Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell a boltban etetni a...

Miért kell a boltban etetni a gyereket? Miért nem lehet megvárni, míg kifizetik, és utána odaadni a gyereknek?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 12:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/135 anonim ***** válasza:
84%
21. mert nem bírsz várni? éhen halsz ennyi idő alatt? vagy csak szarsz bele mert neked aztán nehogy megmondja valaki is? milyen gyereket nevel az ilyen? 😂🤪
2022. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/135 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom kérdező neked nincs gyereked :)

Majd megtudod…

Az én gyerekem ugyan még kicsi és kifejezetten nem is tervezem, hogy adok neki vagy hogy éhesen viszem magammal vásárolni, de ha megéhezik és kérni fogja, akkor adni fogok neki. És szólni fogok mindenképp, hogy azt is fizetném! Nem ellopom, nem ‘lebukok’ magamtól fogom jelezni.

Felénk amúgy nincsenek ilyen stresszes eladók, mint te… sose láttam még hogy rászóltak volna kisgyerekes szülőkre ilyen miatt.

2022. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/135 anonim ***** válasza:
87%
Nem szoktunk órákon át vásárolni gyerekkel, ha ilyen tervünk van igyekszünk megoldani, hogy ne legyen ott. Így is bepróbálkozott nagyon sokáig azzal, hogy bontsam fel neki amit kért, nem engedtem neki egyszer sem. Aztán abbahagyta, mert rájött, hogy semmire se megy a hisztivel. 3,5 éves, kiválaszt valamit, vagy beteszi a kosárba, vagy fogja, de nem nyitja ki, csak ha már kifizettük. Nincs hiszti, sem követelőzés, tök ügyesen megérti, hogy mit lehet egy boltban és mit nem🙂
2022. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/135 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, minek mentél bolti eladónak, ha zavarnak az emberek? Az ilyen megsavanyodott eladók miatt nézik le az összeset, pedig ez annak való szakma, aki ért az emberekhez, empatikus, ezt azért tudhattad volna előre. Én se láttam amúgy még, hogy bárki problémázik ezen valaha, nemhogy szabálysértés legyen belőle.. Ugyan már:D
2022. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/135 anonim ***** válasza:
31%

19

nyugodtan tegyék meg!

De én nem a jogi részéről írtam!

A saját gondolatom. Jelzem ,hogy a büdös életben nem loptam és én is kiflivel nöttem fel a vásárlásoknál(ahogy a társadalom 90%a). 6-7-8....évesen eszembe se jutott ott enni.

De egy kicsi aki még megül a kocsiban nem fog ártani senkinek!

Külön zacskót kap az a kifli egy külön darabszámmal. Így egyértelmű ,hogy a végén oda adom és fizetem.

2022. aug. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/135 anonim ***** válasza:
20%
Melyik bíróság foglalkozna ezzel, de most komolyan?:D
2022. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/135 A kérdező kommentje:

Nem az emberek szólnak, hanem azok, akik nem bírnak megálljt parancsolni a gyereküknek, elnyeffenti magát, hogy éhes, és már zabáltatják. Aztán én vagyok letolva. Ez nem hipermarket, szükség esetén az 5 kasszából 4 is meg van hogy 5 is megy egyszerre, plusz vannak önkiszolgáló kasszák.


Miért kell minden nyeffentésre zabáltatni?

2022. aug. 4. 13:09
 28/135 anonim ***** válasza:
89%

Őszintén szólva kicsit én is csodálkozni szoktam, hogy miért nem tanítják meg sokan a gyereknek, hogy csak fizetés után lehet kibontani/megenni, amit kiválasztott.

Ugyanakkor sosem láttam még olyan bolti eladót sem, aki problémázott volna azon, hogy egy gyerek a boltban eszik. Ha egy üzletvezetőnek ez probléma, akkor foglalja szabályzatba, írja ki látható helyre, ne kizárólag a kasszásokra hárítsa a felelősséget.

2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/135 anonim ***** válasza:
18%

1 kifli el sem éri azt az értékhatárt ,hogy a rendőr foglalkozzon vele.

A bolti leltár hiány 99%ban nem a gyerekes szülők miatt van!

2022. aug. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/135 anonim ***** válasza:
87%

28: nem kell hozzá bíróság... HElyszíni bírság. Ha rendőrt hívnak.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__7075..

2022. aug. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!