Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy szülés után semmire nem lesz időm egy jó darabig?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallom, hogy használd ki amíg nem születik meg, mert utána nem lesz időm elmenni még kozmetikushoz, fodrászhoz se. A férjem egész nap itthonról dolgozik, ő osztja be az idejét, Anyukámékkal egy udvarban lakunk, mindenben segít, akkor miért ne tudnék elmenni itthonról amikor akarok?
júl. 13. 13:14
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/108 anonim ***** válasza:
40 be tudnád linkelni a másik kérdését? Mostmár kíváncsi vagyok
júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/108 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kérdésednél is leírtuk többen, hogy lehetnek elképzeléseid, de a baba természetétől függ minden...ha megszületett és eltelt egy hónap, írd majd meg mi sikerült az álmodozásból. Bár lehet kifogsz egy nyugis babát és minden elképzelésed. :) De készülj arra is, hogy nem.
júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/108 anonim ***** válasza:
100%

#39 Tényleg én azt már el is felejtettem, hogy amikor a baba elaludt mentem felrakni 2 naponta a dulcolax kúpot és még úgy is majd megpusztultam a WC-n. Most bizonytalanodtam el újra a második gyerekben.


Kérdező, az elején ha természetes szülés ha császár akkor is egy pár hétig elég vacakul leszel. Hidd el az lesz az utolsó gondolatod, hogy milyen a szempillád meg a körmöd. Főleg, hogy menni is maximum az utca végéig fogod sétáltatni a gyereket, senkit sem fog érdekelni hogy nézel ki. Előre mi de kinek teljesen lehetetlennek tűnik, hogy heti 1x mosson hajat, de amikor kutya nem látja (főleg télen sapkában) és választhat, hogy alszol, eszel vagy hajadat mosod meg, akkor garantáltan a hajmosás lesz az utolsó amit választasz, nemhogy fodrászhoz meg körmöshöz menj.


Persze, hogy a szolgáltató azt mondja, hogy megy mindenki szülés után is... Nem akarja elveszíteni egyik se a fizető vendégét azzal, hogy előre elriasztja.


Amúgy szülés előtt legalább egy ujjadról le kell szedni mindent csupaszra, hogy szükség esetén a pulzoximétert rá tudják tenni és lássák ha elváltozik a körmöd színe, mert az is információ az aneszteziológus számára.

júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/108 A kérdező kommentje:
Amúgy sajnálom, hogy nektek ennyire negatív élményeitek vannak, de vannak kisgyerekes barátaim, náluk pont nem ezt làtom, nem ezt mesélik. Sőt ismerek olyat akinek saját üzlete van, 2 héttel szülés után már dolgozott
júl. 13. 21:37
 45/108 anonim ***** válasza:
100%
Rendben kérdező,lehet olyan babád lesz mint amilyen a szomszéd Marikának van, lehet nem.De gyere vissz 1 hónappal a babád születése után jó??
júl. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/108 A kérdező kommentje:
43as amúgy meg arra hogy senkit sem fog érdekelni hogy nézek ki, nem tudom hallottál e már újszülött fotózásról, ahova a család a szülés után 1-2 héttel szokott menni. Na mert pl oda is indulunk
júl. 13. 22:09
 47/108 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem élőben a széklet ürítési problémákról és a gyermekágyi vérzés milyenségéről még a testvéred sem fog neked beszámolni, nemhogy a kettővel arrébbi szomszéd...
júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/108 anonim ***** válasza:
100%
Az újszülöttet fogkák fotózni nem a te friss körmeidet meg a frissen göndörített hajad. Eskü nagyon elvagy tévedve , nagy lóról kiabálsz, nem kívánok én rosszat, majd megtudod milyen gyereket kapsz.
júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/108 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg sokan szeretik szépiteni a dolgot közben meg örül sok anya ha nem esik össze a fáradtságtól.
júl. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/108 A kérdező kommentje:
48 kérlek ne magyarázd már meg jó? :D Pont ilyenben ne oktass ki, eléggé otthon vagyok a témában. Amúgy az a vicces ezen az oldalon, hogy tele van kárörvendőkkel akik mindenben a rosszat látják. Megmondom őszintén, írtam már ki kérdést teherbeeséssel, terhességgel kapcsolatban nem egyszer, eddig amit itt írtatok még sose jött be.
júl. 13. 22:30
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!