Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nagy negatívum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy negatívum a nőknél az, hogy még nem volt párkapcsolatom és válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tehetek róla, de nekem tetsző nőkkel nem akar semmi se összejönni, csak olyanokkal lehetett volna, akik nem tetszenek. Sok nőtől hallom azt, hogy becsületes dolog az, ha nem mászok rá bárkire és megválogatom, hogy kivel legyek együtt, de úgy látom nem mindenki szereti azt, ha még nem volt szerencsém találni valakit. Ez kicsit ellentmondásos, mert ha tényleg azt szeretnék, hogy megválogassam a partneremet és ne érjem be bárkivel, akkor miért gond, ha esetleg peches voltam és nem találtam még magam mellé senkit?

Egyet leszögeznék, nem tanítónénit keresek magam mellé, nem szeretem, ha valaki felveszi ezt az elnyomó stílust, csak egyenrangú párkapcsolatba tudom magam elképzelni. Amikor nagyképűen kijelenti valaki azt, hogy nem akar tanítónéni lenni, ilyenkor megnyílik a bicska a zsebembe, de ráadásul úgy, hogy nem is kell tanítgatni, mert új partnernél úgy is előlről kell kezdeni mindent, mivel minden lány más. Nem hiszek abba, hogy úgy működne ez, mint az álláskeresés és az első nő az kezdőmunkakör míg a későbbi az haladó és tapasztalat szükséges munkakör. Nem szeretem mikor az állásinterjú színvonalára gyalázzák le az ismerkedéseket.

Úgy látom elég kényes témakör ez és, ha esetleg végre tetszenék egy olyan lánynak, aki nekem is tetszik, akkor szeretném, ha emiatt nem lennék kevesebb a szemébe, helyette végighallgatna, mert elég összetett történetem van erről. Tanítónénis kifejezéssel a világból kilehet engem kergetni, mivel taszít a fölényeskedés és ráadásul általánosító, következetlen is.


2018. júl. 30. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

Szoktál ismerkedni? Pl. Én is elítélném az olyan embertípust, aki azért van egyedül, mert nem ismerkedik és elõítéletes mindenkivel.

Nem várom el, hogy bárkivel összejöjjön, de ha nem volt senkivel, “senki sem volt jó”, az lehet amiatt is (tapasztalatom szerint), mert magába zárkózós, elõitéletes típusú ember.

Aki nyitott és könnyen ismerkedik, az valahogy talál párt magának. Én így tapasztalom sokszor.

2018. júl. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Pedig szerintem a munka jó párhuzam. Nem senior szint, de elkezded az egyik munkát, közben tanulsz, sokat, magadról, hogy mit szeretnél, tényleg ezt akarod e, ebben hogyan lehetnél jobb stb.


Aztán ha váltasz, képes vagy rá, hogy olyan "munkát" válassz, amelyik illik hozzád, és ezt már a tapasztalat mondatja veled. Anélkül max tippelgetni tudsz.


De amúgy gyűlölheted a világot azért, amilyen, de attól még nem fog megváltozni. Ha a nők többségének valami nem tetszik benned, de te a többségből akarsz barátnőt, akkor neked kell alkalmazkodni. Ha nem a többségből, akkor meg vállalnod kell, hogy jóval nehezebb lesz bárkit is találnod.


Rajtad áll, ez csak és kizárólag a te döntésed.

2018. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Szoktam, igaz mostanság neten, de az is jobb, mint a semmi. Szeretek nyitott lenni a másik fele, nagyon könnyen megnyílok egy szimpatikus lánynak, de észrevettem, hogy néha nekik ez sok. Szeretek mélyebb témákról beszélgetni, a small talkokat viszont nem igazán szeretem.

#2 Tudok alkalmazkodni a másik fele, ezért se izgat annyira, hogy mikkel tölti a szabadidejét és mi a célja, mivel szerintem fontosabb a vonzalom és, hogy tudjuk szeretni egymást, persze jó, ha építjük egymás életet, de nem kell az, hogy sok mindenbe hasonítsunk. Vagy másfajta alkalmazkodásra gondoltál?

2018. júl. 30. 11:48
 4/21 anonim ***** válasza:
14%

1: a noknel mi az ami nem negatívum. A tobbi hozza maga utan a tobbit. Szoval alapbol ket kilométeres hátránnyal indulsz.

Pl fentebb az a baj ha kerek a pasi segge. Kicsit lejjebb az a baj ha tul ered a karja.

Ket oldallal arrébb az a baj, hogy nem kek a szeme, nincs páva haja.

8 oldallal arrébb az a baj, hogy tulsagosan jo, kedves, aranyos, huseges, fair, 9 olallal arrébb az a baj, hogy nem bunko, hogy nem szemet, hogy miert ilyen jo. Ugyan azon az oldalon az a baj, hogy tul bunko, de tul kedves is. Vagy bunko es nem kedves, de ha kedves legyen egy kicsit bunko is.

Szoval....

2018. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
34%
A férfiak igényei a nők számára mind negatívumok. Ezért népszerű vajnabácsi, a beszélő ATM.
2018. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs azzal baj ha nem állsz le minden nővel csak azért, hogy -legyen valaki-. Viszont ha túl válogatós vagy, akkor ne lepődj meg hogy egyedül maradsz. Ebben is meg kell találni az arany középutat.
2018. júl. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem érzem magam túl válogatósnak, nem kell top10es kategóriás csajnak lennie, csak tetszen. Viszont nem tetszhet mindenki, sajnos eddig csak azoknak kellettem, akik nem tetszettek, sőt még esélyt is próbáltam adni nekik, hogy hátha több beszélgetésből megtetszik, hát nem jött össze. Csak olyan csajjal tudok elképzelni valamit, aki első látásra is tetszik.
2018. júl. 30. 13:10
 8/21 anonim ***** válasza:

#4 édes istenem=)) arra nem gondoltál, hogy nem kell minden nõnek megfelelni?

Én is sorolgassam, hogy a férfiaknak személyenként milyen elvárásai vannak? Akadjak ki a kérdezõre is itt, mert az elvárásairól beszél itt õ is?:D

Nyugi már......

2018. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Nekem nagyon szimpatikus a gondolkodásod, teljesen egyetértek.

Nem tudom, hány éves vagy, de ha elmúltál már 25, akkor a nők gondolhatnak arra, hogy azért nem jött még neked össze semmi, mert elviselhetetlen természeted van. Ez persze kizárható akkor, ha jobban megismernek. Ne tereld mindjárt első randin arra a szót, hogy kinek hány kapcsolata volt, jobb, ha ez csak később kerül elő.

Sokan azért félnek elsők lenni, mert attól tartanak, hogy előbb-utóbb rád jön, hogy te még "élni akarsz", meg nem akarsz leragadni az elsőnél... ők meg már az igazit keresik. Bár, ahogy a soraidat olvasom, nálad nem kéne ettől félni.

Még egy kérdés: vallással hogy állsz? Vallásos körökben több hozzád hasonlóval találkozni, és kevésbé kelt furcsa hatást az, hogy még senkid sem volt.

2018. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 peca1000 ***** válasza:

Ha tetszik, ha nem, a társkeresés az olyan mint az álláskeresés.


Ott sem vesznek fel jobb helyekre, ha még nem volt tapasztalatod, így a szűz, tapasztalatlan fiúk sem kellenek egy komoly nőnek.


Vetesd el a szűzességed egy MILF-el, jó lesz tanárnak, mert te még csak egy kezdő diák vagy az élet iskolájában. :)

2018. júl. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!