Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 51/99 anonim ***** válasza:
69%

Akinek ezzel a listával baja van, az kretén. Nincs egy olyan pont sem benne, ami valami extra lenne.

A férjemre az összes pont illik, ha Budapest helyett azt a várost helyettesítjük, ahol élünk és tenger helyett inkább a hegyeket válasszuk mindketten.

Ja, és mindez összejött kövéren, nokedliszaggatás és mélytorok nélkül is.

2019. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
14%

Na igen a fő gond hogy ezeket neked is kell tudnod + az ő igényeit!


De őszintén mi az hogy nem lehet templomi esküvő... meg mi az ha a gyerekek nincsenek meg keresztezve? Zsido vagy muszlim vagy mert akkor meg ertem... de ha csak szimplán ateista de persze az ilyen no lapos drágakő es gyógyítást elhiszed akkor jó vagy....

Nálam a templomi esküvő az elengedhetetlen! Nem azert mert fanatikus vallásos vagyok templomba évente max 1x járok! De ez egy qurva szép ceremónia szerintem!


Meg nyaralás... sok legyen a tengerpart... neked a tengerpart annyiból ál hogy egésznap napozol... en pont hogy a nevezetességeket szeretem megnézni a tengerben meg fürdeni szeretek nem feküdni egy agyon órákig... mert azt otthon is tudom csinálni... meg ha aludni/pihenni akarok azt szinten otthon is tudom csinálni...


Meg férfi barátok?! Mit akarsz fiu haremet??? Nekem ez nem fér bele hogy az menj a férfi barataidhoz azt kettesbe legyetek na meg hogy egésznap chateljetek... ezzel csak engemet szégyeniteszeg! Nekem sem kellenek lany barátok mert olyan nincs! Qurvára nincs!

Meg mi az hogy anyám ne tudjon befolyásolni? Te akarsz befolyasolni akkor?! Anyám egy rendkívül okos nő aki sok mindent megélt adok a szavára persze nem olyanokra ha pl több spenótot kell hogy egyek... amugy sem csinalt ilyesmit sosem 😅😂


Meg azt ne várd el hogy a szüleimmel kevesebbet foglalkozzam mert ki akarsz sajátítani vagyis a te egodba ez nem fer bele de a férfi barátok igen!


Meg mi az hogy csak Bp? Ha pl Párizsba vagy Madridba kellene költözni? Ország függő vagy nagyon.... azaz zárkózott nem nyitott a dolgokra...


Ezenkívül minden más jó!

Nekem a szórakozás bulizás azt jelenti hogy a barátnőmmel vagyok! Nem azt hogy a haverokkal hányasra iszom magam

Szex mondanom sem kell... napi 2x sok előjátékkal

Ha eleve nem tudunk minden nap talalkozni irok vele égsznap!

Nyitott vagyok az ismerkedésre nemtől rasszról vallástól függetlenül (a szexualitást azert nem írtam bele mert pl jobb esetben egy meleg nem azert fog velem barátkozni... az meg eleve olyan mint a fiu lany barátság... az egyik többet fog érezni... ezen kivul nem érdekelnek nem zavarnak az eltérő szexualis identitásuak)

Vannak szokások... pl karácsony a családdal barátokkal.... de te nem vagy vallásos szoval karácsony ki lőve!

Nem dohányzók inni meg 3-4 havonta annyit amennyiről nem hányok!

Igen olyan not akarok akivel osszehazasodok es lesznek gyerekek mert ez a cél az élet célja nem a végtelen számú kalandok...

ápolt sportos vagyok normálisan eszek de heti 1x max meki...

nem vagyok örök mozgó de nem is egésznap otthon fekvős....


De csak szólok ha ennyi keiteriumod van akkor sajnos neki is lesznek és vagy engedsz a sajátaidból vagy egyedül maradsz


20F

2019. júl. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom miért lenne férfiatlan,ha valaki vallásos. Na persze nem szekta,akik csak erről beszélnek,hanem sima templomba járók.
2019. júl. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
11%

De ha mar itt tartunk nem mindenkinek a magy mell mely torok...


Nekem olyan kell aki nincs szét lövöldözve meglölve

Aki mem dorogozott aki nem dohányzik es inni is mértékkel iszik!

