Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért egyre több a túl válogat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egyre több a túl válogatós, majd 30 felett egyedül maradó csinos nő?

Figyelt kérdés

Személyes tapasztalat: igazi szépség, nagyon figyel magára, nincs rossz szokása, kedves-jófej, humoros, közgáz egyetemet végzett! 30 éves ... Csak elköteleződni nem akaró, csajozós-rosszfiús, menő pasijai voltak. Rájuk pazarolta el az idejét. 4 pasija volt mindössze, ő mindig komolyan gondolta, sokáig-évekig együtt volt mindegyikkel. Aztán nem jött az összeköltözés, nem jött az eljegyzés, nem kellett a pasiknak gyerek és nehezen de otthagyta őket.

Most már ugye 30 éves, de már egy éve senkije nincsen, túl válogatós. Azok akikkel együtt volt előtte, inkább 20 évest választanak, nem őt, neki meg nem kell 40-50 éves pasi, csak 25-35 éves sportos, jóképű, pénzes, magas férfi jöhet szóba amilyenek az előzők is voltak. Okos, művelt nő! Nagyon jó társaság! De valamiért azt hiszi neki jár a szuper pasi és az alá nem adja! Az összes olyat lerázza aki nem felel meg a követelményeinek! Mondom, nem a pénzre megy, ha nem magas és jóképű-sportos a jelentkező, lehet akár milliárdos is, lerázza! (Bár ilyen konkrétan nem volt)

Azért furcsa ez nekem, mert amikor hozzák a barátnők a gyerekeiket, kapja az esküvői meghívókat, mindig látszik a könny a szemében. Miért nem tud lejjebb adni az igényeiből? Sajnos nem vagyunk olyan viszonyban hogy rákérdezzek, de kiváncsi lennék. Pár hete is kikosarazott egy rendes, középvezető, kicsit alacsony (170 cm) átlagos alkatú srácot. Mintha szégyellné mások előtt hogy ő jócsaj létére nem az álompasival van.

Barátnőm szerint se normális a csaj, nagyon a külvilágnak él, önbizalomhiányos lehet, menjen orvoshoz vagy ideje macskákat venni.


És egyre több ilyen nőt látok ..... én az internetet hibáztatom emiatt főleg a social mediát. Régen egy ilyen nő simán feleség lett volna gyerekekkel, most meg csak fotózgatja magát a bókokért meg menősködik a nyaralásokkal meg holmikkal (amúgy visszataszító hogy sok nő úgy menőzik manapság ahogy a férfiak szoktak egymás között).


2018. aug. 22. 09:47
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
45%
A kérdés visszafelé is igaz. Egy 25-30 éves, jól kereső, jól kinéző, sportos férfi, aki válogathat a fiatalabb nők közül miért álljon le egy 30 éves nővel? Ha már a nő ennyire a külsőségek alapján ítél, akkor a férfi is megteheti. Ördögi csapda.
2018. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 SpilerHUN válasza:
58%

#10-es: azért nem általános, hogy a mai 40-es férfi korosztály közül a többség vezetői beosztásban van és havi 1 millió körül visz haza.


Bátyám elmúlt most volt 40 éves, beosztott egy cégnél és havi 500.000 körül visz haza. Ez inkább közelebb áll a magyar valósághoz, de inkább az, hogy a 30-40 éves korosztály nincsen túlfizetve.


Az igényekkel nincsen gond, mert igenis legyenek, a gond azzal van amikor azok túlzottakká válnak. Meg a 40-es jómódú férfiak nem egy 35 éves nővel akarnak villogni, hanem egy 25-30-assal. Szerintem...

2018. aug. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
85%

Lattad mar, hogy milyen 40-50 eves ferfiak keresnek part? Nem hiszem.

Kiserletkeppen allitsd be egy tarskereso oldalon, hogy 40-50 eves korig keresel part.

Az eredmeny siralmas lesz.

Megtort, eletunt, megkeseredett ferfiak hazudnak a korukrol, a magassagukrol es 15 evvel ezelotti kepeket raknak fel. Vagy ha jelenlegi kepet rak fel, akkor tisztan latszik, hogy inkabb a 65-hoz kozelit, csak fiatalabbnak irta magat, hogy legyen meg egy-ket elfogadhato no szamara.


Szoval egyedul is jobb, mint lehorgonyozni valaki mellett, akit nem kedvelsz es nem vagy egy hullamhosszon, csak azert, hogy ne legyel egyedul.

2018. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
49%

Hány ilyen nőt látok.

Azért aztán kiderül, hogy vannak ott lelki bajok rendesen, meg azért az elvárások is irreálisak.

2018. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
56%

35 vagyok es en se akarok gyereket meg 5-10 evig,ahogy a bnoim se. Itt bp-en ez megszokott. Nekem a a 20 eves sportos magas fiuk jonek be. De en nem akarok osszekoltozni.

