Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/130 anonim ***** válasza:
100%

Biztositanunk kell a fehér ember fennmaradását a feháér gyermekek jövője érdekében !

14 szó.

2010. máj. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/130 A kérdező kommentje:
Tudom vannak helyes magyar fiúk is.De nekem pont ő kell és a szívnek nem lehet parancsolni.Megértem azokat is akik ellene vannak hogy "cigány-magyar" legyen együtt de hát ezt dobta a gép és már nem tudok ellene tenni.A kapcsolatunk elején nem is akartam bele menni ebbe a dologba de megismertük 1mást és közel kerűltünk 1máshoz és nem tudok elszakadni tőle és bevallom nem is akarok.És tudom hogyha a szüleim adnának neki egy esélyt akkor velük is nagyon jól kijönne és anyuék szeretnék őt,de esélyt sem adnak rá sajnos :S Köszönöm a válaszokat:)
2010. máj. 2. 14:35
 13/130 anonim ***** válasza:
72%

utálom ezt a fajta rasszizmust. rádásul épp MAGYAR (?) emberektől. emberek...a magyar nép az egyik legkevertebb nép. le leszek pontozva, de : ti-sem-vagytok-tiszta-magyarok! értem én, hogy előítélet, én sem kötnék bele egy cigány bandába, na de ez azért durva. ráadásul a 14 szó meg ugye "árja emlélet" agyszüleménye az árjaságról meg magyarországon ne beszéljünk. nem kéne keverni a szezont a f*szommal na. a lényeg hogy az emberiséget tartsuk fenn, és nehogy valaki válaszoljon h mert csak a fehérbőrű az ember, mert ennél primitívebb felfogás a világon nincs.

Előítéletek vannak és lesznek is, és nem mondom hogy nem jogosak, de tegyünk különbséget ember és ember, személy és személy között. NINCS olyan, hogy "nemérdekel az egy-két kviétel". érdekeljen. Nem csak a halott cigány a jó cigány ahogy a borzasztó értelmes számban mondják. Van jó. kevés, de van. és ha a kérdező megtalálta azt az egyet, akkor sok bodlogságot, és remélem aranyos gyermekeik születnek. Gondolkodásunkat és viselkedésünket a tanultak adják, és bizony hiába barna az illető, ha úgy nevelték lehet intelligens. Arról ne is beszéljünk hogy hány közös vonást lehet felfedezni magát nácinak (Vagy hungaristának, és még akülönbséget sem látja) valló skinhead és cigány között.

2010. máj. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/130 anonim ***** válasza:
89%

Nos én erre két példával is élhetek azt hiszem. Az ex barátomék Romániából települtek ide kb 15 évvel ezelőtt. Minden rokonuk kint él, az egész család beszédén és szokásain érezni, hogy nem magyarok. Amikor összejöttem a sráccal, először még fel sem tűnt, aztán amikor megismertem a családját is, akkor tűnt fel, hogy valami van, majd utána derült ki, hogy honnan is jöttek, román és ukrán rokonokkal teli. Amikor ezt anyu megtudta teljesen kiakadt és próbált a lelkemre beszélni, hogy nem túl jó "népcsoportból" választottam, jobb lenne ha keresnék mást stb. Egyetlen egyszer fordult ez elő, utána beletörődött, engedte hogy találkozzunk, de titkon reménykedett benne, hogy nem tart ez majd sokáig. Nyáron nem mehettem velük "haza" rokonlátogatásra, pedig a családba sikerült teljesen beilleszkednem, nyaralni is elvittek volna, hát nem mehettem.

Az egyik barátnőm 4 évvel ezelőtt egy cigány férfihoz ment hozzá kb fél év együttjárás után. A családnak egyrészt nem tetszett mert cigány, az ő lányuk jobbat érdemel, másrészt a csaj 8 évvel idősebb a pasinál. A srác 21 éves volt. Ők még is összeházasodtak, boldogok, most a második babát várják. Az anyja még mindig nem enyhült meg, de bele törődött, és lassan kezdi elfogadni.

