Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 81/99 anonim ***** válasza:
47%

Egyrészét komolyan gondolom a másikat meg letrollkolkodom 😅😂


De annak nagyobb a valószínűsége hogy ha meg vay keresztezve akkor jobban hiszel mivel jártok templomba még ha évente 1x-is mint hogy alapból nem vagy semmi mert a vallás abszolut elutasítandó... csak amikor az ember nehéz helyzetben van és egyszerűen csoda történik akkor sajnos nem tudja más hogy felfogni... 😕


De attól még fiu barátok egy laza kapcsolatban még elmegy de egy komolyabban már nem! Őszintén minek férfi barát ha ott a párod... az ember nem tudja elkülöníteni ezt előbb utobb az egyik többet fog érezni! Erre meg az egész úgymond plátói barátság rá megy!


Akinek írtam privatban annak a nagyszerű feministanak annak meg írtam hogy a nő akivel itt gyakorin írtam... meg írta nekem hogy férfi barátok csak barátok stb... azt reszegen még is a csaj be próbálkozott... ennyit a nagy barátságról... 😂😅 ez tudod mi egy nagy kép mutatás, önbizalom hiánya és annak kitöltése más férfiak társaságával...

Na meg egy nagy kettős mérce mert amint a srac megy át egy női barátjához ahol kettesben vannak ott már vagy hajtépés vagy szakítás lesz...

2019. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
47%
És nem 80-as nem reagáltál priviben!
2019. júl. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:

81-es, olvasd el a 72-est, talán megérted?!?!


80-as, bocsi, privikre nem válaszolok, de tényleg szorítok :-)

2019. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
Szuper... ez a legjobb az ilyen sok kommentnél! 😓😬😏
2019. júl. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:

Én a lista minden pontjának megfelelek. De nyilván azért, mert 30 feletti vagyok.


Amúgy kérdező, láttam én már rengeteg tudatos nőt, akik a saját listájukat simán, három másodperc alatt felrúgták a - semmiben! még csak a közelében sem lévő - helyes pasiért.


Mert arról nem esett szó, ha te állítólagosan szép vagy, akkor a csúnya fiú is megfelel-e, aki ezeket hozza.

2019. júl. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 A kérdező kommentje:
Sajnos a fiú-lány barátságról nem lehet meggyőzni olyat, aki a nemiszervével meg a fajfenntartó ösztönével gondolkozik (az persze, hogy minden közelében lévő ellenkező neműt megd.gna vagy szerelmes lesz belé). :D
2019. júl. 8. 09:10
 87/99 anonim ***** válasza:
63%
Én írtam :D Majd azért dobj meg egy válasszal bokros teendőid között :P
2019. júl. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:
17%

Csak az a gond kérdező hogy az ember nem tud ezeknélkül gondolkodni élni létezni! Olvasd el sigmund freud könyvet ezekről...!


Nem te leszel a kivétel és főleg nem a te barátaid akik az egyik legnagyobb kutatót meg cáfolja! És itt gyakorin szinte senki sem... pont azert barátkozok férfiakkal a létre tartó osztonod miatt.... erre olyant be nyomsz hogy aki ilyennel gondolkodik az sosem fogja meg érteni 😅😂😏🤣 bocs de egy kis naiv pixa vagy aki még saját magával sincs tisztában!

Le atom hogy le lettem meg le leszek pontozva mert sajnos az igazság fáj nektek!

Fajfentartas ösztön... ezért vannak fiu barátaid... ezért barátkoznak veled!

2019. júl. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 A kérdező kommentje:
Na, lehet mégis vallásos leszek és megköszönöm Istennek, hogy nem ismerlek téged és soha az életben nem fogunk találkozni! :D Azért szerencsére vannak normális kommentelők is. Egyébként a normális férfiak nem másznak rá minden egyes nőre a világon. Az különbözteti meg az ősembertől őket, hogy nem teszik be minden szembejövő csajnak és képesek monogám kapcsolatban élni. De minek magyarázom olyannak, akinek mogyoróméretű az agya :D
2019. júl. 8. 16:02
 90/99 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező,te ugye a szociális szektorban dolgozol? Másképp el nem tudom képzelni,hogy van türelmed ehhez a sok degenerálthoz. A fele még a szöveget sem tudja értelmezni,a többi meg bizonygatja (saját magának),hogy nincs jogod elvárásokat támasztani.Szánalmas.Persze,van akit szórakoztat...
2019. júl. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!