N/35

2018. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom tudja, hogy egyáltalán nem szükséges a család vagy bármilyen párkapcsolat egy boldog élethez. Neked miért is fáj, hogy nem úgy él, mint a többség, beleragadva valami szar kapcsolatba csak azért, hogy ne legyen egyedül? Majd ha őt zavarni fogja a helyzet, akkor változtat rajta, addig pedig senkinek semmi köze hozzá. Én 30as vagyok, ugyan férjnél, de gyerekem soha nem lesz, és bizony ha a férjem nem lenne számomra tökéletes minden fontos dologban, amiben nem akarnék kompromisszumot kötni (gyerekkérdés, élethez való hozzáállás, világkép, jövőkép, személyiségbeli passzolás) akkor én is inkább lennék egyedül. Évekig egyedül éltem és párkapcsolatom se volt, és képzeld, minden percét élveztem. Nem mindenki kapcsolatfüggő ám és nem mindenkinek a párkapcsolat az egyetlen örömforrása az életben.
2018. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen típus vagyok.

Azért adjam le az igényeim, hogy legyen mellettem egy nyomi, akinek moshatom a gatyáit, miközben a hátam mögött flörtöl 16 éves kislányokkal? Aztán meg is indokolja, hogy ebben a korban még szépek a nők, de ugye 30 évesen az én piaci értékem sehol sincs. Még a végén érezzem is magam megtisztelve, hogy együtt marad velem egy alacsony, pocakos, csóró pasas, és "csak" nèha megcsal. Ja, és akkor potyogtassak kölyköket is, hogy a szülés után megváltozott alakomra hivatkozva nyugodtan lecserélhessen egy 18 éves panelprolira, aki hasra esik a 300 ezer nettótól.


Kinek kell ez?


Élem a saját életem, bulik, nyaralás, dràga ruhàk, szemelyi edző, fodrász, kozmetikus. Szexre bármikor lehet talàlni egy izmos, helyes pasit, akinek a külseje beindít. Aztán mehet a levesbe, mikor kezd ellaposodni a dolog. A férfiak nagyon gyorsan bele tudnak kényelmesedni a kapcsolatba.


Tartós kapcsolatra nincs igényem. Siralmas a felhozatal, egyszerűen nincs annyi ilyen kategóriás férfi, mint ahány nő. És még nekik is kisebbségi érzésük van, és megy az àllandó faxméregetés, hogy ki keres jobban, kinek sikeresebb a karriere.


De ez nem indok arra, hogy én kasszàzzak, meg kapjak fel 20 kiló felesleget, hogy hozzà illő legyek az átlag magyar pasihoz. 😆

2018. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
27%

17: elég szomorú, ha téged csak ilyen pasikkal hozott össze az élet.


De nem minden házasság a szaros gatyák mosásáról, meg a megcsalásról szól. Egyszer talán megtapasztalod.

2018. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
63%

18: Eszemben sincs megtapasztalni.

Nem akarok férjhez menni, és nem akarok gyereket. Így addig maradok egy pasival, amíg jól érzem magam mellette. Izgalmas a szex, udvarol, bókol, ajándékot vesz, jókat beszélgetünk. Egy darabig. Utàna elengedi magát, és ez mind elmarad. Ő azt hiszi, hogy ha ígér egy xaros jegygyűrűt, akkor boldogan várok rà mellette. Elvégre nő vagyok, biztos ez az álmom, meg a fehér ruhás bohóckodás. Meg a babuci a pociba. És amíg hiteget, hogy majd egyszer, addig nem dobom ki, mert akkor se babuci, se esküvő.

Aztán picit arcra esik, mikor megmondom, hogy bocs de veled ennyi elég volt.

2018. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
26%

19 és mi az a pont amikor dobod a palit?

Ha jól érzed magad vele akkor is lezárod?


Amúgy hasonló vagyok férfiba bár én megtaláltam most azt a nőt akivel nagyon jól érzem magam,ő se akar gyereket mint én,mert félti a testét amiért megdolgozott.

Utazgatás,bulizás,nagykanállal élet majszolás.

Ugyanez,tetszik a gondolkodásod nekem legalábbis.

Én se akarok soha gyereket egy 20 évig tartó rabszolgaságot meg,hogy a párom tönkre tegye az alakját miatta,plusz lemondjuk a kis dolgainkról,isten ments.


Sajnos ritkaság vagytok te meg a párom,mert minden nő pulyát akarna,és a slusz poén,hogy a semmire nincsenek meg az alapok,mondom ahaaa van 20 misid eltéve kölökre.

Háűt az nincs de majd megoldjuk.

Bocsika te oldod meg akivel akarod,na hello.

Itt szoktam lezárni az ismerkedést illetve itt zártam le.

Ez a majd megoldjuk,jah majd a panelbe lakva lemondva az utazgatásról edzésről,szépen behízik meg majd mehet a vita veszekedés mert mindenféle sz_r kell egy gyereknek,adjam lejjebb az igényeim,ehetnénk a sok szemét ,,magyaros" kaját amitől még igénytelenebbé vállnánk.

Huhhhh isten őrizzen.


Tetszik a gondolkodásod utolsó.

2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!