Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A császárral szülteknek a...

A császárral szülteknek a vágás felett mindenkinél marad egy "pukli? " A vágás alatt szép lapos, de közvetlen felette kitüremkedik a hasam, pedig elötte szép lapos kockás hasam volt! 1 éve szültem!

Figyelt kérdés

2012. szept. 25. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezen gondolkodtam ma:-)))) nekem maradt, pedig én is kockás hasú voltam. Minden ismerősömnek van, vannak köztük vékonyak, husibbak. Ráadásul ez a kis hájcsík szerintem nem is ledolgozható edzéssel olyan helyen van, remélem valaki mindjárt rácáfol ere!:-)
2012. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
*erre
2012. szept. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem puklim nem lett, hanem egyszerűen kinyúlt a bőr a hasam alján és ráncos - főleg, ha előrehajolok borzasztó lógós, pedig striám nem lett és lapos is a hasam. Lehet, hogy császár nélkül is ilyen lenne...? 2 éve szültem.
2012. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy én is így hallottam, hogy ez mindenkinél van! Pont ezért írtam a kérdést, hátha valakinek sikerült valahogy eltüntetni! :(
2012. szept. 25. 20:47
 5/15 anonim válasza:
100%
Én nem szültem, csak a hasamat vágták egy műtét során és nekem is lett pukli a vágás felett. Nekem ugyan nem lapos a hasam, soha nem is volt az, de a pukli teljesen más, mint a hasam többi része. Kicsit keményebb. Vajon az már soha többé nem múlik el?
2012. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen nekem is van pukli,pedig vékony,sportos vagyok.Azt mondjátok még el légyszi hogy pl Rubint Rékának 3 császár után hogy a fenébe tud ilyen lenni a hasa....
2012. szept. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sztem tuti plasztikázva lett Réka!
2012. szept. 25. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:

RR: Hasplasztikával, szerintem elég egyértelmű.


Nekem is pont így lett, ahogy többen is írtátok, ráncos a bőr, megnyúlt, és nem ugrik vissza, nem úszógumi, nincs alatta háj, csak a megnyúlt bőr. Striáim sincsenek.

2012. szept. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sokáig megvolt ez a kis "bőrkitüremkedés", aztán fokozatosan kisebb, laposabb lett és eltűnt, már szép lapos. Mindig is sportos alkat voltam, a szoptatás alatt szedtem fel 12 kilót az első évben, aztán elkezdtem fogyózni, lement 7 kiló, akkor tűnhetett el ez a kis hiba, valamikor 1 év után.
2012. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

22 hónapja szültem ikreket császárral.

Hiába fogytam le 9 kilót, az a bizonyos pukli nekem megmaradt:-(

2012. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!