Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 A kérdező kommentje:
#90 Emberekkel foglalkoztam elég sokáig, most már nem, pont ezért, mert nem az átlagos intelligenciájúakat "szolgáltam ki". :D Úgyhogy van benne egy kis rutinom, viszont utálom is :D
2019. júl. 8. 16:18
 92/99 anonim ***** válasza:
78%

Kerdezo, nem lehetetlen ilyen ferfit talalnod, mert vannak ilyenek nem is kevesen.

Annyit fuznek hozza, hogy egy icipicike ellentmondas, vagy inkabb nehezito korulmeny van a kivansagodban: aki modern felfogasu, vagyis nem ellenzi a fiukkal valo baratkozasodat az altalaban a csaladalapitast is lazabban kezeli, vagyis hazassagrol es gyerekekrol nem annyira almodik. Akinek a hazassag es a csalad ertek az meg nagyobb esellyel hisz as konzervativ ertekekben is... Szerintem ezt mar te is megfigyelhetted.

Ennek ellenere azt mondom, hogy nem lehetetlen es semmi kirivo nincs az elvarasaidban. Egy hozzad hasonlo embert keresel komoly kapcsolatra, ez a kerdesed lenyege, es vetted arra a batorsagot, hogy reszletekbe bocsatkoztal ezen a szemetkedo oldalon.

En is megtalaltam azt az embert, akit akartam, pedig nekem is volt a tiedhez hasonlo listam. Nekem is hatarozott elkepzeleseim voltak a lakhatasomrol, a nyaralasrol, a gyereknevelesrol, a vilagnezetrol es igen, meg a taplalkozasrol is, ugyanis nem akarok a magas vernyomas es a cukorbetegseg szovodmenyeitol ideje koran megozvegyulni.

Erre az oldalra igazi ferfi keves ir, itt foleg lelki serult keso kamasz sracok vannak, akik szetszedik a normalis ferfiakat es noket. Ne foglalkozz veluk. A szempontjaid erthetoek es egyaltalan nem araytalanok, a szemelyisegedhez es a celjaidhoz illo part keresel. Tudod itt annyi a lecsuszott arc, hogy egy celtudatos embernek a puszta jelenlete is ingerli oket es musza jteged megbuntetniuk a sajat nyomoruk miatt.

(Pro tipp: a helyedben a fiatal harmincasokat sem zarnam ki az ismerkedesi zonabol, 6-8 ev korkulonbseg meg a javadra is valhat. Tudod milyen a korosztalyodban a felhozatal, megvaltoztatni nem lehet oket, szoval jobban megeri alkalmazkodni a helyzethez.)

2019. júl. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:
9%

Mogyoró méretű agyam van de azert Sigmund könyveket olvasok... 😏 meg persze most már egyből vallásos lennél 😅😂🤣 ennyit a saját elveidről! Listádrol... És nem ez nem arról szol hogy a férfi egyből rámászik mindenre ami mozog! Én legalább is nem...


És utolso az a baj hogy a +30-as korosztály sem az a hu de megbízható főleg ha még most sem házas... akkor sejthető hogy nem azert mert amugy qurva jó partner...

2019. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem azert a harmincas evei elejen meg senki nem szamit oregnek es leszerepeltnek. :) Es nem csak a tragya emberek szakitanak / nem csak azokkal szakitanak.

Az eletkor persze semmire nem garancia, de az eselyeit igenis novelne a tippem. 25 eves sracok nagyon ritkan torik a fejuket eljegyzesben. Nem azert, mert ok rossz fiuk, hanem mert kesobb ernek. Kozhely vagy sem, banto ezt hallani a kissracoknak vagy sem, igazabol ha nekik szegeznek a kerdest, hogy egy-ket ev mulva gyurut huznanak-e a baratnojuk ujjara mindegyik azt mondana, hogy ok meg elni akarnak, a szolidabbak meg azt, hogy meg nem keszek ra. A kerdezonek ez mar szempont, ugyhogy foloslegesen vesztegetne az idejet olyanokkal, akik ezt csak a tavoli jovoben kepzelik el.

2019. júl. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:
24%

Általában azert kell min 3 evet várni mert a fiatalabb réteg nem költözik ossze egybol de sokszor az öregebb réteg sem! 1 év amire elmúlik a rozsaszin köd meg legalább 1 evet együtt kell élni hogy tudjak hogy azt is tudnak ha valaki 1 év alatt hazasodik na az nagyon naiv és felelőtlen! Ez nem egy olyan dolog hogy majd meg próbáljunk sikerül sikerül nem nem!

Neked ezt jelenti az érett 30-as korosztály? Mert nagyon ugy tűnik...

2019. júl. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 A kérdező kommentje:
lollypop93: Van ebben valami. Viszont én is modern felfogású vagyok és mégis szeretnék házasságot, gyereket :D Lehetőleg 30 éves korom előtt. Úgyhogy vannak mixek :D De megfontolom a tanácsodat. :)
2019. júl. 9. 19:27
 97/99 anonim ***** válasza:
88%

"Neked ezt jelenti az érett 30-as korosztály? Mert nagyon ugy tűnik..."

Nagyon ugy tunik, hogy nem megy az olvasas es a matek sem. Eljegyzesrol es hazasodasi SZANDEKROL irtam, arra 25 eves kor folott mar nem kotelezo harom evet varni, nem szerelmes egyetemistakrol beszelunk.

Nem is ertem igazabol hova akarsz kilyukadni, semmirol nem szol a hozzaszolasod, csak egy szorszalhasogatas.

2019. júl. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:
Már itt kellenél 1 csomó pasinak aki elvileg megfelel, próbálkozz náluk.
2019. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
13%

Lollypop93 hogy egy-ket ev mulva gyurut huznanak-e a baratnojuk ujjara mindegyik azt mondana, hogy ok meg elni akarnak, a szolidabbak meg azt, hogy meg nem keszek ra. A kerdezonek ez mar szempont, ugyhogy foloslegesen vesztegetne az idejet olyanokkal, akik ezt csak a tavoli jovoben kepzelik el.


Ebből írtam ki hogy a 30_as korosztály az a Hi de érett ha 1-2 év alatt gyűrűt húznak valaki ujjára! Ez nem szörszálhasogatás... hanem a szemléleted arról szol hogy azaz érett és tud komoly elkotelezödést aki +30-as

2019. júl. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!