Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre több a túl válogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre több a túl válogatós, majd 30 felett egyedül maradó csinos nő?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalat: igazi szépség, nagyon figyel magára, nincs rossz szokása, kedves-jófej, humoros, közgáz egyetemet végzett! 30 éves ... Csak elköteleződni nem akaró, csajozós-rosszfiús, menő pasijai voltak. Rájuk pazarolta el az idejét. 4 pasija volt mindössze, ő mindig komolyan gondolta, sokáig-évekig együtt volt mindegyikkel. Aztán nem jött az összeköltözés, nem jött az eljegyzés, nem kellett a pasiknak gyerek és nehezen de otthagyta őket.

Most már ugye 30 éves, de már egy éve senkije nincsen, túl válogatós. Azok akikkel együtt volt előtte, inkább 20 évest választanak, nem őt, neki meg nem kell 40-50 éves pasi, csak 25-35 éves sportos, jóképű, pénzes, magas férfi jöhet szóba amilyenek az előzők is voltak. Okos, művelt nő! Nagyon jó társaság! De valamiért azt hiszi neki jár a szuper pasi és az alá nem adja! Az összes olyat lerázza aki nem felel meg a követelményeinek! Mondom, nem a pénzre megy, ha nem magas és jóképű-sportos a jelentkező, lehet akár milliárdos is, lerázza! (Bár ilyen konkrétan nem volt)

Azért furcsa ez nekem, mert amikor hozzák a barátnők a gyerekeiket, kapja az esküvői meghívókat, mindig látszik a könny a szemében. Miért nem tud lejjebb adni az igényeiből? Sajnos nem vagyunk olyan viszonyban hogy rákérdezzek, de kiváncsi lennék. Pár hete is kikosarazott egy rendes, középvezető, kicsit alacsony (170 cm) átlagos alkatú srácot. Mintha szégyellné mások előtt hogy ő jócsaj létére nem az álompasival van.

Barátnőm szerint se normális a csaj, nagyon a külvilágnak él, önbizalomhiányos lehet, menjen orvoshoz vagy ideje macskákat venni.


És egyre több ilyen nőt látok ..... én az internetet hibáztatom emiatt főleg a social mediát. Régen egy ilyen nő simán feleség lett volna gyerekekkel, most meg csak fotózgatja magát a bókokért meg menősködik a nyaralásokkal meg holmikkal (amúgy visszataszító hogy sok nő úgy menőzik manapság ahogy a férfiak szoktak egymás között).


2018. aug. 22. 09:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
21%

Nem csak az internet a hibás, azon belül is a facebook, instant gramm a hibás. A tv-ben is azt hallják, hogy ők milyen gyönyörűek, fantasztikusak, és nekik minden alanyi jogon jár.

A nő jó felvevőpiac, rájuk mennek a marketingesek, a következményeket meg magasról...


"Mintha szégyellné mások előtt hogy ő jócsaj létére nem az álompasival van."


Pont így van, engem is dobott a barátnőm ezért, de azóta is "hiányzol" "szeretnélek látni téged" "azért romantikázhatnánk".

2018. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
87%

"én az internetet hibáztatom emiatt"

Az internet megjelenése előtt is volt ilyen hogy akár szingliként halt meg akár nő akár férfi. Térben és időben megfigyelhető ez amit írtál. Vagyis a világon mindenütt és régen is volt. Nem látják értelmét annak hogy amíg nem találják meg az igazit, addig egy kevésbé jóval is beérik.

Más téren az működhet, például amíg nem kapunk egy álmainknak megfelelő cipőt, addig jó lesz egy olcsó kínai cipő is, utána befogjuk kocogásra vagy fűnyírásra vagy ha összeszakadt akkor kidobjuk. De a párjának mégsem mondhatja azt hogy figyi, megismerkedtem egy amerikai filmsztárral, 20 hektáros erdő veszi körül a kastélyát és állati jó az ágyban is, rád már nincs szükségem.

2018. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
79%

"A tv-ben is azt hallják, hogy ők milyen gyönyörűek, fantasztikusak, és nekik minden alanyi jogon jár." Jah és nők közül kerültek ki az incelek, és a többi magas elvárású elmebeteg, akik mivel nem kaptak alanyi jogon modell barátnőt, gyilkolni kezdenek...

Itt is többször linkeltek már átlagos lány képeket-ami szerintük átlagos-kiderült, hogy modellek fotói voltak.

Vannak rettentően elferdült nők is, de ugyanúgy férfiak is.

Egyszer össze kéne boronálni ezeket.

2018. aug. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%

Miért adná lejjebb?

Ezt annyira bírom,adja lejjebb.

De miért lenne az jó?

Pont ezért van az,hogy a párok 80%-a igazából mással lenne inkább.

Teljesen igaza van,okos értelmes sikeres nő aki csinos nőies tuti.

Nyilván piacképes ezért nem fogja lejjebb adni,nem hülyült meg,nem véletlenül izzad a konditerembe mindennap.


Sajnos a férfiak 90%-a khmmm,háát hogy mondjam nem akarok jelzőt mondani,de kb. ez a szürke kis semmi,van magának,semmi férfiasság.

Vagy dagadt vagy nyikhaj,semmi erő,semmi cél,el van a kis 150e-res nettójával nem fejlődik nem tesz magáért,nem jár edzeni.

