Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/130 A kérdező kommentje:

Pedig én belenyúltam abba az 5%-ba!

Tudom ha a szüleim adnának neki egy esélyt akkor nagyon megszeretnék őt.De hát ez van és ez is lesz...

Köszönöm a válaszokat!

2010. máj. 5. 20:15
 32/130 anonim ***** válasza:
100%

És ott jön az okos, empatikus ember: aki ketrecen kívülről ismerkedik az oroszlánnal, elbeszélget vele, és ha kiderül hogy vega oroszlánról van szó akkor bemegy hozzá. Ezek az oroszlánok pedig bizony nem tudják takargatni ha emberhúsra fáj a foguk, azonnal látszik. ha mégis egy világkivétel hazudóbajnok oroszlánnal van dolgod, és elhiteti veled hogy jóü és megzabál hát kérlek: ekkora eséllyel vérengző nyulat is találsz.

gyönyörű parabolisztikus állatmesét írtam nektek :DD

2010. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/130 anonim ***** válasza:
87%
Ha van egy kis eszed ne cseszd el az életed, és halgass anyukádra!!!!! Most még minden ok, én ezt el is hiszem, de majd mikor teljesen az övé leszel ( házasság, gyerek stb) na akkor jön majd a fekete leves!! Ezt hidd el nekem, már látlek 10 év múlva, amint vered a fejed a falba és bánod, sírva, megalázva. a cigány vér nem válik vízzé, előbb-utóbb felszínre fog törni a vére, és az neked nem lesz jó. A roma hagyományok szerint, (és ezt tartják is) a nő nem ember, mosson, főzzön, takarítson, szolgálja ki urát és bocsásson meg minden. Majd akkor anyós pajtásék is megváltoznak! Hidd el nekem, annyi ilyet láttam már!!!! Csak jót akar neked anyukád, én is minden áron megakadályoznám ezt a kapcsolatot, ha kell elköltöztetném a családot.
2010. máj. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/130 anonim ***** válasza:
86%
Soha! Egy cigány családba bekerülni nem egy leányálom, eléggé más kultúra...
2010. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/130 Delavega válasza:
100%
tévében látott verekedések, tanárt megverések sorozata, mind roma volt. "tisztelet ténylegesen a sajnos kevés kivételnek" romákkal csak óvatosan, némelyik nagyon durva is szokott lenni. nagyon rafináltak ezek, villognak mint napfény a szobám ablakára, mert szerintük a jóképüség a minden...... aztán sehol sincsenek. a válaszom, nemtudom. neked kel eldönteni
2010. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/130 anonim válasza:
100%

Érdemes utánaolvasnod milyen erőszakos családon belüli halálesetek történtek szerelemféltés következtében vegyes (magyar-roma) családoknál.


Én nem tartom magam rasszistának, viszont tájékozottnak igen!


Egyet tanácsolok angyalom, véletlenül se ess teherbe 2 évig. Nagyon vigyázz. (Most megmondom hogy ha nem jön egy baba akkor 2 év mulva már nem lesztek együtt nagy valoszinüséggel).


Lehet hogy ez egy rendes cigány srác, nemtudom. Viszont ha az a fajta aki nem tanul, segélyen él, és a haverjaival lóg akkor felejtsd el. (Én aztmondom a legfontosabb hogy művelt, tanult legyen az illető. És legyen egy végzettsége, tisztességes munkája.)


Erröl irhatnál egy picit hogy áll a srác ilyen téren !


u.i: A hös-szerelmes liberálisok ezennel bekussolhatnak.

2010. máj. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/130 anonim ***** válasza:
73%

Egyetertek a szuleiddel!

Te ezt most meg nem erted, mert 16 eves vagy es szerelmes. De idovel rajossz.


S.

2010. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/130 anonim ***** válasza:
85%

18:29 vagyok

irtam már h vannak cigány barátaim , de azt h cigány legyen majd a gyerekem élettársa v szerelme azt soha !


most ezt gondolod , de nem ő lesz a férjed , nem vele fogod leélni az életed , ezt belül te is tudod !!!


ahogy előttem is irtak a '' hős-szerelmes libárálisok '' bevehetik !

2010. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/130 A kérdező kommentje:

09:06-nak!

Teherbe biztosan nem fogok esni,mer mindíg védekezünk.Volt úgy hogy nem volt gumi és én akkor is akartam volna de szerencsére leállított hogy gumi nélkül nem.(nagy felelőtlenség lett volna).Am iskolába jár,februárba volt 18 éves,pincérnek tanúl és nem rég vizsgázott 4esre,együtt tanúltunk:)Jogsit is lerakta már 16 éves kora után.A barátaivel nem sokat lóg mondjuk lejárnak egymáshoz,de a haverjai itt laknak majd nem a szomszédba úgy hogy szem előtt van:)Bulizni soha nem megyünk egymás nélkül.Elszokott járni focizni meg ilyesmi de akkor mindíg elkéretszkedik tőlem.Rengetegszer sírt nekem(mikor pl kiderűlt hogy vele vagyok)hogy ő nagyon szeret engem és akármi is lesz mindíg mellett fog lenni,és amit csak tud megad nekem.Ha nem akarna tőlem komoly dolgot,akkor nem tartana már ez a kapcsolat 1év 4 hónapja(és már 12éves korom óta járni akart volna velem).Én vagyok neki az első barátnője.

2010. máj. 6. 15:01
 40/130 anonim válasza:
100%
Annak idején, 16 éves koromban engem is tiltott anyám egy menő, cigány sráctól. Akkor nem értettem mért. Most felnőtt fejjel, már igen! Én sem engedném a lányomat. Jaaa, és nem utolsó sorban, milyen jó ránézni a gyermekemre: a szőke hajú, és kék szemű.:D
2010. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!