Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, össze tudnátok foglalni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, össze tudnátok foglalni, hogy miért ráztátok le vagy fogadtátok el a próbálkozót az elmúlt pl.5 alkalommal?

Figyelt kérdés

gondolom ösztöni szinten más se történik, minthogy keresni a pasi külső/belső hibáit, hátha kiderül mik a gyengeségei


ahelyett, hogy figyelnétek arra, hogy kivel vagytok kompatibilisek.


ma már nem kell élet halál kérdést csinálni belőle, hogy a testbeszéde "megfelelő-e" vagy a mozgásának mikroszkópikus részletei megfelelnek az evolúció több tizezer év alatt kifejlödött értékrendjének.


Kiváncsi lennék rá, hogy mik voltak a lerázás okai.


Persze olyan banális válaszokra nem vagyok kiváncsi, hogy "há részeg volt"


Azt viszont sok esetben hallani, hogy a nők beadják a derekukat egy pasinak, és csak szép csendben vallják be, hogy "azért mert nagyon jol nézett ki"


Közben párhuzamosan meg mindenféle irreveláns sztorikkal és részletekkel támasztják alá a döntést.


pl azzal, hogy " a horoszkópom azt mondta, hogy csak az "SA"-ra végőződő személyi számú emberekkel lesz jó, a csillagok együttállása miatt"..."és ez a szép magas, jóképü, külföldi fiú a fesztiválon nem pont SA-ra végződő személyi számmal rendelkezett?" .... "én nem tehetek semmiről, mert a horoszkópban minden meg volt írva"


NAHÁT!


2019. jún. 1. 10:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
92%

Mert nem éreztem iránta semmit.

És nem egy laptop vagyok, hogy kivel vagyok "kompatibilis".

2019. jún. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 A kérdező kommentje:

az érzéseid attól is ki tudnak alakulni, hogy a pasi jól néz ki, vagy mert elhalmoz ajándékokkal vagy kedvességgel.


és ez elhomályosítja a valóságot.


nem ahhoz fogsz vonzódni, aki valójában, hanem csak azért leszel vele, mert érzéseket okoz neked


a kompatibilitás meg egy nagyon mély szinten alakul ki, persze ez is sok kézzelfogható területre bontható, mint pl a világszemlélet, értékrend, bioritmus, ezek egyezősége.

2019. jún. 1. 10:55
 3/125 anonim ***** válasza:
86%
Bocs, nálam az érzelmeket nem az általad leírtak váltják ki, hanem a közös élmények, az egymás iránt érzett kapcsolatunk, hadd ne soroljam tovább.
2019. jún. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim ***** válasza:
88%

1. 1 fejjel alacsonyabb volt tőlem, számomra nem vonzó.

2. Helyes, jóképű férfi, viszont van kb 40 valamennyi kiló, kilátszanak a csontjai, számomra ez sem vonzó.

3. Helyes, jóképű férfi, interneten ismerkedtem meg vele, azt mondta hogy 185 cm, a képei alapján egy erősebb, normál testalkatú férfira számítottam. Mikor találkoztunk, éppenhogy egy magas volt velem, bár ebben se vagyok biztos, lehet még alacsonyabb is volt pár cm-rel, de ezt én már nem tudtam megállapítani, és elég vékony testalkata volt. Fogyott is az elmúlt hónapokban, ezt említette, de azért a képei és a valóság ég és föld volt, ami nem zavart volna még mert nem volt nagyon vékony, viszont 185 cm-nek mondani magát,közben velem egy magas.. én vagyok 169 cm. Akármilyen helyes is volt, kiábrándító volt.

2019. jún. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 A kérdező kommentje:

ja, csak valamiért kimarad a fejtegetésből, hogy milyen férfikkal kapcsolatban alakulnak ki érzések


nincs az bizonyítva,hogy mekkora szerepet játszik a pasi jó kinézete

2019. jún. 1. 10:58
 6/125 anonim ***** válasza:
85%

Eléggé szemrehányó az írásod kérdező. Ilyen hozzáállással nem is fogsz szimpatikus lenni senkinek, ha ennyire lenézed a nőket, ezt a nők érzik, azért kerülnek.

Arról nem mi nők tehetünk, ha nem jön be egy illető nekünk, ahogy ti se tehettek róla, ha egy csaj nem jön be nektek.


NAHÁT!

2019. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:
81%
A siránkozásod semmi képp nem fog közelebb vinni a nőkhöz.
2019. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 A kérdező kommentje:

jólvan, nem kell a duma arról, hogy a nők mit éreznek meg azzal a bizonyos 6. érzékükkel és mit nem


a jóképü fiuknál valahogy gyorsan letompul ez a 6. érzék és nem nyomja be a vészharangot, ha a fiu nyilvánvalóan aggresszív.


És persze azt sem veszik észre a nők, hogy a fiu utálja önmagát és a világot.


Számtalan ilyet látni. Persze az én esetemben nicns ami leárnyékolja a rossz tulajdonságaimat.


Felmerül mondjuk a kérdés, hogy vajon mennyi rossz tulajdonságom lenne, ha én is jóképünek születetk.

2019. jún. 1. 11:06
 9/125 anonim ***** válasza:
70%
Annyira talalkoznek egy ilyen emberrel eloben... es szanaszet rohognem a fejemet hogy ez ossza az eszt gyakorin...
2019. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
79%
Mit vársz te egy ilyen rossz jellemmel?
2019. jún. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!