Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 21/99 anonim ***** válasza:
20%
Bár sosem
2019. júl. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
86%

Annyiból tetszik a felsorolásod Kérdező, hogy legalább tudod, hogy mit szeretnél, és ebben javarészt együttélési szempontok vannak. Van akinek fogalma sincs mit akar, vagy csak annyi a kritérium, hogy jól nézzen ki. Még nagyon belekötni sem tudok ezekbe az elvárásokba, talán egy-kettő olyan van, amivel nem értek egyet, de sok dolgot jogosnak tartok, mert látszik, hogy komoly kapcsolatot akarsz, ott pedig stimmelnetek kell. Így jobb, ha már előre tisztázva van minden, hogy ne menjetek egymás idegeire. Ez teljesen érthető, és szerintem alap.


De gondolom azért ez nem egy kizárólagos lista, mivel van olyan, hogy az ember annyira megszeret valakit, és olyan jól működnek együtt, hogy 1-1 dologban még akár te is tudsz alkalmazkodni, ha az nem olyan jelentős dolog.

2019. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
72%

Rám mindez igaz, kivéve a vallásosság (mert vallásos vagyok).

Ezért nem illünk össze, mert pl. én elvárnám hogy te is vallásos legyél.

27/F

2019. júl. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
74%

Bocsi véletlenül elküldtem.


Bár sosem fogalmaztam meg magamnak egy ilyen részletes listát (nem hiszem, hogy más emberi lényekkel szembe elvárás listát kellene készíteni... Nagyon tárgyiasító) de ha valaha is csináltam volna, hasonló pontok lettek volna rajta. Találtam olyat, aki mindnek megfelelt és még vonzó is számomra, és ő is annak tart engem (akkor is, ha nincs vékony derekam és nagy mellém). A mi kapcsolatunk barátságból fejlődött tovább.


Ezt tudom neked is ajánlani, sokkal inkább még tudsz egy embert így ismerni, mint amikor valaki a randin, mert tudja, hogy kapcsolat a tét, megjátssza magát, és csak azért mond dolgokat, hogy imponáljon neked.


23N

2019. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
79%

Ezek teljesen normális dolgok, amiket írt a kérdező. O_o

Azt hittem egy átlagos, normális ember ilyen, élettársam szinte mindegyikben megfelel ennek.

Mondjuk érdekes, hogy az itteni férfiak ezt tartják magas elvárásnak, közben az "átlagos lány" alatt insta modelleket értenek, az alap szex meg legyen anál, mélytorok meg isten tudja mi.

2019. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
59%

Ez mind csuklóból pipa, kivéve hogy halálra unom magam a tengerparton fekvésben, ez nekem max fél napig program, és amúgy is imádok városokat nézni, mert a munkám is többnyire távoli városokkal való fejlesztési projektekből áll.


És hát komoly kapcsolatra nincs időm / energiám, nem hiszem hogy bármit hozzádna az életemhez.

2019. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
39%

Abszolút találhatsz, ezek nem annyira magas elvárások, bár az olyan nőket, akik a randikon ilyen checklistet tolnak elém, általában el szoktam küldeni :)


26/F

2019. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
0%
Látod, nem néztem át amit írtam, és most látom, hogy az autocorrect egy pár dolgot átjavított. Azért remélem így is érthető :D
2019. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
28%

Írd a még lista végére, hogy:

Legyen egy beképzelt, agresszív liba.

Ezt már biztosan te is adod.😃

2019. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
56%
Juj de megsértődtetek. További jó nővadászást kívánok ezzel a stílussal.
2019. júl. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!