Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elvált vagy egyedül maradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált vagy egyedül maradt anyukák hogy alakult később a társkeresés?

Figyelt kérdés
A nagy lépés előtt vagyok. Most ott tartok, hogy inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban. De elképzelni se tudom hogy lesz utána az elkovetkezo x évben. -negatív vagyok eléggé.
2018. jún. 12. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
A baratnomnek jol :)
2018. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Szerencsére édesanyám ott volt és segített ha éppen ráért és eljött hozzám és az unokájához, és szerencsére az ovit is meg tudtam oldani egyedül.


De barátok és család nélkül egyes egyedül egy kis gyermekkel nehezen ment volna.


A másik része...noss...munkahelyemen ismertem meg egy férfit, lassan haladtunk elmondtam, hogy van egy kislányom, de elfogadta.

Előtte 3 férfival ismerkedtem meg az első nem bírta elviselni hosszú távon, ohgy ott van a gyerek is.

A másik pasi csak laza kapcsolatot akart.

A 3. ő elfogadott volna ahogy vagyok akivel vagyok, ahol élek ahogyan élek, őt nagyon zavarta a kislány apukája aki elég bunkó is volt.


A mostani barátom, vele már 16 hónapja tart és össze is költöztünk, és minden szuper :) Szereti a kislányt, a kislányom is őt.


31/n

2018. jún. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi pont a gyerekeink révén ismerkedtünk meg, így nem volt probléma a gyerek egyikünknél sem. Itt a gyakorin a legtöbb pasi azt mondja, hogy ő aztán semmi pénzért nem nevelné más kölykét. De a valós életben ugyanannyi elvált apuka van, mint anyuka, ők meg ugyanúgy nem válogathatnak egyedülálló nők között. A legtöbb elvált ismerősöm szintén elvált emberrel jött össze, de persze vannak kivételek.
2018. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Eszembe se jutott komoly kapcsolatot keresni. De valahogy mégis beütött. :)

Egy év laza összejárás után jöttünk rá, hogy ebben jóval több van, és próbáljuk meg együtt. Fura, de a páromban ez akkor fogalmazódott meg, miután találkozott a gyerekeimmel. Nem szándékos bemutatás volt, csak így alakult. De egyből kölcsönös volt a szimpátia.

Nem sokkal később összeköltöztünk, pár hónappal később lánykérés, egy év múlva esküvő, 9 hónappal később megszületett a közös baba. :)

2018. jún. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy, volt egy szex kapcsolat és egy barátság extrákkal, azóta semmi. De én tényleg egyedül vagyok, se nagyszülő se rokonok, ex férj távol....szóval inkább nem is keresgélek, pedig lassan nem ártana...
2018. jún. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!