Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre több a túl válogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre több a túl válogatós, majd 30 felett egyedül maradó csinos nő?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalat: igazi szépség, nagyon figyel magára, nincs rossz szokása, kedves-jófej, humoros, közgáz egyetemet végzett! 30 éves ... Csak elköteleződni nem akaró, csajozós-rosszfiús, menő pasijai voltak. Rájuk pazarolta el az idejét. 4 pasija volt mindössze, ő mindig komolyan gondolta, sokáig-évekig együtt volt mindegyikkel. Aztán nem jött az összeköltözés, nem jött az eljegyzés, nem kellett a pasiknak gyerek és nehezen de otthagyta őket.

Most már ugye 30 éves, de már egy éve senkije nincsen, túl válogatós. Azok akikkel együtt volt előtte, inkább 20 évest választanak, nem őt, neki meg nem kell 40-50 éves pasi, csak 25-35 éves sportos, jóképű, pénzes, magas férfi jöhet szóba amilyenek az előzők is voltak. Okos, művelt nő! Nagyon jó társaság! De valamiért azt hiszi neki jár a szuper pasi és az alá nem adja! Az összes olyat lerázza aki nem felel meg a követelményeinek! Mondom, nem a pénzre megy, ha nem magas és jóképű-sportos a jelentkező, lehet akár milliárdos is, lerázza! (Bár ilyen konkrétan nem volt)

Azért furcsa ez nekem, mert amikor hozzák a barátnők a gyerekeiket, kapja az esküvői meghívókat, mindig látszik a könny a szemében. Miért nem tud lejjebb adni az igényeiből? Sajnos nem vagyunk olyan viszonyban hogy rákérdezzek, de kiváncsi lennék. Pár hete is kikosarazott egy rendes, középvezető, kicsit alacsony (170 cm) átlagos alkatú srácot. Mintha szégyellné mások előtt hogy ő jócsaj létére nem az álompasival van.

Barátnőm szerint se normális a csaj, nagyon a külvilágnak él, önbizalomhiányos lehet, menjen orvoshoz vagy ideje macskákat venni.


És egyre több ilyen nőt látok ..... én az internetet hibáztatom emiatt főleg a social mediát. Régen egy ilyen nő simán feleség lett volna gyerekekkel, most meg csak fotózgatja magát a bókokért meg menősködik a nyaralásokkal meg holmikkal (amúgy visszataszító hogy sok nő úgy menőzik manapság ahogy a férfiak szoktak egymás között).


2018. aug. 22. 09:47
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
23%

huh 19-es, nyugika, még elpattan az agyadban egy ér :)

Elég undorító a stílusod.

2018. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
85%
Pont ez az, hogy a barátnői hordják a gyerekeket és küldik az esküvői meghívókat, mert ők lejjebb adtak az igényekből. Aztán pár év múlva kiderül, hogy ő boldog egyedül, ők meg bent ragadtak egy rossz házasságban, vagy már el is váltak és dolgoznak látástól mikulásig, hogy eltartsák a gyereket.
2018. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%

Azt írod, hogy szép és odafigyel magára, akkor miért elégedjen meg olyannal, aki nem ilyen? Olyat keres, aki tetszik neki, jogosan, mert ő sem egy bányarém ezek szerint, tehát ez nem irreális igény.

Inkább elkeserítő, hogy sokan elhanyagolják magukat, de azért fogadják el őket így azok, akik odafigyelnek magukra, mert nekik nem jó az, aki ugyancsak elhanyagolja magát...


Másrészt az igények a tapasztalatokkal egyre szigorúbbak lesznek, és azért vagyunk, akik a korábbi generációk hibáiból megtanultuk, hogy amit ők csináltak, az úgy nem feltétlenül jó, nem biztos, hogy jó a megalkuvás, nem biztos, hogy el kell sietni egy kapcsolatot, hogy legyen gyerek, nem biztos, hogy bele kell rohanni egy házasságba, hogy meneküljünk a szülői szigortól, nem biztos, hogy félni kell attól, hogy kifutunk az időből, mert a gyerek fogja megszívni a szülő rossz döntését.


Nekem sem csökkentek az elvárások, sokkal jobban tudom most, 30 fölött, hogy mit akarok, mit tudok tolerálni és mit nem, mint mondjuk 20 éves naiv csitriként, amikor belementem olyanba is, amibe nem kellett volna, de legalább tanultam belőle.