Aki nem mutogatja a pixáját az önbizalom hiánya miatt!

Akiben van gerinc és becsület

Aki tisztességes elkotelezi magat mellettem

Sok dologról lehet beszélni vele legyen hasonlo humora mint nekem (kissé sötét amin csak nehány ember tud röhögni de sokszor csak én 😅😂)

Legyen gondoskodó... na meg nincs fiu barátok nekem sincs női barátok! Akivel lehet szórakozni utazni és nem égsz nap a napon feküdni!

Család orientált, akarjon gyerekeket majd!

Akivel őszintén lehet beszélni igen ne legyen rasszista utalhat ja az embereket de ne azert mert az fekete sárga rozsaszin vagy fehér! Utalja két mert az adott illetőt elcsépelt vagy mert minden ember gyökér kivétel nélkül 😅😂


Adjon magára nem baj ha nincs rajta smink mert szeretni fogom ugy is! De az hogy tényleg egészségtelenül él lefaragja az élethosszát az nem játék!


Látod mar ezek mind teljesíthetetlen dolgok a részedről és nagyon sok nő részéről!

2019. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:
35%

Besz**ärás :)


Szóval te mindent elvársz, mindenről mondjon le a férfi, mindenről csak a te kedvedért!


Lakjon Budapesten élete végéig...pl....


Remélhetőleg ekkora retardált idiótát soha nem fogsz találni. Királykisasszony.

2019. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 A kérdező kommentje:
#57 Kicsit magadra vetted ezeket :D Nem neked irányult, nem mondtam egy szóval se, hogy a te anyukád bármilyen is lenne... :D Többit nem fejtem ki, nekem egyszerűen ilyen életem van, ezek szerint nem illünk össze. Semmi baj, keresünk tovább mindketten.
2019. júl. 7. 20:47
 57/99 anonim ***** válasza:
66%
Az 51%-os nagyon önbizalom hiányos kisfiú lehet, aki a konkurenciától még barátság szintjén is fél. Az ilyen ember végtelenül önző, kisajátítja és kalickába zárja a másikat.
2019. júl. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
92%
Ki pontoz itt le, "negatív" válasz esetén? :-D
2019. júl. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
81%
60-as, mégis miről kellene lemondania egy férfinak szerinted,melyik pont jár lemondással?
2019. júl. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 A kérdező kommentje:

A vallásról egy kicsit írok, ha esetleg valakit sértene, hogy én nem szeretnék vallásos férjet.


Engem nem kereszteltek meg, nem neveltek vallásosnak. Úgy voltak vele a szüleim, hogy majd én eldöntöm, szeretnék-e megkeresztelkedni vagy vallást gyakorolni. Áltsuliban tényleg megfordult a fejemben, de aztán valahogy mégis úgy lettem vele, hogy nem szeretnék. Nem hiszek Istenben, nem baj, ha valaki hisz, én nem fogok. Mivel nem vagyok megkeresztelve, úgy tudom, templomi esküvőm sem lehet. Azzal pedig egyetértek a szüleimmel, hogy a gyerekeim döntsék el, akarnak-e hinni valamiben. Meg eléggé képmutatás lenne egy keresztelő ateista szülőként :D Plusz fölöslegesnek tartom. Meg ha a testvérem talált olyat, akivel a nevelésben is ugyanaz a véleményük, én miért ne találhatnék?


De mindenki abban hisz, amiben akar, az én férjem meg remélhetőleg nem lesz vallásos :)


De akár vallásosak vagytok, kedves kommentelők, akár nem, kérlek titeket, tanuljatok meg olvasni, hiszen leírtam és mások is leírták, hogy én is minden tőlem telhetőt megadnék a páromnak, neki is lehetnek elvárásaik, nem akarok bekorlátozni senkit. Aki nem Budapesten akar lakni, az ne lakjon ott, de én nem megyek utána. Aki féltékeny a fiú barátokra, annak megadom azt az örömöt, hogy szakítok vele és akkor nem lesz többé oka rá. Aki csak hegyet mászni hajlandó és nem akar fürdeni a tengerben, az biztos talál mást, akivel elmehet. Stb. Intelligencia, kérlek, gyere elő :D

2019. júl. 7. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!