Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
80%
Ja, a sok paraszt még felnőtt létére is beleszik/iszik a boltban a kifizetetlen ennivalóba, most ilyenektől várod el, hogy kultúrára tanítsák a gyerekeiket?
2022. aug. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
80%

Nem olvastam végig az összes hozzászólást, de teljesen megértem a kérdezőt.

Két gyerekünk van, és pontosan tudom, hogy meg lehet állni, hogy a gyerek ne egyen a boltban. Egészen pontosan nem kell rászoktatni, hogy a boltban nekiállhat enni. Amelyik szülőnek eszik a gyereke a boltban, arra nincs kifogás, az a szülő ökörsége.

És igaz az az okfejtés is, hogy amíg nem fizettek a pénztárnál, addig az áru a bolté, tehát itt lopásról van szó. Fogadok, hogy ha egy kiflit teljesen betermelne a gyerek, akkor a szülő nem mondaná a pénztárnál, hogy "ne 4 kiflit számoljon, hanem ötöt, mert egyet közben megevett a gyerek".

2022. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 anonim ***** válasza:
11%
61. Aki meg begyöpösödött, az se érti meg az ellenkezőjét.
2022. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
17%

Kedves kérdező, térjünk erre a témára vissza 10 év múlva, ha lesz gyereked.


Mondom ezt úgy, hogy én semmi esetre sem engedném ezt meg a 2 évesemnek, bár őt annyira nem is érdekli, hogy ott egyen... Azért a huncutság rá is rátör ilyen helyen, de nem az ételek miatt...

2022. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 anonim ***** válasza:
77%

60. nem az számít, hogy megeszik egy kiflit, ami 100 ft, hanem az elv! plusz a szülő nem is fárad, hogy elmagyarázza, nevelje, lekösse a gyereket. valószínűleg azért patáliázik, mert mindig megkap mindent csak csönd legyen.

otthon hagyni a másik szülővel meg nem lehet, mert ez a közös program, órákig keringeni a boltban mint gólyaf0s a levegőben…

2022. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/135 anonim ***** válasza:
35%

62, ha látom az őrt, szólok. Ha nincs a láthatáron, akkor nem szólok.

Egyetlen egyszer kérdeztek rá a kasszánál, hogy mit majszol a gyerek, kifizettem e? Pont mákom volt, mert valami saját márkás Aldis cucc volt, ami Tescoban nem is kapható. Meg azért nem eszik mindig, csak ha nyűglődik néha.

2022. aug. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
67%

Én is hülyét kapok, főleg mikor a kölyök "véletneül" leönt a cukros szrral. Hát csszd meg, engem nem érdekel, hogy direkt vagy véletlenül, de most akkor egész nap legyek összemocskolt ruhában?


Köszi. És ez már nem egyszer fordult elő velem.

Plusz: egy francokat nem dzsuvás a gyerek keze, mikor nyammogja a sós-zsrós csipszet, kiflit, etc.

2022. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
91%
68# igen, nem mindenki tudja hova tenni a gyereket még vásárol, nálunk nincs másik szülő. Bár az enyém nem szokott enni a boltban.
2022. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
86%

Hat.. A gyerek úgy tanul neg viselkedni, ha tanítják..

A bolt nem étterem. Ott nem eszünk, ott vásárolunk.

Sosem adtam neki, magyaráztam, megértettem.

Mindig van nálam innivalo, enni eszunk elotte. El nem tudom képzelni, hogy ott igyak efyek fizetés előtt.. Hihetetl, higy ilyen sokan nem kepesek iratlan szabalyt, illemet beltartani.

Nem tudom az enyém egy nagyon jó étvágyú 3 éves gyerek, de még a jatszón is visszautasitja a nasit, azzal, hogy játék, szaladgálás stb kozben nem eszünk és piszkos a kezem. Még az udvaron se eszik. Bent.. Asztalnál kér mindent. Tudon, szörnyű.

2022. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 anonim ***** válasza:
93%

"A gyerek úgy tanul neg viselkedni, ha tanítják.."


PONTOSAN! :-)


EGyetlen kisgyerek sem hal éhen, ha egy-másfél órán át nem eszik...

Egyébként is tök hülyeség ez az állandó nassolás-etetés. Napi 5x abszolút normális, és befér két étkezés közé egy bevásárlás.

2022. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!