Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/125 anonim ***** válasza:
79%

1. Nagyon feszült (részegek, bajkeverők megadták a hangulatot) és kiszolgáltatott pillanatban jött oda az illető, amíg késő éjjel a vonatot vártam, és csak az járt a fejemben, hogy hazajuthassak végre. Ezért természetes önvédelmi reakció volt, hogy azonnal lezártam. Sőt, egyből a késem kereste a kezem, amint láttam, hogy kiszemelt.


2. Már a levelezés alatt érezni lehetett rajta, hogy neki mindegy, kit dob elé a sors, nem engem becsül és értékel annyira, hogy családot akarjon velem, hanem az ösztön és gondolom valami önámító idea, amibe belekapaszkodhat. Nem érdekelte, hogy rossz kapcsolatba születnének-e a gyerekei, ahol egymástól elidegenedve várnák a szülők. Ez önmagában bőven elég indok volt, ráadásul tényleg nem volt bennünk közös.


3. Mikndenekelőtt megkapni, és szeretőnek akart, végül azt is bevallotta, hogy barátnő mellett keresi annak utódját. Visszautasítottam, azóta zaklató lett belőle...


4. Szerelmes voltam, akkor még plátóian, és nem tudtam nyitni senki más felé.

2019. jún. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/125 anonim ***** válasza:
85%

A nők a jó pasikra buknak. Hova fajult ez a világ!

Kérdezo, neked meg biztos a 80 kilós, pattanásos csámpa Kukija tetszik.

2019. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/125 A kérdező kommentje:

azért az vicces, hogy a ex-ek által érzelmileg megnyomoírott gyászidőszakban lévő nők után is kapkodnak, és emiatt lerázzák a pasikat


egy szakitás miatt szenvedő pasi meg lehúzhatja magát a wc-n mert nem tud nyitni senki felé, hogy esetleg jobb legyen a helyzete, és őt magát meg senki sem fogja magkörnyékezni

2019. jún. 1. 11:38
 34/125 anonim ***** válasza:
91%
Kérlek, küldj már magadról egy képet. Csak azért mondom, mert én meg kb 22 éves koromig abban a hitben éltem, hogy egy eszméletlen ronda nő vagyok, és teljesen menthetetlen. Utólag belegondolva ez hülyeség volt, de akkor mondhatott bárki bármit. Tényleg kíváncsi vagyok, hogy néz ki egy férfi, aki magát rondának tartja. Nem bántás, nem szekálás. Segíteni szeretnék.
2019. jún. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/125 anonim ***** válasza:
88%

#28. De jó volt ezt olvasni, megmelengette a szívem. :)


Kérdező, te meg szégyeld a pofád. Semmi közöd senki döntéséhez. Még akkor sem, ha ez személyesen érint negatívan. Engem is utasítottak már vissza, szakítottak velem úgy, h totál szerelmes voltam. Ezek szerint akkor most ezek a férfiak szemetek voltak? Meg úgy átlagban minden férfi szemét??

Ezeket a dolgokat nem lehet irányítani meg válaszokat keresni, értsd már meg!

2019. jún. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/125 A kérdező kommentje:

nekem többször a szemembe mondták, minden eddigi életszakaszomban, különböző nyiltsággal....hogy RONDA vagyok


mondhatnám, hogy akiknek kellettem, azok nem a külsőmért szerettek, persze a nők nem szeretnek logikusan vitázni, ezért jöttek a rizsával, hogy jól nézek én ki ne aggódjak.


ÓH TÉNYLEG?


vicces volt amikor azt mondta az egyik nő, hogy én voltam a legjobban kinéző pasija....az előző pasija egy pakisztáni gyerek volt, aki JÓL nézett ki, és tapadtak rá a nők, igaz a gyerek totál lúzer volt és depressziós.

rajta nem vették észre, hogy össze van omolva?


hozzám egész életemben nem jött oda egy nő sem.


akkor most ki néz ki jól?

2019. jún. 1. 11:48
 37/125 anonim ***** válasza:
15%
Sajnállak ☹️jobbulást kívánok.
2019. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/125 A kérdező kommentje:
terelés
2019. jún. 1. 11:50
 39/125 anonim ***** válasza:
90%

hátkissé irreálisak az elvárásaid, ha ronda vagy. ezkb olyan, hogy én meg duci lányként azt akarnám, hogy palvin barbiként kezeljenek, meg luxusnyaralásokra vigyenek csak a kinézetemért. szállj már le a földre!


amúgy a személyiséged rondább mint a fejed, ez fix.

2019. jún. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/125 anonim ***** válasza:
95%

"oh, tehát az ösztöneid sem tévedtek, a végén jóképünél kötöttél ki....a vér nem válik vizzé"

#28-as voltam, aki melós ruhában ismerte meg a férjét. Ha az idézett hozzászólásodat nekem szántad, akkor engedd meg, hogy felvilágosítsalak, a férjem már huszonévesen kopaszodott és nem nevezném jóképűnek. Mackós alkatú, kissé pocakos, nem egy címlapfiú. Viszont meg van elégedve magával, nyugodt, kiegyensúlyozott, jó a kisugárzása. Nem dühös és nem irigy senki külsejére.

De ahogy már mondták, tegyél ki képet magadról. Megtudod, hogy tényleg a külsőd annyira taszító, vagy az elégedetlenséged.

2019. jún. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!