Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/130 anonim ***** válasza:
57%

én irtam a 14 szót !

Igazad van : van kivétel mert vannak cigány haverjaim , ők a rendes fajtából vannak , cs az a baj h a többi cigányt akit ismerek azok mind bűnözők !

amúgy hülye vagy ha azthiszed én úgyvélem , h a halott cigány a legjobb cigány ! a legjobb cigány az aki a fajtáját irtja !

2010. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/130 A kérdező kommentje:
Én nem írtam hogy te úgy véled...kommentet se íram a válaszodhoz mert minden választ elfogadok,mint a tiédet is.
2010. máj. 4. 21:01
 23/130 anonim ***** válasza:
65%

Én sem engedném a lányomnak, hogy cigánnyal járjon. Nemhogy járjon, mégcsak ne is barátkozzon.


És igen, előítéletes vagyok meg rásszista, meg hungarista, meg náci meg mittudomén még miket hordanak össze a fajvédők.


Én csak azt tudom, hogy EGY kivételt sikerült találnom a cigányok között, aki rendes ember. Viszont már kiraboltak, megfenyegettek, zsaroltak, loptak tőlem, számtalanszor át akartak vagy át is vertek. És az esetek 95%-ában cigány volt nem fehér ember.


Kösz, ebből nem kérnék a családban.

2010. máj. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/130 anonim ***** válasza:
68%

Én nem engedném meg, Jól teszik a szüleid hogy tiltanak.

Van egy ismerősöm akinek a lánya cigányhoz ment hozzá, van gyerek is, csak a fószer börtönben ül.

2010. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/130 A kérdező kommentje:
Én is ismerek olyan cigányokat akkor bűnözők.De szerencsére én olyat találtam aki rendes.A szülei dolgoznak testvérei és ő is iskolába járnak még meg vannak nevelve.
2010. máj. 5. 12:23
 26/130 A kérdező kommentje:
akkor-akik
2010. máj. 5. 12:25
 27/130 anonim ***** válasza:
27%
hülye rasszista fajgyűlölő állatok vagytok utolsók! kérdező te meg rá se ránts ezekre a csökkent agyú parasztokra! aki ép elméjű, vagy volt már szerelmes tudja hogy miért mondom...
2010. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/130 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 18:29!

Gondolom nekem írtad. Szerintem meg jó ember nem lehet aki másik embert öl- se az aki ezt jónak látja (nyugodtan magadra is veheted akár)


Mért nem képesek az emberek személyenként nézni a másik embert? Igen, én is azt mondom hogy lennének fenntartásaim a kérdést illetően, de adnék egy esélyt. Mindenkiről árulkodik a beszédmódja, és bizony aki olyan cigány, akit nem viselnék meg a családomban, azon 5 perc után látszik is! De felőletek diplomás béke-nobel-díjas is lehet az illető, ha cigány. hizsen valóban a 95%-uk nem az, de a maradék ötöt ne soroljuk melléjük.

Nem vagyok az a fajta ember aki bárkit bevéd, még a halálbüntetést is jogosnak találnám egyes helyzetekben, de ne általánosítsunk. Egy esélyt mindenki kaphat.

2010. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/130 anonim ***** válasza:
100%

Maximálisan egyetértek az utolsó hozzászólóval! Én is ismerek normális, dolgozó cigány családokat, akik egyáltalán nem kapnak segélyt, a két gyerekük jó tanuló, becsületes emberek, sok magyar példája lehetne az ő életmódjuk.

Nem mondom, hogy nekem nincs némi fenntartásom velük szemben, hisz nekem is volt egy fiatal "bandával" összetűzésem már, de ettől függetlenül minden ember, ember, bármilyen nemzetiségből is származik. Ahogy az előttem szóló mondta, egy esélyt mindenki megérdemel, és ha úgy látom nem a gyerekemhez való, nem szeretném a családban látni, akkor lehet tiltanám, de ha rendes, tisztességes srác, akkor miért kéne? Megértem hogy a mai világban már mindenkinek vannak fenntartásai velük kapcsolatban, de nem kéne elrasszistásodnia az egész országnak, nehogy előbb utóbb mi kerüljünk kisebbségbe, aztán leshetünk! Jó úton haladunk...

2010. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/130 anonim ***** válasza:
86%

"Mért nem képesek az emberek személyenként nézni a másik embert? "


Mert az ember így működik. A kategorizálás egy alapvető evoluciós ösztön.


Magyarra fordítva:

Ha az emberek tapasztalták, hogy 10 oroszlánból 9 megeszi őket, akkor onnantól kezdve oroszlán = veszély.

És ez bevált, mert amelyik ember onnantól félt az oroszlántól az túlélt, amelyik meg nem azt egy idő után megette egy oroszlán.


Ugyan így van a cigányokkal is. Van köztük egy elenyésző százalék, aki veszélytelen, sőt rendes, dolgos ember, de ettől még a nagyrészük mocskos bűnöző / ingyenélő marad.


És én semmi esetre se hagynám a lányomnak, hogy "próbáljuk meg hátha belenyúlok az 5%-ba". Ja, vagy nem...

2010. máj. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!