Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
 81/135 anonim ***** válasza:
27%
81-es: oké így értem, viszont valamiért nálam evidens, hogy ha adok is neki enni valamit pl kifli vagy inni a sajátját akkor addig ül a bevásárlókocsiban, vagyis nem tud balesetet okozni. Nagyobb gyerek meg kibírja
2022. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/135 anonim ***** válasza:
73%

Ez a "majd meglátod, ha gyereked lesz" duma tipikusan azok gyenge visszavágása, akik folyamatosan kudarcot vallanak a gyereknevelésben.

Persze ha olyannak szólnak be, akinek igenis van gyereke, és érdekes mód náluk ilyen nem fordult elő, akkor jön a "ja, persze, mert te tökéletes vagy"


Én elfogadom, hogy valaki így NEM neveli a gyerekét, az ő problémája (meg a gyerekéé), de nehogy már kifordítsuk magából a dolgokat, és úgy csináljunk, mintha ez lenne a normális, és az a rossz szülő, aki ráhagyja a gyerekre, hogy mindig az legyen, amit akar.

2022. aug. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 anonim ***** válasza:
61%
84es: savanyú a szőlő? Miért zavar ha valakinek van gyereke, nem mindenki neveli őket bunkónak, ami a te szüleidnek látom nem sikerült
2022. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/135 anonim ***** válasza:
76%
86: Ez nem igaz, én is ezt vallom, hogy bizony sokmindent akkor lát meg az ember, ha saját gyereke lesz, viszont én mégse vallottam kudarcot semmiben eddig a gyerekemmel kapcsolatban. Nagyon ügyes, okos objektíven is! Többek között boltban sem eszik. El függetlenül meg tudok érteni szinte mindent, szélsőségektől eltekintve. Egyszerűen meg tudok érteni más szülőket is. Nem mindenki ilyen szerencsés.
2022. aug. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 anonim ***** válasza:
60%
Hogy van az, hogy bármilyen jellegű gyerekkel kapcsolatos kérdésnél legalább egy csok-ozó mindig megjelenik? xd kész vicc
2022. aug. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/135 anonim ***** válasza:
82%
Én pl folyamatos önmarcangolásban vagyok az ilyen szabadon tartottak miatt, hogy most akkor az enyémnek az rossz, mert a környezetében már sokan nem érnek rá nevelni meg foglalkozni a sajátjaikkal, és én vagyok az ufo, hogy nálam a nem az nem. Akkor sem, ha másnak meg igen. Pl a boltban evésre is, meg még egyéb dolgok, amiket le szoktak annyival tudni, hogy "de még csak gyerek". Persze, nem is várja senki a gyerektől, hogy magától tudja, itt a csodát a szülőtől várnánk, de nem jön. Van, amelyiknek van bátorsága be is szólni, mert az ő gyereke dobálhatja a homokot, ezen felbuzdulva az enyém is megpróbálta, aztán én mondtam az enyémnek, hogy nem, mert a hajába, szemébe, szájába megy, és szerintem ez nem szép viselkedés, nem szeretném ha ő csinálná. És akkor én vagyok a vaskalapos, akinek a gyerekének nincs gyerekkora. Szerintem meg társas szabályokat tanul, amúgy egy tök tartalmas gyerekkorral. De mondjuk az ilyenek miatt félek, hogy ha iskolába kerül, akkor ő majd tud normálisan viselkedni ha mindenen jól megy, ugye, de ha meg jön egy ilyen mindent lehet nulla következménnyel és ő lesz a másokat bántó iskolai zaklató, mert neki lehet, akkor mi a franc lesz? Mert belelépni a kedves szülei szájába nyilván nem opció, bármennyire is szeretnénk, és nem a kölyök tehet arról, hogy ő ezt hozta, mégis őt utálja majd a normális.
2022. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
90%
Én mindig viszek magammal nasit,hoppácska akkor ezzel a hiszti megvan oldva egy kis előre gondolkodással?😆 én sem értem,hogy a hiszti miért magyarázat arra hogy fizetés előtt már eszegethet a polcról a gyerek... viszek magammal saját kekszet stb amit ehet a gyerek,de sosem a polcról kapja az ételt.
2022. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 anonim ***** válasza:
12%

Azért mert ha úgy esik én magam is megbontom a vizet.


Egyszer vittem, mert előtte hiába kínáltam, nem kellett.. ha mi gyerekkel megyünk akkor amiatt, mert fél/ egésznapos “program”

Szóval nincs az hogy addig nem megyünk be., amig nem eszed meg (2 éves)


Aztàn akkor meg ment a kameranézés, hogy tyleg már korábban vásárolt terméket fogyaszt a gyerek.


Amúgy már nagyon ritka, de ha kell és oka van, akkor adok neki…aminek az oka nem a hiszti..


Ennyi

2022. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 anonim ***** válasza:
89%
Nem szoktam odaadni neki semmit. Babakora óta járok vele a boltba, mert nincs kire hagyjam. Nehéz természetű baba volt, folyamatosan ki akart szállni a kocsiból, előfordult, hogy hisztizett játékért, de akkor se adtam a kezébe semmit, hogy egyen igyon. Nagyon gyorsan megtanulta, hogy előbb ki kell fizetni, utána kaphatja csak meg. Hamarosan 2.5 fél éves lesz, pakol a kocsiba, kosárba, onnan a szalagra, ha a kisboltba megyünk csak akkor pedig viszi oda egyből a pénztároshoz.
2022. aug. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/135 anonim ***** válasza:
81%
Nálam mindig van nasi nekem is és a gyereknek is és víz is mindig van. Had ne mondjam hogy felnőttként ki lehet bírni hogy nem bontod meg a vizet amíg kiérsz... a gyereknek meg viszel plusz innivalót,ennivalót. Csak a letojom szülők, tesznek rá hogy ez nem szabályos.
2022. aug. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!