Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 11/99 A kérdező kommentje:

Azt a jó édes élet :D Ezért lesznek depressziósok lányok, mert ilyen 32%-os választ komolyan vesznek.


Tehát aki szép, az már 13 évesen megtalálja élete párját, igazából bármit csinálhat, bármi történhet, vele nem szakítanak, meg ő sem szakít (max ha már be van biztosítva a következő), mert hát szép.


A szépség nem minden, meg relatív is, illetve mint látod, válogatós vagyok, nem jövök össze akárkivel, velem sem jönne össze akárki. Ha kicsit is több IQ-d lenne, mint egy tyúknak, ezt te is tudnád.

2019. júl. 7. 18:55
 12/99 anonim ***** válasza:
39%

"Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól"


Mindenféle támadás nélkül kérdezem azért, mert ilyen kritériumot írni fura.

Roma származású (vagy egyéb olyan, akikkel előítéletesek az emberek) vagy?


Esetleg a családod/barátaid nem legális keretek között szeretik beszerezni a betevőt?

2019. júl. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 A kérdező kommentje:
#9: Én egész értelmes elvárásokat írtam, ez a csávó meg azt, hogy legyen 29 éves és szűz, meg a magassága és hajszíne sem mindegy. :D Sajnos amúgy nála kiestem, de köszi :(
2019. júl. 7. 18:57
 14/99 anonim ***** válasza:
43%
Találhatsz nem lehetetlen, nincs is gond, hogy van egy mércéd, valahol mindenkinek van ebben biztos vagyok. Viszont ha 1-2randin ezt így elkezded sorolni kinevetnek. Pont beszélgettem egy haverommal. Ismerkedett egy csajjal, aki megtetszett neki. Nah ő pont így ell3zdte sorolni az elvárásokat, hozzá tette hogy az összes pasi hülye, mert eddig nem talált ilyet. A haverom elküldte a beszélgetést és nagyon nevetett rajta, hogy ez mi???? Szval... Ebből kiindulva csak okosan.
2019. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
35%
Biztosan találsz ilyet.Én is csak két ponton véreztem el,nem akarok gyereket és feleséget,nem Pesten lakom.Még jó,hogy nem keresek senkit. ;)
2019. júl. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
16%

Egy ember nem egy autó, ahol felsorolhatod az extrákat. Először ismerkedj, majd fedezd fel az illetőt.


Amúgy elérted már a felnőttkort? Nem, nem a 18 évre gondolok, hanem a gondolkozásodra. Ja, a kérdésedből látszik hogy nem. Ha nekem ezt a felsorolást benyögte volna valaki, az először is kiröhögtem volna, majd egy gyors szevaszt mondtam volna neki. Pedig megfelelek a kritériumoknak, csak sértené az önérzetemet, hogy egy tárgynak néznek.


24 éves lány vagy? Gyerek vagy még, a felnőtt kor a mai világban valahol 35 felett kezdődik. Amúgy sok sikert, lehet hogy találni fogsz egy madarat...


Fogggggalmad sincs milyen egy igazi párkapcsolat.

2019. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
32%

Ezt úgy mondom, hogy nagyrészt megfelelek ezeknek a "kritériumoknak", de ha nekem valaki egy ilyen listát az arcomba tolna ismerkedésnél, lehet nem találkoznék vele, úgy soha többet. :) Ne haragudj, de ez nagyon ijesztő.


23/F

2019. júl. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 A kérdező kommentje:

#12: Nem. Fehér vagyok és a családom minden tagja az. :) Nincs velük semmi baj, csak volt pár antiszociális párom, akik nem jöttek át hozzám, mert félnek a szüleimtől (nem azért, mert rosszak lennének, hanem csak mert emberek, köszönni kell nekik, elsőre bemutatkozni, rájuk kell nézni, esetleg pár percet eltölteni a társaságukban, ilyenek). Nekem fontosak a családi események, ezért jó lenne, ha meg tudnám vele is osztani.

Ja és ezek a "férfiak" nem csak a családomtól féltek, hanem eleve nem mertek a Mekiben kaját kérni, vagy megkérdezni egy járókelőt, hogy hol van a buszmegálló, vagy lefoglalni egy asztalt egy étteremben.

2019. júl. 7. 18:59
 19/99 A kérdező kommentje:

Nem vagyok teljesen hülye, nem kezdeném el felsorolni ezeket egy randin. :D Sőt, soha, csak itt. Ez csak felmérés, hogy lehet-e ilyet találni.


Volt, hogy beszélgettem egy sráccal, feltett teljesen összefüggéstelen kérdéseket és utána mindre válaszolt egy "plusz pont" vagy "mínusz pont"-tal. Ez gáz. Okosan is ki lehet deríteni ezeket.


Ja, nagyok a melleim és vékony a derekam, írj privit, ha nem vagy teljesen retardált. :P

2019. júl. 7. 19:02
 20/99 anonim ***** válasza:
21%
Hiszem ha látom. Küldj képet. Mélytorkozni tudsz?
2019. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!