Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mondja mindenki, hogy...

Miért mondja mindenki, hogy szülés után semmire nem lesz időm egy jó darabig?

Figyelt kérdés
Mindenhol ezt hallom, hogy használd ki amíg nem születik meg, mert utána nem lesz időm elmenni még kozmetikushoz, fodrászhoz se. A férjem egész nap itthonról dolgozik, ő osztja be az idejét, Anyukámékkal egy udvarban lakunk, mindenben segít, akkor miért ne tudnék elmenni itthonról amikor akarok?
júl. 13. 13:14
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/108 anonim ***** válasza:
100%
Nem működik a válalkozása, hogy ennyi ideje van? Pont ők dolgoznak a legtöbbet a mai világban, hisz abból van a pénz.
júl. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/108 anonim ***** válasza:
100%
Csak provokálja a népet hagyjátok már. Nincs neki senkije, ide jár hablatyolni.. A fele nem igaz amit leír..
júl. 31. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/108 anonim ***** válasza:
100%
Jajaja... A mindig ráérő vállalkozó, a mindenkivel ellevő újszülött, a semmiben meg nem változott rózsaszín púder illatú élet. A nyakamat tettem volna rá, ahogy arra is, hogy 1 hónap múlva újra jössz és leírod milyen jó minden. Kívánom, hogy maradjon is így. :)
júl. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/108 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással neked mindig lesz időd mindenre, hiszen nem érdekel mi van a gyerekkel majd apa vagy valaki megoldja.

Te teljesítetted a kötelezőt meg hozza a likeokat facebookon meg instagrammon

júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/108 A kérdező kommentje:
104 én még mindig azt nem értem miért baj az ha megosztjuk egymással a feladatokat. Apuka ugyanúgy pelenkáz, etet cumisüvegből és ő ezt élvezi csinálni, elsőre pl ő kérte el a gyereket had etesse ő is. Amúgy meg itthon vagyok én is, rendezem ugyanúgy, ha sír az ágyában rohanunk hozzá, mindene meg van, de tudom hogy pl ha elugrok boltba akár, az apjával is ugyanúgy jó kezekben van. 103 amúgy meg nem, egyáltalán nem rózsaszín púder, azért hogy a férjem ennyire ráérő vállalkozó legyen keményen megdolgoztunk mindketten, a baba meg lehet azért van el ennyire bárkivel, mert pár napot még korházban kellett lennie születése után ahol nagyon rendes ápolónők gondozták (mondjuk nem hiszem, hogy ezt annyira irigyelni kellene). Egyébként meg csak arra próbáltam rávilágítani, hogy egyrészt nem kell mindenkivel így viselkedni akinek kicsit is úgy látjátok jobb, mert nem tudjátok min ment keresztül, másrészt meg nem attól lesztek mintaanyák, mert nem engedtek meg magatoknak akár napi 1-2 órát, hogy csináljatok valami mást is a gyereknevelésen kívül. A babának attól nem lesz semmi baja ha nem vagytok 0-24ben belenőve, nektek viszont jót tenne, talán nem lennétek ennyire besavanyodva. Persze tisztelet a kivételnek, akinek mondjuk nincs segítsége
júl. 31. 17:00
 106/108 anonim ***** válasza:
100%

, a baba meg lehet azért van el ennyire bárkivel, mert pár napot még korházban kellett lennie születése után ahol nagyon rendes ápolónők gondozták (mondjuk nem hiszem, hogy ezt annyira irigyelni kellene).


És miért nem az anyja gondozta? Mikor az én babámnak kellett bent maradnia születés után el se mozdultam mellőle csak míg aludtam pár órát. (2-3 maximum)

júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/108 anonim ***** válasza:
100%
Van még ahol az ápolókkal van a gyerek és nem a szülővel? Csak, mert ahol az elsőt szültem már ott is átálltak arra az évek alatt, hogy szülés utántól az anyával van kint a gyerek. Ahol most szültem ott meg ez is volt a rendszer. Tényleg csak azért kérdem, mert császáros lábraállás és tusolás után a megfigyelőből már nekem kellett átvinnem a gyereket a kórtermembe.
júl. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/108 A kérdező kommentje:
A PICre került fel, mert nem volt jó egy véreredménye, fel járhattam etetni, de sokszor már az ápolók megoldották
júl. 31. 18:32
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!