2018. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
81%

20: Addig vagyok vele, amíg jó. Szerintem ez elég egyértelmű. Nézd az utcán a párokat, vagy a strandon. Elsőre látszik, hogy kik vannak friss kapcsolatban, és kik vannak együtt évek óta.

Itt is heti szinten megy a sírás, hogy a kapcsolat ugyan xar, de miért nem vesz el? És évekig képesek tűrni és nyelni, mert megígérte, hogy lesz gyerek. Majd, egyszer.

Mindig más a szakítás oka. Nincs két egyforma kapcsolatom. Van, hogy fokozatosan ébredek rá, hogy nem jó, van hogy egy dolog hirtelen váltja ki, neha a pasi mondja azt, hogy ennyi volt.

Az élet megy tovább, jön másik, ha eljön az ideje.

Van, amikor egy-két évig boldog szingli vagyok. Nem érzem úgy, hogy kötelező kapcsolatban lennem valakivel. Spontán alakul.

Valahogy ahogy öregszek, úgy lesz egyre könnyebb ismerkedni.


Mondjuk az ilyen felszínes péniszsapkákat, mint te is, messzire kerülöm. Kicsit több kell a boldogságomhoz, hogy te se akarsz gyereket, és tetszik a kerek se.gg.

Ja, és szeretem a gyerekeket. Szívesen viszem az unokaöcseim nyaralni is. Bármikor bevállalom őket hétvégére is, vagy ha betegek. De sajátot nem akarok. Pont azért, mert nem szeretnék én is egyedülálló anya lenni, mint az anyánk és a nővérem. Ezt a kínlódást kihagyom, köszike.

2018. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
89%
Hogy lehetnek olyan pofátlanok a nők, hogy olyan férfit akarnak maguk mellé, aki megfelel az elvárásaiknak és nem állnak le az első útjukba akadó mellett, csak hogy ne legyenek egyedül. Nem is értem...
2018. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
43%

A nagy szinglik tényleg nem ismernek egy embert sem, akinek jó a házasság és boldog benne?

Vagy ez olyan hihetetlen?

Amúgy miért kell ennyire erőltetni, hogy nekik jó egyedül? Ha jó lenne, biztos nem kéne itt erőlködni ezzel.

2018. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
87%

En egy!! hazaspart ismerek akik tenyleg szeretik egymast.

A tobbi az csak hazugsag vagy szenvedes.

En szingli vagyok, szeretnek talalkozni valakivel, de nem akarkivel.

Voltam olyan kapcsolatban, csak hogy ne legyek egyedul.

SOHA TOBBE!Akkor mar egyedul is jobb.

2018. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, létezik boldog házasság csak pont az a legritkább, mert az emberek többsége nem azzal házasodik össze, akivel tényleg összeillik, mert szerintük a társadalmi elvárás az elsődleges.
2018. aug. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
51%
Még jó hogy belelátsz más házasságába, hisz velük vagy állandóan.
2018. aug. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Igazatok van, megváltoztatom a véleményemet. Van abban valami, hogy miért kéne alacsonyabb kategóriás pasival lennie ha ő fullos? Igaz. Az az egy gáz van az egésszel, hogy ő nem boldog így szingliként (mondja is!). Nem önként választotta ezt a “sorsot”, mert így boldog, hanem ez jutott neki mert nincs megfelelő pasi aki olyan kategória mint ő nőben és rendben van agyilag is. Rossz nézni amikor egyedül jön az esküvőkre és látszik rajta hogy nem jó ez így neki. Bár nagyon becsülöm benne, hogy nem hoz magával valami összeszedett fiúkát aki azért jön el vele “hátha lesz valami”. Amikor vigyáz mások gyerekeire, nagyon látszik rajta az anyai ösztön, teljesen kivirul!

Nem akarok keresztbe tenni neki, meg kioktatni, beleszólni a dolgaiba, csak nem értem hogyha családot szeretne (és nem válást) akkor miért nem jó egy pasi ha minden rendben van vele, csak éppen alacsony? Például. Jobb mint egy kívülről full férfi aki aztán megcsalja majd, lelép mert nem nőtt még fel (sok ilyen barátom van akik 40 évesen is 20-nak képzelik magukat)

2018. aug. 22. 14:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!