Az biztos, hogy az lányom/fiam soha nem fog cigánnyal járni. Ölik a magyarokat!!! Nem érdekelnek a kivételek. Undorító elképzelni, hogy hozzádér, hogy szeretkeztek, fúúúj gusztustalan. Neked nincs hányingered tőle? Bár láttam egy-két kommentedet, az IQ-d neked is akkora mint egy marék lepkének.. Gratulálok ember!!! Bár csak ki lehetne tagadni téged a magyarok közül, én tuti megtenném, menj csak a férges, putris cigányokhoz!!!
2010. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/130 anonim ***** válasza:
60%

Már elnézést(itt tuti kapok pár leszavazást:D) de totálisan egyet értek az előttem szólóval!

Én biztos, hogy kitagadnám a lányomat.

Vagy legalábbis úgy megverném, hogy életében többet ne merjen ilyet csinálni, de azután sem tudnék már rá úgy nézni, mint előtte.


Sajnálom, ha ez rasszista beírásnak minősül, de a tapasztalatok alapján én sajnos az vagyok! És furcsa módón még egyetlen kivétellel sem találkoztam!

2010. máj. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!