Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/125 A kérdező kommentje:
de a duci nők PONT ezt akarják, nem kell a ferdítés a nyilvánvalótól
2019. jún. 1. 11:55
 42/125 A kérdező kommentje:

bocsánat, de mi van előbb?


a rossz külső vagy a rossz személyiség?


jó külső --> nők érdeklődése ---> nincs ok a komplexusra


persze sok fiu akkor is idegroncs, ha jóképünek született, persze ez nem csorbitja a rá irányuló érdeklődést

2019. jún. 1. 11:57
 43/125 anonim ***** válasza:
89%

érdekes, én egy duci nő vagyok, és nem ezt akarom. most akkor mi van? anomália került a rendszeredbe:(((


amúgy meg akarhatják, csak egyikük sem kapja meg kb, ez se tűnt fel?:D bármi elvárhatsz te is, csak nem fog megvalósulni:D

2019. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/125 A kérdező kommentje:

huhhh...hát nem tom de nagyon sok kövér és sokszor igénytelen nőt látok, tiptop fiuval


szép nőt, igénytelen és gyér alkatú fiuval viszont: SOSEM

2019. jún. 1. 11:59
 45/125 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem, miért a külsőd miatt aggódsz, mikor a belső megnyilvánulásaid sokkal taszítóbbak.
2019. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/125 anonim ***** válasza:
73%

Azért a legtöbb férfihoz nem mennek oda a nők, ezt azért tisztázzuk le.

Ahhoz tényleg brutál jó hapsinak kell lennie.

Annak idején én is úgy "vadásztam" le a férjemet, mert szegényemnek eszébe sem jutott, h labdába rúghatna. Közös baráti társaságba voltunk, nekem az tetszett, h jó fej, meg az egész kiállása olyan erős volt, laza, a vesztesek tudatával szart bele mindenbe (lányokkal kapcsolatban), én meg gondoltam haver ezt elbaxtad, úgy hogy bekötöttem a fejét. :) Zárójelben megjegyezném: csak ő gondolta magáról, h nem vonzó, nem egy Brad Pitt, de külsejével sosem volt gondom, az illatát meg egyszerűen imádtam. :)

2019. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/125 anonim ***** válasza:
88%

"bocsánat, de mi van előbb?



a rossz külső vagy a rossz személyiség?"


Hidd el, ilyen alja személyiséggel nem kellenél senkinek még akkor sem, ha jól néznél ki. A legtöbb nő a szexen kívül mást is szeretne csinálni a párjával.

2019. jún. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/125 anonim ***** válasza:
87%
A ku..va életbe bele már! Mit kell itt sírni mi? Nem csak a k~rdezőnek mindenkinek baz....dmeg! Mert, hogy így meg olyan csúnya vagyok! Hát ba...dmeg attól még van egy életed és le kell élni mégpedig nem úgy, hogy mások véleményére adva síránkoztok baz....meg! Nem beszélve arról, hogy nincs vagy nagyon ritka az, hogy valaki tényleg ronda, mindenkinek más tetszik, más jön be!
2019. jún. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/125 anonim ***** válasza:
92%

najó, menntetetlen vagy :D


nézd meg ezt a videót.

https://www.youtube.com/watch?v=f2vRqj0QtfI


a nő nem egy szépség. szerintem a pasi se hűha, de lényegesen jobban néz ki.

és nézd meg milyen a nő! vicces, nyitott, olyan személyiség, hogy vonzza az embereket. nem a férfiakat hanem az embereket úgy általánosságban. akit kedvelnek. szerintem a férje is ezt látta meg benne.


most ne arra koncentrálj, milyen nemű! hanem a hozzáállására. ha kesergett volna mint te, hogy jajj én nem vagyok modell, meg más nők olyan szépek, sosem jönnek össze...

2019. jún. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/125 A kérdező kommentje:
légyszi a forditottjára is küldjetek példát, ahol jelentéktelen pasi van jó nővel
2019. jún. 1. 12:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!