Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/125 A kérdező kommentje:

na most az ilyen szinten sérült férfiakhoz képest én még mindig 2-3 klasszissal stabilabb vagyok, valamiért mégis egy lapon emlegetnek velük


valószinüleg azért mert én már a sokadik pasi vagyok, és az előzöekhez mérnek

2019. jún. 1. 13:54
 102/125 anonim ***** válasza:
82%
és neked az olyan nők kellenének, akik sorbaállnak?:D mert azok rngyók nem a normális nők.
2019. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/125 anonim ***** válasza:
86%

Az utolsó kettőt azèrt mert nem voltak normálisak , ès sajnos ez a szó szoros èrtelmèben igy van :/

Az egyiknèl èn már az írásaiból láttam ,hogy valami nem stimmel nála sem lelkileg sem agyilag .Beszèltem egy közös ismerősünkel ,s ő elmondta ,hogy sulyos mentális baja van... No meg külsőleg sem jött be.

A másik meg konkrètan már kèt nap ismerkedès után ,úgy tett mintha már együtt járnánk, azt tervezgette ,hogy mi mindent fogunk együtt csinálni ,nonstop írogatott , túlságosan nyomult. Ez elijesztett tőle, s belegondoltam,hogy ha most így nyomul ès rámtapad,mi csinálna ha tènyleg együtt járnánk?! Valószínűleg megfolytana ès tiltana emberektől..

Ami mèg oka volt a lerázásnak más fiúk esetèben ,az az volt ,hogy nem èreztem irántuk semmit. Ès èn nem az a fajta vagyok ,aki èrzelem nèlkül beadja a derekát egy fèrfinek csak azèrt ,hogy legyen valakim.

2019. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/125 anonim ***** válasza:
60%

Előző vagyok

*megfojtana ,átírta a telefonom billentyűje

2019. jún. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/125 anonim ***** válasza:
88%

Komolyan élmény volt olvasni a kérdést, jókat nevettem. Kétlem, hogy az elsőszámú probléma a külsőddel van, hidd el. Találkoztam már hozzád hasonló hozzáállású férfival, ezt meg lehet érezni.

A kérdésre válaszolva, írok pár típus példát, amik velem történtek, hátha valakinek segít:


1) Aranyos, határozott, kedves srácok voltak, de nem jöttek be. Ezt kár tovább magyarázni, ha nincs szexuális vonzalom, akkor halott a dolog. Pedig kifejezetten helyes srácok voltak, magasak, izmosak. Tessék itt a példa, az ilyen srácoknak se hullanak az ölükbe a nők. Mindenkinek tök egyéni, hogy ki jön be neki, nyilván általánosságban a helyesebb pasik több nőnek tetszenek, de ez fordítva is így van. Szépen váltunk el, hiszen értelmes emberekről van szó, azóta boldog kapcsolatban vannak a számukra megfelelő lánnyal.


2) Azok a férfiak voltak, akik egyszerűen ilyen kicsit proli kategória, írni se tudtak rendesen, semmi cél az életben, főleg bulikban futottam beléjük.


3) Az a kategória, mint kb te, tök jól elvoltunk, de nem jött be, utána még szidott is.


4) Túlzott önbizalma volt a srácnak, és úgy beszélt a nőkről, mint akik arra vannak, hogy őt kielégítsék. Azt hangoztatta, hogy ő így meg úgy bejön a nőknek (nem volt egyébként extra a srác), igazából nem egy barátnőm pattintotta le ugyanúgy, mint én. Volt egy hasonló srác, mondjuk ő tényleg jól nézett ki, jó dumája is volt, de taszított, hogy úgy éreztem lenézi a nőket egy kicsit. Emiatt bennem nem volt az a szexuális vonzalom, szeretek szexelni, de nem ilyen férfiakkal.


5) Ijesztően ragaszkodó volt, folyton írkált meg tudni akarta mit csinálok.


Akiknek engedtem, ők mind magukat adták, nem idegeskedtek, volt önbizalmuk, viccesek voltak és látszott rajtuk, hogy szeretik a nőket, nem gyűlölködnek.

Sőt képzeld, olyan is volt már, hogy nem kifejezetten jóképű férfi tetszett, pedig úgymond "sokkal jobbak" is lettek volna. Mégis, olyan kisugárzásuk volt, hogy nagyon működött a kémia (legalábbis részemről).

2019. jún. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/125 A kérdező kommentje:

amikor a nok olyan ferfiakrol beszelnek, akik szerintuk "nem jokepuek" nos azok a férfiak is jobban neznek ki, mint en


also hangon magasabbak


es ferfiasabb kinezetuek

2019. jún. 1. 18:45
 107/125 anonim ***** válasza:
55%
Ha màr nem mutatsz magadról fotòt, akkor legalàbb linkelj egyet, amelyik kB hasonlít rád. Nem bírom elkèpzelni, milyen az, amikor nálad mindenki jókèpűbb.
2019. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/125 A kérdező kommentje:

hát a lányok foylton bedobnak ezt-azt, hogy szerintük kire hasonlitok. Persze ez csak azért fontos nekik, mert belém kell lássanak valami többet, hogy vonzódjanak.


De az én véleményemre nem nagyon kiváncsiak.


A Frankie Muniz jól illusztrál engem, már csak amiatt is, mert tényleg voltak nőim, akik úgy mutattak mellettem, mint ezen csávó mellett a női.


[link]


[link]


[link]


[link]


persze nekem nincsen pár millió dollár a számlán

2019. jún. 1. 19:32
 109/125 A kérdező kommentje:

elsősorban ugye ez a nagy fej ami stimmel


a nagy homlok


a fénylő bőr


az egyenes, vékony szálú haj, ami oldalt az óriási koponyát beteriti, mint egy alapszőrzet


gyerekes vonások


mondjuk legalább nem vagyok 166 centi

2019. jún. 1. 19:35
 110/125 A kérdező kommentje:
persze hozzá kell tenni, hogy pár millió dollár az én külsőmet is elmozdítaná CSEPPET
2019. jún. 1. 19:36
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!