Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 71/99 anonim ***** válasza:
73%

Biztos, hogy dogsz találni.

Ugyanis ez a minimum lista , amivel egy normális férfi rendelkezhet.

2019. júl. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:
83%

69-es, ezt a lány-fiú barátságot nem a kérdező feszegette, hanem én. És megpróbálom elmesélni az én helyzetem. Gimitől egy osztályba jártunk, majd fősulin is ugyanarra a szakra. Két évig egy albérletben laktunk, többször egy ágyban aludtunk, mégsem történik köztünk semmi. Sem szex, sem csók, de még csak intim érintés sem. Viszont mögöttünk van rengeteg emlék, bulik, átbeszélgetett éjszakák, mellettem volt mikor apukám meghalt és ő volt az esküvői tanúm is. A férjem szerencsére megérti ezt. Ma már mindketten házasok vagyunk. Évi 2-3x találkozunk, de mindig ott folytatjuk, ahol abbahagytuk. És nem lennék hajlandó lemondani róla senki kedvéért, aki ezt kérné, az nem lehetne az IGAZI.

41N

2019. júl. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
100%

Értem, akkor a te esetedben nyilván működik. A volt páromnak is volt egy haverja, én voltam a rossz, hogy egy házas, csak barát miatt miért merem kérdőre vonni. Aztán többször megcsalt vele, mint utólag kiderült. Aztán később más dolgok is kiderültek más férfiakkal kapcsolatban. Szóval ha valaki ezt nem tudná tolerálni nálad, és te elhajtod, annak lehet ilyen súlyos oka is a háttérben. És talán nem adnál rá okot, de a rossz tapasztalatról meg nem tehet.

Ez nem kötekedés. :) Írtad, hogy rugalmas vagy, csak mondom, hogy a féltékenység miatt lehet hogy olyat hajtasz el, akivel minden más esetleg jól működik. De ezeket te is biztos megértenéd.

2019. júl. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen, ha azt kérné, hogy többet ne beszéljek a barátommal, azt én se tolerálnám. Én se mondom meg neki, hogy ne legyen vallásos meg költözzön Budapestre, csak megmondom neki, hogy én nem ilyen társat keresek. :D
2019. júl. 7. 21:38
 75/99 anonim ***** válasza:
86%
Sajnálom 76-os, megértem, hogy te ezek után nehezen hiszel a f-n barátságban. Már csak ezért sem illenénk össze :-) Viszont a jövendő párodat ne az exed alapján ítéld majd meg. Egy rossz tapasztalat alapján ne általánosíts, nem minden nő olyan. Sok sikert a párkereséshez! :-)
2019. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
12%
De még egy képet nem mert feltölteni a kérdő. D
2019. júl. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
15%

57-es inkabb magadból indulj ki par mondatból nem ismered meg a valos személyemet meg semmi köze az önbizalom hiánynak! Te ezt úgysem érthetnéd mert teged max állatok neveltek vagy olyan szülők akik sz@rtak rád... meg vannak a magam elvei... de neked ez mindegy mert simán ossze jossz akár huszadjora is az ilyen tipusokkal akiket zavar a fiu barátok!!!! Sok lányt lattam akik erre panaszkodnak de közben ugyan ilyen barátok van vagy hasonló! De persze ha neked ennyire kell a férfi harem társaság akkor csináld... nekem van önkontrolom veled ellentétben hogy ne vegyem körül magam olyanokkal akik szexualisan néznek ram mert önbizalom hiányos prud pixa vagyok!


És kérdező csak azert mem hinni Istenben mert nem kereszteltek meg... bullshit zárt látókörüség!! Engem meg kereszteltek sokáig nem hittem! Történt az életemben olyan dolgok ami miatt hinni kezdtem! Nem azert volt mert meg voltam keresztezve vagy sem! De nagyon kevés az olyan férfi aki nem vallásos legyen keresztény zsido vagy muszlim! A zsidok mind gazdagok szoval ott telne tengerpartra! De mivel kizáród ezért nem élsz temger part 😅😂🤣😏

2019. júl. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
Közben változott a számozás, most 73-nak szólt az előbbi :-)
2019. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 A kérdező kommentje:

#77 Te most trollkodsz vagy teljesen idióta vagy? :D Eddig nem bántottalak de ez már sok... Írtam, hogy nem kereszteltek meg, de áltsuliban elkezdtem hinni Istenben, végül ez nem lett tartós. Nem azért nem hiszek benne, mert nem locsoltak meg szentelt vízzel, szimplán nem tudom elképzelni, hogy létezik (pedig régen eltudtam). Így már oké? :D


Ha nem gazdag zsidóval járok nem mehetek tengerpartra??? Ha akarok, holnap indulok egyedül. :D De szerintem csak szivatsz és a helyesírásod is szándékosan borzalmas.

2019. júl. 7. 22:26
 80/99 anonim ***** válasza:
Ok köszi 78-as, mert privátban reagáltam, csak akkkr még nem tudtam biztosan kinek szólt.
2019. júl. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!