Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/130 A kérdező kommentje:

Semmi nincsen rendben.Nem értem miért írod ezt.

A barátomtól és a családjától soha egy rossz szót nem kaptam,anyuról ezt nem lehet elmondani.

Miért lenne minden rendben?

2010. máj. 23. 12:59
 112/130 anonim ***** válasza:

Szerintem azt kellene mérlegelned, hogy tiniszerelem, úgyis el fog múlni, és ha elmúlik, fájni fog. De ezért az egész családoddal nem veszhetsz össze. Ők mégiscsak a családod. Féltenek. Sok szerelem ment már tönkre a szülők ellenszenve miatt. Tudom, rossz érzés, de hosszú távon jobb, ha tudsz rájuk támaszkodni. Ezt mérlegeld.

Tegyük fel, tényleg elköltözöl hozzá, a családod összevész veled. 3 év után vége. Mit fogsz csinálni?

2010. máj. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/130 A kérdező kommentje:
Hát igen ez is benne van hogy egyszer majd csak szétmegyünk és 1magam leszek.De mi van ha nem?Mi van ha nem lesz vége 3 év után?Mi már alig várjuk hogy mindenhova kéz a kézben mehessünk és ne keljen félnünk.Nagyon nagy öröm lesz amikor már senki nem szólhat bele.
2010. máj. 23. 14:46
 114/130 anonim ***** válasza:
Bár ha most meg is teszed, hogy elmész vele, és később neadjisten tényleg vége, a családod csak megbocsát. Én szurkolok nektek. :) Sok sikert:)
2010. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/130 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. máj. 24. 16:55
 116/130 anonim válasza:

Végigolvasva a történetet... Érdekes... Magyar vérvonal bla bla bla.

Eléggé rasszista vagyok, van rá okom. Sok cigány lehúzott, sokan átvertek, megfenyegettek. Ettől függetlenül ismerek olyan cigányt, aki becsületes (mégha ez nagyon ritka is). DE VAN KÖZTÜK!! És gondolom a barátod is ilyen lehet (remélem nem csak a szerelem miatt írtad)

Az egész lényege, hogy ha a szülők nem fogadják el, és ilyeneket mondanak, akkor ez róluk (anyudról) szegénységi bizonyítvány. Ha nem ismeri a srácot, akkor csak kuss, aztán ha TÉNYLEG ISMERI akkor nyilatkozhat róla. Vannak roszabb FEHÉR emberek, mint NÉMELYIK CIGÁNY (a kivételeket tisztelni kell!) az arányok miatt alakultak ki az előítéletek... de ez csak egy átlag... van jobb is -roszabb is ennél. KITARTÁS veled vagyunk!

2010. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/130 anonim ***** válasza:
ugye jártok még kérdező?:D
2010. máj. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/130 A kérdező kommentje:
Igen:)
2010. máj. 31. 13:56
 119/130 anonim válasza:
Nos, ez érdekes kérdés... nem hogy a lányomnak nem engedném (ha lenne), én magam sem jönnék össze egy cigánnyal. én is a -nem vagyok rasszista, de az ember színe a fehér-ek táborát gyarapítom:) sajnos bennem elég rendesen kialakultak az "előítéletek", sajnálom ez ellen nem tehetek semmit, szval meg tudom érteni anyudat. de megértelek téged is, mert hát ha nagyon szereted, és szenvedsz a szitu miatt, az borzasztó:S csoda, h vannak még rendes cigányok, és h kifogtad az egyiket:)és abban igaza van a válaszolóknak, h a fehér fiú is átbaszhat, na de összehasonlitva ezt a 2 népet... van egy kis különbség.. :S szval itt télleg nem nagyon lehet tenni semmi hasznosat , én sem tudok sok jót mondani, majd ha 18 leszel és addig együtt lesztek, utána tiétek a pálya :) addig is kitartást :) /ha még együttvagytok:P/
2010. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/130 A kérdező kommentje:

Köszi!

Igen,együtt vagyunk.:)És bodogok vagyunk,a nehézségek elennére.

2010. júl. 12. 10:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!