Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislányom elesett...

Másfél éves kislányom elesett és beütötte a fejét a fal sarkába. Nagy lila pukli lett rajta és annyira sírt, hogy alig tudtam megnyugtatni, leizzadt, és hüppögött, a zokogástól. Meg kéne mutatnom orvosnak?

Figyelt kérdés
Még annyit, hogy mikor elesett egy pillanatig nem is sírt, még mondtam is neki,s emmi baj, álljon fel, mert nem hallottam koppanást sem. csak aztán láttam a honlokát, meg zogokott. Eléggé nehezen nyugodott meg, nem jellemző rá.Nem kaphatott agyrázkódást?
2011. máj. 7. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt már hatalmas esés és utána óriási pukli. Másnapra lement, de tényleg akkora púp volt, hogy én is aggódtam. Ráadásul este történt, lefekvés előtt, alvás közben nehezebb észrevenni, ha baj van.

Figyeld, hogy nem szédeleg-e, vagy nem zavarodott-e kicsit, vagy nem tér-e el a viselkedése a megszokottól. De én nem vagyok egészségégügyis, szerintem a legjobban úgy tudsz erről tájékozódni, ha felhívod az ügyeletet. Ők pontosabban el tudják mondani, hogy mi az, amire figyelned kell, és mikor kell esetleg bevinned vizsgálatra.

2011. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Most jól alszik. Miután megnyugodott, olyan volt mint máskor. Nálunk is az esti fürdés előtt történt, ha hamarabb lett volna, még elviszem a dokihoz. majd reggelre meglátjuk.
2011. máj. 7. 21:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!