Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 61/99 anonim ***** válasza:
36%
62. 51%-os leírta, neki mik az elvárásai, ahogy azt a kérdező tette. Az, hogy te egyből próbálod oltogatni, téged minősít.
2019. júl. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem simán találhatsz és a leírásod alapján biztos vagyok benne, hogy fogsz is, mert Te az a Nő vagy aki tudja mit akar!

Nem hinném, hogy túl válogatós vagy, max. megválogatod kit szeretnél magad mellé, ami nem lehetetlen, nagyon sok hozzád illő él Budapest belvárosában.

2019. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 A kérdező kommentje:
Ahogy a 67-es leírta (és köszi a biztatást :)), tudom mit akarok. Céltudatos vagyok, tisztában vagyok önmagammal illetve a fontos dolgokkal. Ebből pedig az is fakad, hogyha belenézek a tükörbe látom, hogy se dagadt nem vagyok, se pattanásos, mint ahogy azt a 32%-ostól olvashatjuk minden oldalon a válaszaim között. :D Nyugi, nem híztam 20 kilót és nem változott az arcbőröm állapota 2 óra alatt, meg ez nem úgy működik, hogy ha sokat mondod, akkor kívánságod paranccsá válik. :D Hát sajnos aki nem talált életében nőt magának, az lehúzza azokat, akiknek olyan elvárásai vannak, amikből ő egyiknek se felel meg.
2019. júl. 7. 21:04
 64/99 anonim ***** válasza:
88%
66-os, nem oltogatok senkit, csak ismerem az ilyen pasikat, akik azt képzelik, hogy huszon éves barátságot dobok miattuk, mert nekik még az sem tetszik, ha a barátnőmmel mennék kávézni, nem még egy pasival.
2019. júl. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 A kérdező kommentje:
Na, most már 66-os lett a pozitív válaszoló, akire gondoltam, töröltek egy választ (biztos nem véletlenül) :)
2019. júl. 7. 21:08
 66/99 anonim ***** válasza:
12%

Én eddig védtem a kérdezőt, több okból is. Viszont ez a fiúbarát-lánybarát kérdés sokaknál nem hiszem hogy belefér. Meg úgy általában egyébként azt látom, hogy akik komolyan építik az életüket, azoknak még a barátságok, rokoni kapcsolatok ápolására is alig jut idejük, nemhogy elmenni egy ellenkező neművel fagyizni, vagy mozizni.

És lehet, hogy nem volt még olyanod kérdező, hogy annyira szereted a barátod, és annyira örülsz, hogy rátaláltál, hogy közben kifejezetten rosszul esik, hogy neki most a kis barátnőjéhez van kedve menni röhögcsélni... :) Nem tudom neked mi fér bele, nem akarom kiforgatni a szavaid, de szerintem lenne az a helyzet, ami téged is kiakasztana... és itt most nem a sima munkahelyi, haveri szalonnasütésekről van szó, hanem az ilyen megmagyarázhatatlan "kategóriáról", hogy se nem hús, se nem hal...

2019. júl. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 anonim ***** válasza:
69%

Már írtam, mittudomén hanyadiknak.

Kérdező, szerintem nem kell aggódni. Az én férjem is ilyen, annyi a különbség, hogy nekünk eszünkben sincs Pestre költözni, és ebben mindketten egyetértünk.

A barátaink, akik már nősek, és a barátnőim férjei szintén ilyenek. Persze, apró különbségekkel, amiben egymáshoz passzolnak.

Az itteni incel-autista gyülekezet válaszait meg nyugodtan hagyd figyelmen kívül. Nem véletlenül vannak egyedül.

2019. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
30%

Én viszont úgy látom, hogy az emberek nem igazán értik itt a kérdést...


Mintha nem értenék pontosan, hogy milyen igényekről is van szó és mit is jelentenek. És, hogy mivel járnak.

2019. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 anonim ***** válasza:
69%

De most komolyan, ki kapott itt randin ilyen checklist-et? Most összeszedte nekünk a kérdés miatt, de nem hiszem, hogy kinyomtatja, és viszi a randira 2B-s ceruzával, hogy húzd alá.


(Ami teszem hozzá, nekem baromi szimpatikus lenne nekem, mert első randi első pár percében ki lehetne szűrni a mélytorkosokat, és nem vesztegetnénk egymást idejét.)


És nem kell ezeken megsértődni, a kérdező nem azt mondta, mindenki váljon ilyenné, hanem ő olyat keresne, aki alapból ilyen. Én sem sértődöm meg, ha valaki anyáskodó, házias nőt keres. Nem engem keres, ennyi.

2019. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/99 A kérdező kommentje:
#69 Inkább haverjaim vannak. Egy igaz fiú barátom van, ő házas és nagyon sok éve együtt vannak már. A feleségével is jóban vagyok, vannak hármasban töltött programok, de kettesben is. Egy olyan párom volt, aki féltékenykedett emiatt, de ő a lány barátaimra is :D Szimplán azért, mert amikor ő nem ért rá, én akkor is feltaláltam magam és találkoztam emberekkel, neki meg egy barátja se volt, csak egyetemi ismerősök, akikkel a suliban összefutott és ennyi. Én sosem voltam lány barátokra féltékeny, pedig volt olyan is, akibe az exem korábban szerelmes volt. Nem nemekkel barátkozok, hanem emberekkel, aki hasonlóan gondolkodik, annak ez az egy házas barátom csak nem jelent gondot :)
2019. júl. 7. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!