Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
 121/130 anonim válasza:
még mindig?
2010. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/130 anonim ***** válasza:

biztos nem fogjátok elolvasni, mert sokat írt mindenki, de azért hátha...


amíg még 16 éves, addig még a szülei keresik a pénzt, a lányuknak nem kell sok erőfeszítést tennie a megélhetésért, de ha komoly kapcsolatot akarnak, akk az ne páréves legyen, hanem életre szóló


és ha roma, akkor ÁLTALÁBAN (tehát nem mindegyik!) nincs rendes munkája, tehát vagy lop, vagy utcát söpröget napi egy doboz cigiért, és ha családot akartok, akkor jó lenne rendes munka, biztos megélhetés, nemcsak a segély, és akkor még nem beszéltem az uzsorásokról, és a sovány gyerekekről


am meg van rengeteg rendes magyar fiú, akik sokkal felelőségteljesebbek a romáknál, és végül, de nem utolsó sorban jobb mellettük a megélhetés


am meg lehet, hogy még nem hallottál iylet, de van, hogy a roma férfi jól megkeféli a lányt, aztán a gyerek születésekor már csak a lány maradt, és az milyen gáz már, hogy egy cigánytól van gyereke, az után már alig lesz magyar pasi, akinek cigány után kellesz


szal még nem látod, de sokkal boldogabb leszel magyar férjjel, mint... hát... romával

2010. júl. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/130 A kérdező kommentje:

Igen,még mindíg.:)

Küszönöm a válaszokat!

2010. júl. 26. 09:11
 124/130 anonim ***** válasza:
Ugyan ez a hejzet nalunk csak anyadek nem tudnak mit csinalni atol h feljelentik te közbe szolhac h te szereted ö vele akarsz leni és megbaszhatja anyad a sajat magat mert nem tud senki semit csinalni nem szolhat bele söt mar ha 16 vagy hoza is mehetnel felesegül is
2010. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/130 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet kérdező, azóta megoldódott-e a gond?
2012. jan. 30. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/130 anonim válasza:

Én vagyok,csak a másik címem már nem él.

Nem,nem oldódott meg semmi...volt pár balhé azóta is.De 7hónap múlva 18 leszek és végre boldogok leszünk :)

2012. jan. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/130 anonim ***** válasza:
Együtt vagytok még?
2012. jún. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/130 anonim válasza:
52%

Biztos, hogy nem engedném meg, sőt kitagadnám úgy hogy a lába se érné a földet! Szégyent hozna az egész családjára, és qurvára leszarnám, hogy mennyire szerelmes, majd kinőné!

Meg alapból, akinek jó neveltetése van az nem foglalkozik cigányokkal!

2012. júl. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/130 anonim ***** válasza:

Sziasztok,én vagyok a kérdező!


Azóta már 18 éves vagyok,az érettségim felén túl vagyok.Másfél éve nem vagyok már vele,és 1 éve van egy barátom,akit imád az egész család és én is nagyon nagyon :)

Most a babánkat várjuk,7 hetes kismama vagyok :)

2013. máj. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/130 anonim ***** válasza:
Látom már senki nem látogatat vissza a kérdéshez :D
2013. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!