Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 anonim ***** válasza:
80%
50 Hát nem nyert. Mert én ha leverek valamit akkor szólok mi történt és igen, kifizetem. Bár volt hogy maga a btos mondta hogy hagyjam csak, nem kell kifizetni. Tudod aki megtanítja a gyerekét viselkedni az valószínű önmaga is tud.
2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
78%

Neten vannak tök jó videók arról, hogyan lehet egy unatkozó vagy rohangáló kisgyereket kreatívan bevonni a vásárlásba. Segíthet pl. kiválasztani a zöldségeket, bepakolni az almát a zacskóba, ő teheti be a kosárba, most ehhez a részleghez megyünk, most vegye le azt a polcról, segíthet pakolni a kasszánál stb. Kaphat jutalomként egy csokit/pogácsát/bármit, amit a fizetés UTÁN megehet.

Biztosan nem működik mindig minden gyerekkel, de esetenként nagyon jól beválhat.

2022. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
51%

Nálam mindig van a tasiban egy kis keksz vagy ropi. Ha boltban nyűgös a másfél éves, abból adok neki. Nálam is annyit látnál, hogy idézlek"zabáltatom a pulyát", közben már kifizettem egy korábbi vásárlásnál.

Na jó étvágyat az ebéded megzabálásához, minden jót!

2022. aug. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
22%

Megnézem mikor mész a hiperbe és viszel a beföttet amit nem akartál mevenni de eltörted és közlöd akasszánál ,hogy huzza le és itt hagyom!

Életszerű🤣

2022. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
13%
Ti nem láttatok még rossz szülőt. Én igen, elárulom: nem itt kezdődik.
2022. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
76%
Nyilván te nem tudod ennek a menetét mert anyád nem tanított meg viselkedni. Képzeld nem viszem a kasszához. Szólok egy dolgozónak bent hogy ez történt. Majd jelzem a kasszánál is hogy ezt és ezt véletlen eltörtem, üsse hozzá. Igen legtöbbször nem foglalkoznak vele, de a tisztesség ezt kívánja. Nem sunnyogom el
2022. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
31%
Vicces, hogy abban az országban, ahol több milliárd forintot lopnak el, senki nem ad számlát ha nem muszáj és fél ország zsebbe kapja a fizetését az veri ki a biztosítékot, hogy egy gyerek megeszik egy kiflit mielőtt kifizetnék. Persze ez lopás. Amikor a férjed nem fizet adót a jövedelme után, az nem lopás.. vicc
2022. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, ezt egy prolival sosem fogom megértetni, mert aki proli, az magát nem látja annak és nem fogja megérteni a dolog miértjét, akkor sem, ha hozol rá 100 másik példát, miért nem használunk olyan dolgot, amit nem vettünk még meg.


Én soha nem adtam oda a gyereknek semmit a boltban, igaz, van eszem, és nem éhes gyereket vittem a boltba, illetve nem mentem órákig tartó bevásárlásra kisgyerekkel. Volt néha egy kis kezdő hiszti, de megtanulta, hogy csak akkor eszünk meg valamit, ha ki van fizetve, most oké, hogy egy 1 éves nem érti, de egy 2-3 éves már igen.De 1 évest, ismétlem, nem viszek éhesen nagybevásárlásra.


Viszont, csak ismételni tudom magam: aki proli, az úgyem fogja magáról elismerni soha.

2022. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
24%

56

Ez jó csak mielött bolba mész szólsz minden alkalommal az őrnek ,hogy van nálad egy csomag ropi,keksz,pogi...?

Mert ha nem akkor már jogosan hihetik lopásnak.

2022. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
22%
59. Szerintem kezdessz átlépni egy határt, amit nem kéne, főleg ha ilyen szuperintelligensnek adod elő magad.
2022. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!