Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre több a túl válogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre több a túl válogatós, majd 30 felett egyedül maradó csinos nő?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalat: igazi szépség, nagyon figyel magára, nincs rossz szokása, kedves-jófej, humoros, közgáz egyetemet végzett! 30 éves ... Csak elköteleződni nem akaró, csajozós-rosszfiús, menő pasijai voltak. Rájuk pazarolta el az idejét. 4 pasija volt mindössze, ő mindig komolyan gondolta, sokáig-évekig együtt volt mindegyikkel. Aztán nem jött az összeköltözés, nem jött az eljegyzés, nem kellett a pasiknak gyerek és nehezen de otthagyta őket.

Most már ugye 30 éves, de már egy éve senkije nincsen, túl válogatós. Azok akikkel együtt volt előtte, inkább 20 évest választanak, nem őt, neki meg nem kell 40-50 éves pasi, csak 25-35 éves sportos, jóképű, pénzes, magas férfi jöhet szóba amilyenek az előzők is voltak. Okos, művelt nő! Nagyon jó társaság! De valamiért azt hiszi neki jár a szuper pasi és az alá nem adja! Az összes olyat lerázza aki nem felel meg a követelményeinek! Mondom, nem a pénzre megy, ha nem magas és jóképű-sportos a jelentkező, lehet akár milliárdos is, lerázza! (Bár ilyen konkrétan nem volt)

Azért furcsa ez nekem, mert amikor hozzák a barátnők a gyerekeiket, kapja az esküvői meghívókat, mindig látszik a könny a szemében. Miért nem tud lejjebb adni az igényeiből? Sajnos nem vagyunk olyan viszonyban hogy rákérdezzek, de kiváncsi lennék. Pár hete is kikosarazott egy rendes, középvezető, kicsit alacsony (170 cm) átlagos alkatú srácot. Mintha szégyellné mások előtt hogy ő jócsaj létére nem az álompasival van.

Barátnőm szerint se normális a csaj, nagyon a külvilágnak él, önbizalomhiányos lehet, menjen orvoshoz vagy ideje macskákat venni.


És egyre több ilyen nőt látok ..... én az internetet hibáztatom emiatt főleg a social mediát. Régen egy ilyen nő simán feleség lett volna gyerekekkel, most meg csak fotózgatja magát a bókokért meg menősködik a nyaralásokkal meg holmikkal (amúgy visszataszító hogy sok nő úgy menőzik manapság ahogy a férfiak szoktak egymás között).


2018. aug. 22. 09:47
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Axt mondtam, hogy EN egy boldog hazassagot ismerek csak. A tobbibe nem kell belelatni, veluk lenni allandoan. A nok tobbsege nekem panaszkodik, hogy milyen szar a kapcsolata, az altalam ismert ferfiak inkabb szinglik maradnak. Lathatoan boldogtalanok az altalam ismert emberek, de maradnak a szarban, mert mar 10 eve egyutt vannak, mert gyerek van, mert legalabb ott van valaki.

Az egy boldog hazaspar-ok lathatoan boldogok egyutt, erezni lehet meg akkor is, ha vitatkoznak.

2018. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, ha megalkudna, nem lenne boldog. Én is nehezen találok megfelelőt, és igen, nem jó, de mi értelme olyannal együtt lenni, aki mellett nem érzem igazán jól magam? Nem ér annyit az anyaság, hogy feladjam érte azt, hogy boldog akarjak lenni valakivel, akivel igazán jó, és kölcsönös a dolog.

Rengetegen vannak, akiknek az életmódjuk eltér az enyémtől, sokkal kényelmesebbek, mint én, és nem tudnánk összeegyeztetni a dolgainkat, mert másra vágyunk, és örökké ott lenne a hiányérzet vagy a vita, és semmiben sem lenne más az életem, mint most, mert ugyanúgy egyedül mennék oda, ahova akarok, mert egy ilyen ember nem jönne velem... stb.

Nem jó? Persze, hogy nem jó, de senkiért nem fogom feladni önmagam. Ráadásul ha belemegyek egy ilyen kapcsolatba, amit nem akarok igazán, az sem biztos, hogy egy életre szólna, akkor meg minek raboljuk egymás idejét felesleges próbálkozásokkal?

Nincs ezzel a problémával egyedül az ismerősöd, és hidd el, régebben sem volt jobb a helyzet, csak mások voltak a társadalmi szokások, mást toleráltak, meg ott voltak a háborúk, nem mindig volt választásod.

