Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik hosszabb ideje egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik hosszabb ideje egyedül vagytok, ti nem érzitek azt, hogy "válogatósabbak" lettetek?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk hosszabb ideje egyedülálló vagy, és bár szeretnél párt találni, de annyira nem hajtod a dolgot, mert elvagy egyedül is, sokkal jobban mérlegelsz egy adott lehetőség során?

Mert ugye már nagyon nem mindegy kiért és miért áldozod be a szabadságodat, kialakult életviteledet, szokásaidat.


Megváltoztak az igényeid a jövendőbelivel kapcsolatban, vagy ugyanazon kritériumok alapján döntesz, mint szingliséged előtt?



2018. júl. 5. 20:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
Azért az IQ lehetőleg pozitív legyen, a testtömeg meg két számjegyű. Hogy ez válogatósságnak számít-e, döntse el mindenki maga!
2018. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi rossz nincs abban, ha az ember idővel, tapasztalatok után egyre válogatósabb lesz.. Nem valami jó hozzáállás a "bárki vagy legyen puncija" féle, kivéve ha csak szexkapcsolatról van szó.


Ha valaki jó párkapcsolatot szeretne, akkor elég logikus, hogy válogat. Bármennyire is fáj ez valakinek.


Autót sem úgy vásárolsz, hogy meg se nézed milyen, aztán utólag panaszkodsz, hogy nem olyan amilyen lennie kellene.


Inkább legyek az elején válogatós, mintsem utólag ébredjek rá arra, hogy "nem ezt vártam".

2018. júl. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden párkapcsolatom után levontam a tanulságot és ezáltal lettem "válogatósabb" 23/L
2018. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A tapasztalataim miatt lettem válogatósabb, meg a családomban tapasztalt rossz minták miatt, az egyedüllét miatt nem.
2018. júl. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

1-es a 99kg is két számjegyű, és mondjuk egy alacsony nőnél az már több, mint túlsúly. Ja, és nem én pontoztalak le.


2-es Egyetértek veled, szerintem sem mindegy, hogy kiben bízom meg, ki mellett köteleződöm el és miért. Csak mégis megkapom a környezetemtől, és itt az oldalon is sokszor olvasom, hogy baj a válogatás, mert a nők.. nekik csak az ilyen meg olyan férfiak kellenek.

2018. júl. 5. 21:35
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is a családi minta és a sikeres és kudarcba fulladt kapcsolataim után lettem kritikusabb.

Minden kapcsolatom után jobban láttam mit tudok tolerálni és mit nem. Mit várok el és mi az ami nekem nem szempont. Főleg mert egy különc vagyok és ezt nehéz elviselni így hozzám hasonló különc kell akivel megértjük vagy toleráljuk egymást.

2018. júl. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én például önfejlesztésbe kezdte ki értékeltem a hibáimat és amit tudtam kijavítottam.Elég sok mindent tettem és változtam.Innentől kezdve az elvárásom is annyiban nőt h legalább velem egyszintűen legyen az illető elég sok téren.z egyik nagy hibám h megalkuvó voltam és talán kapcsolat függö kb bármit megtettem a kapcsolatért ,h legyen valakim stb...Most már azért megvannak azok az elvárások amikből nem engedek...ilyen a randi közben nyomkodni a telefont...ha meglátom h jaj mesenger vagy egyéb hülyeség előkerül akkor annak már nem lesz folytatása.
2018. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

de észre vettem

mivel jól érzem magam egyedül már csak olyannal jönnék össze akibe beleszeretek/ aki tökéletesen egyensúlyban van velem és a lelki világommal

igazából ez főleg az után erősödött meg bennem,hogy beleszerettem egy fuckboyba. persze nem lett semmi belőle de mivel életcélban, jövőképben, mindenben hasonlítottunk rájöttem,hogy lehetne ilyen is az élet

2018. júl. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

Már nagyon magasan van a léc és szinte senki sem üti meg a mércét, de sebaj. :D

Elutasításban már profi vagyok. :) F

2018. júl. 6. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Már nem vagyok egyedül, de évekig voltam. Szerintem csak a sok randi alatt rájöttem, mi a fontos. Válogatósabb nem lettem, ugyanilyen reménytelen eset voltam 4 évvel ezelőtt is, csak ahogy telt az idő, sokkal pontosabban meg tudtam fogalmazni a szempontjaimat és sokkal könnyebben és gyorsabban tudtam szelektálni az emberismeretem fejlődésével és a tapasztalataim bővülésével. Aztán mégis lett párom. És pont emiatt nem érzem, hogy beáldoztam volna a szabadságom: mert jót választottam. Nem érzem a kapcsolatomat lemondásnak, pedig elés sok (szerintem jó) pasi csapta a szelet nekem. Valahogy megvan, amit várok egy kapcsolattól és nem hiányzik a szingli életem. De igen, volt olyan, akivel megpróbáltam lenni és hiányzott. Pontosan tudom, miért éreztem így. Ő volt a következő srác, aki módosította a szempontrendszeremet és aki miatt megtanultam, hogy a "nice guy" nem elég egy kapcsolathoz. A mostani párom egy állat. Rendes, kedves, de olyan emberi és tökéletlen, mint én és iszonyatosan imádom, ahogy a tökéletlenségünk összeillik. Nem sok dolog változott rajtunk, mert illünk egymás életébe. És nem is akartuk egy percig sem, hogy a másik más ember legyen.
2018. júl. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!