Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Megengednéd hogy a majdnem 16...

Megengednéd hogy a majdnem 16 éves lányod egy cigány fiúval járjon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 10:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/130 A kérdező kommentje:

Jajj istenem most megint nagy baj van:S:S Anyu elolvasta az sms-eket.Az egész család szinte ellenem van.Anyu azt mondta ha tudja hogy ez lesz belöllem akkor még akkor elvetet,meg hogy mennyire utál engem.Géphez is csak ritkán tudok jönni mert tudja hogy mindíg msn-eztünk,de amit tudok és aki kérte annak küldök képeket.Azzal fenyegetőzik hogy felfogja a barátomat jelenteni zaklatásért vagy kiskorú megrontásárért:S:SAbba meg bele is halok.Szerintetek tud valamit tenni????? Úgy érzem nem bírom tovább.Tegnap lementünk a barátomékhoz anyu ott is hazudgált össze vissza:SS:

Bocsi ha valamit rosszúl írtam de sietnem kell !!

2010. máj. 13. 14:35
 102/130 A kérdező kommentje:
Apu se tud megvédeni mert 2 hetente jár haza a munkából:S:S De most 1 darabig itthol lesz.
2010. máj. 13. 15:39
 103/130 anonim ***** válasza:
16%
Megérdemled....Kellett neked egy ilyen....
2010. máj. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/130 A kérdező kommentje:

Oks.

De milyen?

2010. máj. 14. 18:25
 105/130 anonim ***** válasza:
51%

En talaltam a gyerekrol kepet:

[link] XD

2010. máj. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/130 anonim ***** válasza:
66%

Feljelentés: üres fenyegetés. Magyarországon mindenki ártatlan jogilag, míg be nem bizonyosodik az ellenkezője. Vagyis anyukádnak bizonyítania kéne. Mivel? Te nyilván ellene tanúskodnál.


Kiskorú megrontása: 14 éves kor alatt számolja a törvény a liliomtiprást. A felett nincs tiltva a szexuális közösülés, ha mindkét fél beleegyezésével történik. Namost nyilván nem fogod azt állítani, hogy megerőszakolt.


Az egyéb reakciója pedig szégyenletes és gusztustalan. Javaslom beszéld meg ezt a barátoddal és dolgozzatok össze. Biztos tudtok lehetőséget találni a találkozgatásra, úgy hogy ne legyetek szem előtt. Két év. Ha tényleg erős a szerelem, akkor valahogy kihúzzátok. Csak két év!

2010. máj. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/130 anonim ***** válasza:
37%
Ha rendes,normális a családja/háttere akkor miért ne?
2010. máj. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/130 anonim ***** válasza:
86%

én 14 évesen szerettem bele egy igen rossz cigány fiúba.a családom hasonlóan reagált mint a tiéd,eltiltás, lelki terror ,verés,feljelentéssel való fenyegetés,szóval mindent bevetettek pedig egyszer sem beszéltek vele,csak látták.ennek az lett az eredménye,hogy titokban jártunk,néha lebuktunk olyankor hatalmas viták voltak otthon,de akkor is folytattuk a titkos kapcsolatot,szüleimmel szinte semmit nem beszéltem meg innentől kezdve,amíg ki nem derült ,hogy terhes vagyok.VÉDEKEZTÜNK ,csak kiszakadt a gumi.ezt nem kívánom senkinek amit én átéltem abban a fél évben amig megszületett a lányom.a fiút szépen megkértem,hogy felejtsen el.2 évig látogatta a gyereket , azóta nem láttam,13 éves a lányom.nagyon szerettem az apját ,de ha nem tiltanak tőle lehet hamarabb elmúlt volna a szerelem és másként alakul minden.vagy ha anyu nőgyógyászhoz visz gyógyszert iratni az üvöltés helyett.mára velük rendeződött a kapcsolatom.nehéz a helyzeted,kívánom,hogy neked sikerüljön megtalálni a fiúban a boldogságot.amúgy kérd meg anyudat,hogy üljön le veled beszélgetni és hallgasson meg egyszer,gondoljon vissza az ő fiatalkorára,ha őt tiltották volna apádtól mit érzet volna.és mondd el neki,hogy szereted és nagyon fáj amiket mondd neked hiszen még mindig az ő lánya vagy.esetleg mutasd meg neki ezeket az írásokat.sok sikert kislány!!


előző válaszolóknak:minden népcsoportban fajtól és kortól függetlenül vannak jó és rossz emberek,válások,megcsalások,hű kapcsolatok ,igaz szerelmek,erőszakos cselekedetek,bűnözők és szentek.ez NEM vita tárgya.Rómeó és Júlia 14 évesek voltak szerelmük idején!amúgy aki járt iskolába és tanult történelmet az bizonyára emlékszik a "csak a magyarok nyílaitól ments meg uram "kezdetű mondatra.ez a nép sem túl békés.a kislány anyja kifejezetten nem békés természetű,aki SAJÁT gyerekével viselkedik így az nekem nem ember!!!

2010. máj. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/130 A kérdező kommentje:

Úh hát tényleg nehéz lehetett neked:S

Anyunak szinte szó szerint azokat mondtam amit leírtál,de semmi nem használ.Én már feladtam.Tudom hogy soha nem fog belenyugodni és nem fogja elfogadni a barátomat,de amíg én szeretem úgyis vele leszek.

2010. máj. 19. 21:05
 110/130 anonim ***** válasza:
31%

Nos, hát én igazán nem értem mi a kérdés.

Ha anyád ilyeneket mondott neked, akkor ti is cigánynak számítotok, már bocs. Mi nem bőrszín, hanem ordenáré, tanulatlan, szinten aluli viselkedés alapján kategorizáljuk ezt.

Ha anyukád ilyen, akkor igazán összeköltözhet a két család, a másikban se fogsz jobbat kapni. Csak azt nem értem, akkor minek irkálsz ide?...Hiszen minden rendben van...

2010. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!