Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, ha valaki nem válogatós?

Figyelt kérdés

Sokszor hallom, olvasom, hogy sok embernek az orra alá dörgölik, hogy azért nincs párja, mert válogat. De amikor valakit le válogatósoznak, akkor visszakérdeznék, hogy aki nem akar válogatós lenni, az menjen szembe önmagával, erőltessen magára olyan embert akit nem kíván? Hiszen a kívánás, a vonzódás, a tetszés nem tudatos és nem tevőleges döntés eredménye.


Nem tudom magamra erőltetni, hogy "de tessen"



2019. febr. 6. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenki a környék legszebb nőjeit akarja dugni. De ha a legszebb nők tojnak a fejedre, akkor vagy lejjebb adsz az igényeidből, vagy marad a Marok Marcsa.
2019. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Mint mondjuk en, csak az a poén, hogy akiknek en esélyt adtam, miközben a tobbi no elhajtotta oket, ok ugyanugy leselejteztek engem. Ennyit errol. 😂
2019. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Olyan mint én. A nők jó 30 százaléka megfelel. Aki benne van, viszem ágyba, csak a nejem ne tudjon róla.
2019. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem az M. Marcsa sokkal jobb, mint bármelyik elbaxott nővel, akkor mi van... :D
2019. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"Lejjebb adsz az igényeidből" írja egyik válaszoló.

Próbáljuk már valahogy megérteni a kérdést magát és azt, hogy az, higy ki tetszik, az nem akaráson múlik.

Ahhoz, hogy akár csak szex legyen, vagy akár egy komolyabb kapcsolat, ahhoz kell(!!!) a vonzódás. A vonzódás viszont nem tudatos, akaratlagos döntés eredménye.


Azt aláírom, hogy pl egy ismerkedésnél adjunk esély a "nemfullos" kategóriának is, de itt kb meg is áll a saját ráhatásunk.

Mert csak ismételni tudom: HOGY KI TETSZIK MEG, KIHEZ VONZÓDUNK, KIVEL MŰKÖDIK A KÉMIA, AZ NEM AKARATLAGOS, TEVŐLEGES TUDATOS DÖNTÉS EREDMÉNYE!


Ez kb olyan, mintha valaki nem szeret valamilyen ételt, zenét, elfoglaltságot, műalkotást, stb. Észérvekkel leérvelhetjük, megmagyarázhatjuk, hogy de márpedig neked kellene, hogy tessen, hát elég életszerűtlen próbálkozás.

2019. febr. 6. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak van aki a kákán is csomót keres. Csak 180centi magas, szőke nagy mellűt akár. És ha ugyanaz a nő befesti a haját, akkor már nem is jó?
2019. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6os, nem ilyenre gondoltam. Értem mire gondolsz, az tényleg gáz. Akinek van egy tökélyideálja és nem enged belőle, szóba sem áll olyannal, aki nem azt a szintet üti meg. Az valóban megérdemli a magányt.

Én inkább olyasmire gondolok, hogy mondjuk pl egy tökátlag, nem csúnya nem szép, nem alacsony nem magas, nem sovány, nem kövér fickó szeretne párt keresni, és mondjuk csak csupa jóval idősebb és kövérebb nő jelöl rá. Holott a csákónak nincsenek extra igényei, mondjuk csak annyi, hogy ne dohányozzon, és ne legyen túlsúlyos. Nem a női húsosságra gondolok, hanem az obez kövérségre.

2019. febr. 6. 22:40
 8/9 anonim ***** válasza:
"Jelöl rá" akkor te neten ismerkedsz. Itt már elrontottad. Normális emberek nem neten ismerkednek. Hanem Discoban, munkahelyen, itt ott amott.
2019. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a véleményem hogy mindenki a sajat típusától keressen partnert ! De van az élet olyan igazságos hogy általában ez így is történik , hiába kapálózik pl egy rondabb férfi a szép nőkért ! A végén vagy egyedül marad vagy csak olyan sikerül neki amilyen ő maga.
2019. febr. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!