Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/125 anonim ***** válasza:
95%

https://www.youtube.com/watch?v=5pWrZQZb4BM


akkor tessék. nekik van youtube csatornájuk. nem híres és nem is gazdag egyikük sem.

2019. jún. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/125 anonim ***** válasza:
16%
Az ilyen sztorik nagy része szintén meg van játszva.
2019. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/125 A kérdező kommentje:

de ez a csávoka is jól néz ki


hozzám képest jobban

2019. jún. 1. 12:21
 64/125 anonim ***** válasza:
100%
azért mondtam, hogy van youtube csatornájuk. a rossz napjaikról is vlogolnak. és nem kapnak pénzt senkitől ezért. de mindegy.
2019. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/125 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj,reflektálva egy előbbi hozzászólásodra.

Majd gondolod,hogy egy lány,akinek összetörték a szívét és gyászolja egy szerelem végét,annak majd az kell,hogy ráhajtsanak?Szerinted egy szem.ét .ingyó az a lány,aki visszautasít valakit,mert épp véget ért a kapcsolata?

Szégyelld magad,ha ezt ki is mered mondani.

Mit gondolsz mik vagyunk mi?Lélektelen automaták,akik egyik pasiról a másikra ugranak?Nem.Azok a kapcsolatfüggők.A legtöbb embernek egy kapcsolat végét fel kell dolgozni,meg kell gyászolni.Mit nem lehet ezen felfogni?

Az a hihetetlen emberek,hogy az én teljesen értelmes kérdésemet törölték,de ezt a nyilvánvaló provokációt meg nem.

Kérhetnék egy Dracaryst?

2019. jún. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/125 anonim ***** válasza:
30%

#64 A Youtube-tól kapnak pénzt a videósok egy bizonyos nézettség után. Lehet, hogy egyéb feltételei is vannak, nem tudom pontosan, de meg lehet élni belőle.

#65 Ti nők akár már a szakítás másnapján összejöttök egy pasival, ha az jobban néz ki, mint az exetek. Egyébként semmi provokáció nincs a kérdésben, csak ti gyűlölködtök a kérdezővel szemben.

2019. jún. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/125 A kérdező kommentje:

az exem mondta, hogy a nagy szakitási gyász időszakában kiment a sziget fesztiválra egyedül és már este 11kor táncolt valakivel, aki nagyon jol udvarolt neki és már vitte is volna dugni


azt modnta a csaj, hogy ment is volna, "de szerelmes volt"


aha


na most ha egy fiu szerelmes és gyászol, akkor mennyi esélye van szexre, amitől lehet jobban lenne?


hát nem sok, mivel nem tud ismerkedni

2019. jún. 1. 12:28
 68/125 anonim ***** válasza:
86%
#67: AZ feltűnt neked, hogy a ha a volt barátnőd (egy lány) pár óra alatt megismerkedett valakivel, akkor a másik fél (FIÚ) is pár óra alatt összeszedett valakit.
2019. jún. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/125 A kérdező kommentje:

pfffff


én is volt, hogy pár óra alatt ágyba vittem valakit, de előtte még hónapokig kellett tűrni az elutasításokat és próbálkozni


eközben a nők csak passzívan várnak

2019. jún. 1. 12:33
 70/125 anonim ***** válasza:
81%

MEGVAN A MEGOLDÁS!


jó pasi már úgyse lehetsz.


akor legyél jó nő!!!

akkor csak passzívan várnod kéne. thaiföldön már profik ebben! a végén meg se mondják majd, hogy valaha pasi voltál!


sok sikert!:)

2019. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!