Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok olyan férfit, aki megfelel ezeknek a kritériumoknak? Esetleg túl válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

Nem zavar, ha valakinél ezek nincsenek meg, attól még lehet jó ember. De ha valaki a férjem, nem tudok lejjebb adni.


-Akarjon gyereket és vegyen el feleségül

-Ne dohányozzon rendszeresen (néha 1-1 szál alkohol mellé nem zavar)

-Ne bulizzon minden hétvégén

-Fogadja el, hogy vannak fiú barátaim és ne legyen rájuk féltékeny (neki is lehetnek lány barátai persze)

-Ne utáljon semmilyen társadalmi réteget, pl más bőrszín, nemi identitás miatt

-Ne legyen vallásos, nekem nem lesz templomi esküvőm és a gyerekeimet se fogom megkeresztelni

-Budapesten akarjon lakni élete végéig, lehetőleg ne a legkülsőbb kerületekben

-Ne legyen anyuci pici fia, legyenek jóban, de ne tudja az édesanyja befolyásolni őt

-Akarjon rendszeresen szexelni (sajnos nem minden férfi akar)

-Ne akarjon mindig menni mindenhova, de ne is legyen az a típus, aki soha nem mozdul ki

-Közösek legyenek a nyaralási igényeink (kevés városnézés, sok tengerparton fekvés és tengerben/medencében fürdés)

-Ha van arcszőrzete, az legyen ápolt

-Táplálkozzon normálisan, tehát viszonylag egészségesen

-Tudjon bánni a pénzzel, ne nekem kelljen eltartanom őt, mert minden hónap elején elkölti az összeset valami hülyeségre

-Legyen ideje rám, ha nem tudunk találkozni, beszélgessünk sokat Messengeren (én speciel utálok hosszan telefonálni)

-Legyen modern felfogása, ne legyen konzervatív

-Ne féljen az emberektől, főleg ne a családomtól és a barátaimtól

-Legyen barátkozós


Ezek azok, amik nekem fontosak, persze az alap, amik mindenkinek, a hűség, tisztelet, bizalom, őszinteség, szerelem stb., ezek egyértelműek, azért nem soroltam fel, csak a végén. :)


Ja és persze én is mindent vissza tudok adni, amit elvárok! :)


24/L


2019. júl. 7. 18:44
 31/99 A kérdező kommentje:

Köszi a jófej és normális válaszokat. :)


Persze, ha valakivel nagyon megszeretnénk egymást, képes lennék elengedni egy-két dolgot vagy kompromisszumot kötni.

2019. júl. 7. 19:13
 32/99 anonim ***** válasza:
16%
Én arra kérnélek,hogy fogyjál le 60 kiló alá. Megtennéd?
2019. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:
22%
és ha a férfi megvan keresztelve, de ennyi, nem jár templomba meg semmi? az is kuka?
2019. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
27%
26. Most mi a gond? Leírtam, hogy megfelelek a kérdező minden elvárásának, cserébe nekem is lehetnek elvárásaim, amiknek meg kell felelnie. Teljesen korrekt módon kezeltem a helyzetet. Persze jól beijedt, mikor kértem hogy bizonyítsa, hogy megfelel az elvárásaimnak.
2019. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
86%

Pipa

Pipa

Pipa

Pipa

Pipa

"Félig pipa", spirituális beállítottságú vagyok, de nem erőltetem másra :)

Damn... 38 évig éltem ott, de nem vagyok röghöz kötve

Pipa

PIPA :D

Félig pipa, szeretek és szívesen mozdulok ki, de imádom a kuckózást is :)

Félig pipa, szeretek várost nézni :)

Pipa

Pipa és még mozgok is hozzá :O :D

Pipa, megtanultam az idők folyamán... (Tudod milyen nehéz ezt egy ENFP-nek? :D)

PIPA

Pipa

Pipa

Pipa


Fenébe, de kár, hogy 24 vagy :D


40F


Sok sikert! Ezek amúgy nem is olyan extrém igények szerintem. :)

2019. júl. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
34%
#37 asszony tudja, hogy 24 évesek kérdéseit nézed?
2019. júl. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 A kérdező kommentje:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy aki szerint ez sok és hülye pcsa vagyok, az melyikre érti, hogy ne legyen ilyen elvárásom? Tudom, hogy tele van egyéni igényekkel, de én nem gondolom rossznak azt az embert, aki mondjuk azt várja el, hogy minden hónapban túrázzanak a párjával, mert én nem mennék szívesen, de van, aki igen.


Ja és a normális válaszokat ne pontozzátok le pls.


Köszi a jófejeknek :)

2019. júl. 7. 19:24
 38/99 anonim ***** válasza:
6%
37. Kicsit sem érzed kínosnak, hogy 40 évesen ilyeneket írogatsz? :D De ha sikerül beakasztanod neki, mondd már el milyen volt :D
2019. júl. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 A kérdező kommentje:
40 évesen is írhat kérdések alá választ, akár ide is. :) Semmi rosszat nem írt. Lehet, hogy elvált, mert megcsalta az asszony, vagy mit tudom én. Ja, és nem fogja beakasztani, mert 30 éven aluliakat keresek. :D
2019. júl. 7. 19:29
 40/99 anonim ***** válasza:
22%
Most összetörted a szívét.
2019. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!