Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
10%

65

Annyi kiflit fizettem mindig amennyit kivettem a tartoból és bele tettem egy zacsiba. Az hogy a vegére 1el kevesebb lett hát van ez így,de kifizettem.



Irigylem aki megoldja ,hogy gyerek nélkül megy vásárolni!


A lényeg ha egy boltnak nem tetszik ha egy gyerek nyammog akkor nagy matricával jelezze a bejártnál. Ha megis ad a szülő a gyereknek enni szoljon az őr ,hogy nem lehet.

Teny hogy nem kell a kasszásra háritani.


Szerintem minden szülő eldöntheti hogy a gyereknek ad vagy nem. Nem ettől lesz neveletlen,hü..e felnött.

2022. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
84%

Akik szerint rendben van: vannak bizonyos állampolgárok, akik igen, ott kajáltatják a boltban a "csemetét", aztán valahogy lépnek fizetés nélkül.


Ne, pl ezért SEM. MEg mert a gyerek TUD várni, max ordít az első néhány próbálkozásnál.

2022. aug. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 anonim ***** válasza:
82%

74: nem kell külön matricával jelezni, ami ALAPBÓL természetes!


Azt se írják ki, hogy ne lopj, vagy ne szexelj a próbafülkében.... :-D

2022. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/135 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintem minden szülő eldöntheti hogy a gyereknek ad vagy nem"


Nem, nem döntheti el, mert nem dönthet olyan dolog használatáról a szülő, ami nem az övé, értsd már meg. Kb. minden boltban ki van írva, hogy az árut csak fizetés után lehet felbontani, és hogy ha hoztál valamit, mutasd be a kasszánál, csak a többségi büdösbunkó tesz erre.


Egyébként milyen érdekes, hogy sok szülőnek sikerül úgy felnevelnie a gyerekét, hogy nem eteti a boltban, sikerül megtanítani nekik, akkor a többinek miért nem megy? Mert nem is akarja megtanítani. Mert proli paraszt, és nem is látja, hol a probléma abban, hogy a gyerekével a kifizetetlen árut eteti.

2022. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 anonim ***** válasza:
30%

Ha az elvvel lenne a probléma akkor gondolom ti szóltok a szerelőnek, gyógytornásznak, Kőművesnek, hogy ti fizettek inkább többet csak adjon számlát, mert hát az elvek..

Ez a nagy baj, az èn gyerekem nem eszik a boltban, de nem kezdem el prolizni azt aki enni ad a gyerekének, mert pont nem érdekel. Veletek semmi nem történik a saját eletetekben, hogy állandóan mások ‘hibáival’ kell foglalkozni? Vagy neked attól lesz jó, hogy másnak szar? Vagy az a lényeg hogy legyen min csámcsogni, mert bezzeg a többi szülő milyen hülye? Attól majd biztos jobb lesz.

A gyerek nem lesz lopós és egy 5 perces jelenet alapján konkrétan semmi információt nem tudtok meg a másikról és arról hogy hogyan neveli a gyerekét.

2022. aug. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
17%
Első értelmes komment a 79-es!
2022. aug. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 anonim ***** válasza:
88%
75-ös, nem is értem, hogyan. :D Gondolkodj egy kicsit, és nem rohangál a gyerek, hanem leönt, mert rhadtul nem figyel oda, hanem lendületből nekem jön a 30 cm-es helyen (bocs, hogy nem tudok repülni, hogy kikerüljem) vagy mert elesik az üdítővel a kezében.
2022. aug. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/135 anonim ***** válasza:
76%

A szavazók kétharmad a "Bunkóság"-ra szavazott. :)


[link]

2022. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 anonim ***** válasza:
25%

#79

Ha ez megnyugtat én mindig kérek számlát.

Azért mert tudom, hogy a be fizetett áfából lesz a villany a kórházban és óvoda a gyerekek.

2022. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
58%
Mert a sok proli gyerekgyáros azt hiszi, amiért kipottyantott 1-2-3 kis csokot, nekik már mindent lehet...
2022. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!