Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 41/99 anonim ***** válasza:
23%

Te most egy troll vagy?


Amugy bocs, de nem olvastam vegig az osszes valaszt.

Oszinten szolva, ha valaki nekem ilyen listaval jonne, elkuldenem a pi..aba.

2019. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
83%

1-2 dolog kivételével megfelelek :/


20/f

2019. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 anonim ***** válasza:
19%
Aztán kiscsillag, nokedlit szaggatni tudsz?
2019. júl. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/99 A kérdező kommentje:

Na igen, ha a válaszokat elolvastad volna... :D ott megbeszéltük, hogy nem tolom senki elé a listámat, okosan derítem ki, hogy ezek közül melyiknek felel meg és melyiknek nem.


De ahogy észreveszem, sok pasas legfontosabb párkeresési kritériumai: mélytorok, nagy mell, vékony derék, nokedli :D

2019. júl. 7. 19:54
 45/99 anonim ***** válasza:
68%

Leteszem a hajamat!Semmi vállalhatatlant nem kért.

Nem tudom,ki mihez szokott,de a randi nem állásinterjú.(Miért akar nálunk dolgozni?Mit tud nyújtani a cégünknek?) Nem azt írta,hogy élő egyenesben rákérdez a dolgokra,csak azt akarja tudni,hogy létezhet-e olyan ember,akivel kompatibilis.Nyilván,előbb ismerkedne,és ha a pasi nem klappol,akkor nem lesz hosszútávú a kapcsolat.

2019. júl. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 anonim ***** válasza:
71%

Van listája, tudja mit akar: tehát ostoba... :D Oké... logikus végülis..


A kérdezőnek az a bűne, hogy nem könnyen kapható... Le kell törni az elvárásokat, meg kell alázni... meg különben is, biztos dagadt. :D

2019. júl. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/99 anonim ***** válasza:
19%
Még mindig várom ám a képet :)
2019. júl. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 anonim ***** válasza:
23%

Én kettő kritériummal elvéreztem...

...úgy sejtem lenne még más is.

2019. júl. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/99 anonim ***** válasza:
77%

Szegény frusztráltak akik próbálták oltani: semmilyen hátsó szándékom nem volt a válaszommal, célom a könnyed jópofaság lett volna, olvassátok el, csak értelmezni kell. . :)

30+ korosztàly érdekel ;) társkeresésre vannak sokkal alkalmasabb platformok amúgy is :)

Én voltam a negyvenes :)

2019. júl. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 anonim ***** válasza:
70%

Húúú, hát én nagyon örülök, hogy nem most vagyok 20 éves!

Akik oltják a kérdezőt, azok hány ponton véreztek el? 5? 10?


Ez egy teljesen normális, átlagos fiatalember leírása. Ha ez is túl magas igénynek számít a 30 alatti korosztály számára, akkor a fiúknak ideje nagyon mélyen magukba nézni!


Nem azt írta, hogy legyen 190 centi, izmos, milliomos, 30 centis farokkal. Bakker, ha most állnék párválasztás előtt, igen bajban lennék. Kihaltak a férfiak?

2019. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!