Ezekkel jöjjön össze egy ilyen igazi nő?

Gondolhatod mi lenne ott,veszekedés 0-24-ben.


Várjon ráér,ha akarja úgyis megtalálja aki megfelel neki,mert megfogja mivel ez a nő kuriózum,ritkaság.

2018. aug. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
Te is ennyire ráérsz mással foglalkozni? Gyanítom nálad sem lehet rendben semmi, ha másnak a dolgain rágódsz. Te még rosszabb lehetsz, mint az általad említett nő. Gyanítom kis besavanyodott csaj vagy, aki meg senkinek se kell és ilyenekre ráér.
2018. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
78%
Te vagy a rendes középvezető srác? Én is csinos nőnek mondom magam, aki tud válogatni a jó pasik között és én is mindig megszívom a szépfiúkkal. Egyenlőre én is ott tartok, hogy az igényeimet nem adom le, ugyan most van egy jelöltem, aki szintén 170 centi, de nem zavar, mert én is alacsony vagyok. Ne álmodozz ilyen csúcskategóriás nőről, ő a saját szintje miatt csak alfa pasikat fog választani.
2018. aug. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
64%

Vagy fejlődjön hozzá az aki ilyen nőt akar,tolja le magát edzeni,legyen egzisztenciája,fejlessze a belső értékeit is,legyen egy vonzó élete,szeressen utazgatni,wellneszezni,plusz megfelelően öltözködjön.

És kérdező akkor lehet egy ilyen nője bárkinek.

Utolsó jól írja,nem fogja leadni,mert hülye lenne,ha a legjobb árúból válogathat valaki nem megy be a kínaiba bevásárolni.

Alfává kell vállni ez a titok,ahhoz meg ezek kellenek amiket írtam.

2018. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 SpilerHUN válasza:
45%

Nekem is van egy ilyen ismerős barátnőm, bár van eltérés a kérdező által leírt csajtól.


Ő 35 éves, több diplomás, dekoratív, okos, jófej csaj, csak éppen annyira az "igazit" keresi hogy emiatt marad egyedül. Soha nem volt komolyabb kapcsolata (a leghosszabb fél éves volt), soha nem élt együtt senkivel.


Ha van is kiszemelt, abban csak a hibát keresi. Legyen 40 feletti vagy aközeli de: ne legyen ősz hajszála, ne legyen rajta 1 dkg felesleg sem, legyen magas (a csaj 160 cm), egy kicsit se kopaszodjon, legyen nagyon sportos, legyen gazdag (aki havi szinten nem keres netto 500.000 Ft felett az az ő olvasatában csóró).


A csaj titkárságvezető egy nagy bankban és smink nélkül már látszanak rajta a ráncok, de azért még csinos.


Szokta nekem mondani, hogy ő egyedül marad, mert senki sem felel meg neki, ha meg mégis, akkor ő bizony nem fog alkalmazkodni a másikhoz, az alkalmazkodjon hozzá.


Rajta kívül még legalább 4 nőt és ennyi férfit ismerek, akik hasonlóan gondolkoznak, persze jó ideje szinglik.


Nem tudom, valami gond van a fejekben, egyre többen a külsőségeknek élnek, csak az számít hogy helyes csajjal/pasival pózóljunk mert akkor kifelé mutatjuk h mennyire menők és boldogok vagyunk. Belül meg a nagy üresség!


Ami gáz, hogy az általam ismert ilyen emberek mind diplomások, tanultak, tehát azt sem lehet mondani, hogy ez az alacsonyabb társadalmi osztályokhoz köthetőek.

2018. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
84%

Lehet,hogy nem jól gondolom, de az igényből nem lehet leadni. Ha Neki nem jön be egy pasi, akkor csak azért,hogy férjhez menjen nem hinném,hogy meg kellene alkudnia.

Le is kell azzal feküdni....


Ha a nő csinos, okos, egzisztenciálisan a helyén van teljesen jogos,hogy hasonló partnert szeretne. Nem hinném,hogy a pasi magasságán múlik ez, bizonyára nem talált még olyat, aki annyira bejött volna Neki.

2018. aug. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
39%

,,Ha van is kiszemelt, abban csak a hibát keresi. Legyen 40 feletti vagy aközeli de: ne legyen ősz hajszála, ne legyen rajta 1 dkg felesleg sem, legyen magas (a csaj 160 cm), egy kicsit se kopaszodjon, legyen nagyon sportos, legyen gazdag (aki havi szinten nem keres netto 500.000 Ft felett az az ő olvasatában csóró)."


Teljesen jogos,mivel a nő hozza a szintet.

Totál igaza v an,mivel csinos nő.Ő se véletlenül izzad meg szenved a konditeremben meg diétázik folyamatosan.

Nyilván nem tűri el,hogy egy férfi ne legyen sportos,teljesen jogos elvárás.

És igen 500.000Ft alatt igaza van,csóróság,mivel egy piacképes diplomával 40 felett már nem ennyit kell keresni,ennyit egy 26 éves fejlesztő simán hazavisz sőt sőt többet is simán,40 felett már egy diplomás férfi jóval vezetői beosztásban kellene lennie,ott már milliókról beszélgetünk.

Nettó 500k k.va nem gazdag szint max jobb módú de még jómódúnak sem mondható.

Pikpak elmegy és nehezen teszel félre vele.

2018. aug. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!