Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/135 anonim ***** válasza:
36%
Nem mindegy neked, te ne etesd.
2022. aug. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/135 anonim ***** válasza:
78%
Ez egy jó kérdés.... Gondolom nem bírják a hisztit, és ha oda adja a gyereknek a túró rudit bevásárlás közben, csend van.
2022. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/135 anonim ***** válasza:
62%

Külsősként nem lehet belelátni a másik élethelyzetébe. Nem ismered se a szülőt, sem a gyereket. Így pedig felesleges ítélkezni.

Én ezt akkor tanultam meg, amikor anya lettem. Sérült gyerekem van és bizony sok mindent meg kell engednem, amit normál esetben nem engednék meg. Pl a boltban evést...

Lehet az a gyerek cukorbeteg is, vagy autista, akinek hiába magyaráznád, hogy a boltban mit illik és mit nem. Szóval ne ítélkezz!

2022. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/135 anonim ***** válasza:
39%
Te ne etesd a gyereked, mielott nem fizetted volna.
2022. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/135 anonim ***** válasza:
29%

Mert jobb, ha eszik egy kiflit a gyerek, mintha üvöltve hisztizik hogy éhes, vagy hogyha üvöltve hisztizek egy csoki vagy gumicukor miatt, amit nem akarok neki megvenni.


Hidd el nekem, én sem adnék neki kiflit, ha nem tudnám, hogy ezzel egyszerűen elkerülhető a hiszti. Ez a kisebbik rossz, becsszóra.

2022. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/135 anonim ***** válasza:
26%
Nekem 2,5 éves a kisfiam, és ha vele vásárolunk, akkor bizony kinyílik vagy a puki, vagy a keksz vagy akármi. Pont letojom ha nem tetszik valakinek. Nem dzsuvázik, nem ken össze semmit és senkit, nem morzsázik. Sőt, a kubut is kinyitom neki. Szépen csöndben eszeget, iszogat, addig meg nyugodtan intézzük a dolgunkat. Ígyis úgyis kifizetjük, nekik mindegy, hogy az üres papírt, vagy a telit.
2022. aug. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/135 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem meg nem okoz ezzel senkinek sem kárt, odaadom neki 1 órás bevásárlásnál, addig sem akar kijönni a kocsiból. A kasszánál szólok hogy 1 db volt pluszba.
2022. aug. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/135 A kérdező kommentje:
Bolti eladóként dolgozok másodállásban. Csak engem szúrnak le, mert ott zabáltatják a pulyát. De nincs közöm hozzá...
2022. aug. 4. 12:46
 9/135 A kérdező kommentje:

#6

És azt vágod, hogy nem étteremben vagytok? A bolt az bolt, az étterem meg étterem. Akkor menjetek lángosozóba vagy kifőzdébe, miért nem ott nézelődtök?

2022. aug. 4. 12:49
 10/135 anonim ***** válasza:
93%

Na, az ilyen kérdések szoktak 200 kommentig eljutni... :)))))


Örök vitatéma.


Az tény, hogy amíg nem fizettél ki valamit, addig nem a tiéd az áru, tehát jogilag loptál, ha megeteted.

2022. aug. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!