2018. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
51%

Elsősorban ennyi az oka: túl válogatós, neki senki nem elég jó. Bőven volna rájuk jelentkező, normális pasasok is rengeteg, de neki csak olyan kell, aki mind az ezersok elvárásának eleget tesz. Legyen a pasas kigyúrt, legyen jóképű, legyen gazdag, legyen vagány, legyen ilyen, legyen olyan, legyen amolyan...aztán 40 évesen klimaxolva jön rá, hogy igényei azok lehetnek, na de hogy teljesülni fognak-e, az már más téma.

Ne csodálkozz, ha épeszű férfi messzire kerüli az ilyet. Kinek hiányzik az állandó megfelelési kényszer, az újabb és újabb szintek megugrása? Mint valami szar videójáték...


Hát igen, elvárás van dögivel, aztán mikor rákérdezünk, hogy ő voltaképp mit is ad a kapcsolatba a lábaközén kívül, ott is vakarózik, ahol nem viszket.


Hogy az ilyenekkel mi lesz? Beállnak sokadiknak valamelyik bulikirály menőmanó háremébe, vagy várja a macskáival a karosszékben a Mr. Tökéletest százesztendős vén banya koráig. Velünk a legkevésbé se tolnak ki, magukkal meg úgy, ahogy nekik az jólesik.

2018. aug. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
53%

"Azért adjam le az igényeim, hogy legyen mellettem egy nyomi, akinek moshatom a gatyáit, miközben a hátam mögött flörtöl 16 éves kislányokkal?"


Vagy esetleg egy nem tökéletes külsejű, ám becsületes, dolgos, szorgalmas, jó személyiségű valaki, akivel élmény együtt lenni. Persze ennyi ésszel nem csodálkozom, ha az ilyenek messze elkerülnek, vagy éppen az is lehet, hogy észre sem veszed, hogy az ilyen létezik, mert a kinézettől teszed függővé a személyiségét és hogy hogyan érzed magad mellette. Úgy persze, hogy rossz lesz, ha elintézed, hogy rossz legyen.

2018. aug. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
57%
Ha valaki hozza a szintet, akkor miért kéne lejjebb adnia? Csak azért, hogy a "szülj még egy magyart" mozgalomnak megfeleljen? Inkább azok gondolkodjanak el, akik nem hozzák a szintet az elvárásaikhoz.
2018. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
73%
34: Előbb megvárom, amíg te összejössz egy kedves dundi lánnyal...
2018. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
30%

# 36: Küldj egy kedves dundi lányt, aki értelmes, megbízható, nem hisztis, nem életképtelen, van humora és érdeklem :D Esélyt mindenképpen adnék neki, és ha végül nem jönne össze, akkor sem élnék ilyen béna kifogásokkal.


Btw van most olyan lány a munkahelyen, akire nem mondanám, hogy szépség, valamennyire dundi is, de ha "rámmozdulna", örülnék neki. Egyéb kérdés?

2018. aug. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
12%

Mert gáz.

Örüljön hogy még kell valakinek 😂😂😂

2018. aug. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
38%

Azért nem hozza a nagyátlag a "szintet", mert egyrészt a genetikába nincs beleszólása senkinek, másrészt egy lepusztult, szétrabolt ország vagyunk, ahol lassan már a havi 100 nettó is luxusvagyonnak fog számítani.

Senki nem tehet arról, ha ocsmánynak született. Arról is egyre kevesebben, hogy nincs miből nők után kujtorogni.

Az is igen érdekes kérdés, hogyha a nő nem hozza a "szintet" úgymond, mireföl kell neki jóképű és pénzes pasas, de erre sose kaptam érdemi magyarázatot, csak a lepontozásig sikerült eljutni :DDD

2018. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
58%
Nekem ezzel a történettel nincs akkora bajom. Szerintem ez nem a sztereotípiák válogatós nője, aki megérdemli a macskanevelő létet. Alap, hogy az ember magához hasonló, jóképű párt akar. Miért kéne erről lemondani? Komolyan nem értem miért kéne valakinek lejjebb adnia az igényeit, aki nincsen "lent". Egy csinos nő jóképű férfit szeretne, hűha, femináci! Média! Instagram! Globalizáció! Mondjatok még ilyen szavakat, több most nem jut eszembe. Én a valóságban ennél sokkal gázabb válogatós nőket láttam, sokaknak tényleg nem reálisak az elvárásai és nem ütik meg azt a bizonyos szintet, de a kérdésben leírt nő nekem inkább rossz emberismerőnek tűnik, mint egy válogatós sznobnak.
2018. aug. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!