Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
 81/125 A kérdező kommentje:
igy van az igazi menő dolgok, a gépkocsik, a drog, a verekedés és a lakásfelújítás
2019. jún. 1. 12:57
 82/125 anonim ***** válasza:
82%
Nem, azok a proli dolgok. Senki nem akar az anyád lenni, aki egyben tart. Nőj fel végre. Legyél önálló lelkileg.
2019. jún. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 A kérdező kommentje:

emlékszem még 24 éves korom körül egyszer oadmentem nőkhöz beszélgetni, aztán úgy éreztem magam, mint egy 4 éves gyerek az ovónénik előtt, pedig pár évvel voltak csak idősebb nők.


nyomatták ezt a "jaj de aranyos meg cuki", persze totálban csak illemből, látszott hogy a lábuk között semmit nem mozdít meg a jelenlétem.


az egész azért elkeserítő, mert előtte pár honappal egy oylan nővel jártam össze dugni, akiről később kiderült, hogy prostituált.


tehát ha fejre állok sem érdekel senkit hogy milyen vagyok, mindig csak a látszat.


és a kinézetem miatt elvárnak egy viselkedést, ami ha nem teljesül akkor már lökdösnek is el

2019. jún. 1. 13:00
 84/125 anonim ***** válasza:
97%

Szoval akkor volt fullos celeb nod, meg orvos baratnod is.


Akkor ezek szerint megsem vagy ronda.


Nekem semmilyen baratnom sem volt, kepzeld.


35F

2019. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 A kérdező kommentje:
értelemszerüen az orvosi jövdelemi viszonyok miatt jutott pénz VIP belépőre
2019. jún. 1. 13:03
 86/125 anonim ***** válasza:
82%
A menő dolog az önfejlesztés lenne, de abba szarsz bele, az túl nehéz ilyen gyáva szarnak.
2019. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 A kérdező kommentje:

ember azt se tudod honnan indultam


többet munkát tettem már igy is önmagamba, mint a legtöbb ember

2019. jún. 1. 13:05
 88/125 anonim ***** válasza:
97%
VOlztak nőid, mindenféle. Felesleges itt a hisztid. Szánalmas vagy.
2019. jún. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 A kérdező kommentje:

csak azt elfelejted, hogy ennek ÁRA volt


egy csomo áldozat és lemondás és küzdelem, érzelmi kínok.


nem csak ültem és vártam.

2019. jún. 1. 13:08
 90/125 anonim ***** válasza:
85%

Az életben mindennek ára van. Kevés férfinek hullanak az ölébe a nők.

Sőt, egy átlagos nőnek sem hullik az ölébe semmi, mert az évi 1-2 bepróbálkozó nem akkora választék, hogy irigyelni kellene bennünket. Mindkét nemnél igaz hogy ha jól nézel ki, könnyebben ismerkedsz. Ez van.

Inkább válaszolj egy kérdésemre: te mit tudsz adni egy nőnek? Miért válasszon téged?

2019. jún. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!