Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
82%
22 Ezzel épp arra fogod megtanítani hogy nyafogással bármit elér. Nekem már nagyibb a fiam. 3 éves. A kezdetektől úgy mentünk hogy evett előtte, innivalót vittünk. Golt hogy bepróbálkozott hogy ő valamit ott helyben megenne. Nem engedtem. Volt hiszti, de elmagyaráztam hogy előbb ki kell fizetni. Hamar megtanulta. Már eszébe se jut ilyet kérni. Sőt játékok közt se követelőzik csak megnézi őket. Ha azt mondom most nem veszünk, megérti. Aki mindent ráhagy a gyerekre meg nyekken egyet és mindent megkap annak a gyereke veri magát földhöz a bolt közepén ha véletlen nemet mondanak neki
2022. aug. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 anonim ***** válasza:
81%

Én sem értem. Alap dolog lenne, hogy amit még nem fizettem ki, azt nem fogyasztom el - a gyerek sem.

Ebben igenis szigorúnak kell lenni. Egy gyerek sem hal bele, ha kivárja a vásárlás végét. El kell magyarázni neki, hogy mit szabad és mit nem. Mi is megértettük gyerekként, hogy a pénztártól távozás után szabad megenni, nem lett ebből semmi bajunk.

2022. aug. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 A kérdező kommentje:

De amíg nem a tiéd, nem a gyereké, azt miért kell odaadni megenni?

Ha veszel egy kocsit, akkor előtte elmész vele munkába meg boltba, mert hát úgy is kifizeted?


A gügyögéssel nem lenne bajom sem nekem, sem a feletteseimnek.


A bolt az bolt. Akkor ennyi erővel kenj neki ott egy vajaskenyeret, vagy ha már úgy is kifizeted, akkor szólj a dolgozóknak, hogy kapcsolják be az akciós indukciós főzőlapot, mert káposztát töltesz, a kölök meg éhes, hát úgy is kifizeted. Ha már ott vagytok.

2022. aug. 4. 13:30
 44/135 anonim ***** válasza:
19%
Nekem a szüleim néha odaadtak egy csokit vásárlás közben, mégsem lettem bolti tolvaj.
2022. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/135 anonim ***** válasza:
25%
Süt rólad a rosszindulat.
2022. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/135 anonim ***** válasza:
74%
Látszik is egyébként hogy akivel így csinálták mikor gyerek volt, a mai napig megeszi, megissza mert lehet. Ezt tanulta.
2022. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
19%

Akkor abba is álljunk bele amikor a sok okos felnött le ver egy üveget,tejfőlt.... eltörik.

Kifizetitek a végén???? NEM!!!!


Ott marad majd jön a takarító és rendbe teszi!te szépen tovább sétálsz és sunnyogsz!

2022. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 anonim ***** válasza:
81%
49. Hát nem, véletlenül se. Nem is értem, ezt honnan szedted és mivel alapoznád..
2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/135 anonim ***** válasza:
13%

49

Sose eszek boltban pedig én is ettem gyerekként!

Inni max akkor ha csuklok mert azt nem búmírom még 30 percig amíg végzek mert a kasszás nagyon lassú.

2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 anonim ***** válasza:
70%

#50


Létezik gondatlan és szándékos károkozás.


A szándékosat mindig jobban bűntetik...

2022. aug. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!