Én azt javaslom neked, hogy állj anyud elé határozottan, és kérdezd meg tőle, hogy miért tiltja, amikor ismeri ő is a családi hátterét, abszolút nem egy tipikus cigány?! Miért áll a boldogságod útjába, amikor egy anyának pont az lenne a dolga, hogy hozzásegítse a gyerekét a boldogsághoz? Miért akar elűzni téged otthonról?

Ha feljelentéssel fenyegetőzik kérdezd meg, hogy még is mivel vádolnák meg? Kiskorú megrontásáért? Azzal ilyen korban már nem nagyon foglalkoznak. Nemi erőszakért? Bizonyítsa be, ha te az ellenkezőjét állítod. Egyetlen egy ép érvet mondjon amiért ez őt annyira bántja. Én a helyetekben többé nem titkolnám. Oké, nem vinném haza, de nem titkolnám, hogy együtt vagyunk. Ha ez valakinek nem tetszik, próbálja megakadályozni! Rendben van, hogy egy szülőnek azért némi beleszólása kell hogy legyen, de az hogy tönkre teszik a szerelmes gyerekük lelkét ezzel, az már nem normális!

2010. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/130 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat:)Mindenkinek ment a pont:)

Ja és nem barna:D De ha az is lenne..

2010. máj. 2. 15:38
 16/130 A kérdező kommentje:
Pont ez bánt engem a legjobban:SHogy egy nyomós okot nem tud nekem adni hogy miért is nem engedi:S Azt mondta a cigány az cigány és ennyi fogjam fel(nesze semmi fogd meg jól).Meg sztem az van ebbe a dologba hogy jajj majd vajon mit fognak szólni a rokonok de hát engem ez egy cseppet sem érdekel az én életem anyuéknak van hozzá köze de a rokonoknak semmi.
2010. máj. 2. 15:44
 17/130 anonim ***** válasza:
63%
nem
2010. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/130 anonim ***** válasza:
89%

Ez nehéz kérdés. Én nagyon kevés romát láttam, akik valamilyen szinten normálisak, de eddigi tapasztalataim alapján mindegyikben megvan az a bizonyos vér...

Nekem volt kínai pasim, anyám is tudott róla, de elfogadta, még éjfélkor is elengedett találkozni vele. Egyáltalán nem vagyok rasszista, de nem bízom a romákban, szerintem kiszámíthatatlanok, így akármennyire is szeretnék egymást, nem engedném a lányomnak, hogy vele legyen.. De persze te sem lányom, sem családom nem vagy, ez a te dolgod, te tudod mit csinálsz, csak majd utána nehogy megbánd amikor esetleg rossz tapasztalatod lesz vele kapcsolatban, hogy a fiatal éveidet egy ilyen emberrel toltotted el. Nem itélhetem el, mert nem ismerem, de a szerelem vak, és jó lenne néha kinyitni a szemunket. Egyébként tényleg kérdezd meg a szuleidet, miért vannak annyira ellene, beszéld meg vele ezt a dolgot! Minden jót!

2010. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/130 anonim ***** válasza:
83%
már bocs de anyukád eléggé hogy is mondjam... érdekes felfogású. ha pl.: egy japánba vagy négerbe szeretsz mit mondana? kb. ugyan azt csak a néger és japán szavakkal... ha rendes nem akar 10 gyereket és tanul (ami mellesleg cigányoknál vagy szó) meg ilyenek és a családja is rendes akkor mi a probléma? mert én nem látok bajt!
2010. máj. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/130 A kérdező kommentje:
Hát anyut nem lehet ész érvekkel meggyőzni úgy hogy van még 2 év hogy 18 legyek addig csak kibírjuk valahogy remélem. Köszönöm a válaszokat.
2010. máj. 3. 20:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!