Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/142 anonim ***** válasza:
69%

Nem mindegy?

Arra és addig várnak, amíg ők akarnak.

Azt jól teszik, hogy nem adnak lejjebb az igényeikből, csakhogy legyen valaki.

Ha ez nekik várakozást jelent, akkor felesleges velük foglalkoznod.

2019. jún. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/142 A kérdező kommentje:

de mégis leadnak az "igényeikből"


igényeik azok amiről ők gondolják hogy "kell nekik"


amit kapnak az pedig pont az amire szükségük van, az alkatukból kifolyólag

2019. jún. 1. 09:19
 3/142 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell senkinek = nincs a láthatáron a gazdag,sportos, jóképű férfi



Ne sírankozz ha nem vagy jóképű! Ahogyan eddig elboldogultál... sose lesz neked könyebb, ezt fogadd el?m!

2019. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/142 anonim ***** válasza:
85%
Nem ismerem az írónőt, de szerintem nem "ideálokról" van szó, hanem egyszerű vonzalomról vagy annak hiányáról. Hiába jólelkű, intelligens, hozzám hasonló értékrendű valaki, ha egyszerűen hányok a gondolattól, hogy hozzáérjek, csókolózzak, szexeljek vele, akkor nem szeretnék vele kapcsolatot. Ugyanígy hiába kigyúrt Adonisz vagy bombanő valaki, egy minimális szinten igényes ember nem fog vonzódni hozzá, ha a személyisége egy vödör sz#rral egyenlő. Sokan ezek ellenére belemennek egy kapcsolatba úgy, hogy nem vonzódnak a másikhoz, mert mégis milyen jólelkű, rendes, kedves pasi, biztos felszínes rbancnak néz majd mindenki, ha amiatt szakítok vele, mert mondjuk kövér vagy oké, hogy Marika minden mondatban káromkodik, láncdohányos és olyan primitív, hogy 10 percig nem lehet vele beszélgetni, de legalább a szex jó vele, majd megszokom a többit és elleszünk valahogy, majd hátha kialakul a vonzalom, szerelem.
2019. jún. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/142 A kérdező kommentje:

bocsánat, de ha egy nő a kinézete és a státusza miatt jár valakivel, az felszines ringy


miközben szerintem az is felszines RINGY, aki csak azért áll össze valakivel, mert az kedves és rendes


a probléma ott kezdődik, amikor két ember összeillik, és ez kézzelfoghatóan látszik, de a nő meg kerget valamilyen irreális ideált, és emiatt dobja a csávót.

2019. jún. 1. 09:31
 6/142 A kérdező kommentje:

persze akarjanak bármit a nők, az ő dolguk....


a probléma abból is adódik részben, hogy a MUNKÁT elfelejtik beletenni abba, hogy megfeleljenek a saját ideáljuknak


NEM, az öltözködés nem munka...


azt hiszik a nők, hogy érzelmileg felüdítő tevékenységgel növelhetik a saját értéküket.


A férfiak számára meg igen hamar egyértelmü a világ visszajelzéseiből, hogy csak a NAGYON KÉNYELMETLEN SZENVEDÉSSEKKEL TELI MUNKÁVAL lehet előre jutni. Pl jobb nőt szerezni.


De a nők még sajnos nem internalizálták ezt a vonalat, azt hiszik, hogy érzelmi oldalról is lehet mozgatni sziklákat

2019. jún. 1. 09:33
 7/142 anonim ***** válasza:
85%

Azért ez a "látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni." elég nagy hülyeség, már ne haragudj. Azért mert rád mosolyog és flörtöl veled, még nem kellesz neki. Ha pedig vonzódik hozzád, hidd el, ő maga is minden követ megmozgat, hogy veled legyen. Te leírsz egy nőtípust, akiből amúgy kevés van, és azt mondod rá: " a nők" Mind, az összes, igaz? Hagyjuk már ezt. Ha én egy férfihoz vonzódom, akkor azzal a férfival akarok lenni, senki mással. Soha senkit nem dobtam azért mert nem magas vagy nem gazdag, de azért már többet is, mert buta volt, beszűkült gondolkodása, vagy csak érdektelen, műveletlen suttyó. Egy olyat aki értelmes volt ugyan, de halálba kergetett az okoskodásával és jobban szerette a saját hangját hallani, mint bármi mást.


Válogatni kell, hiszen nincs olyan, hogy bárkivel jól összeillesz akivel találkozol. Tehát ha kölcsönös vonzalom, akkor randi, és utána értékeljük a helyzetet. Vannak nők, akik csak külső tulajdonságra mennek, de nem ez a leggyakoribb, bizonyíték erre rengeteg párkapcsolat, nézd már meg őket, csak a 185+ kigyúrt pasiknak van nője? Ugye hogy nem?


Amúgy meg nem jönnek tömött sorokban a pasik, de az tény, hogy a vállalhatatlan (alkesz, csöves, suttyó) pasikat nem számítja az ember, mert nem tud rá mint esélyre gondolni.

2019. jún. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/142 anonim ***** válasza:
73%

Miért foglalkozol ennyire ezzel, amikor semmi közöd hozzá?

Majd ezek a nők pofára esnek, te meg kárörvendően röhöghetsz a markodba.

2019. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/142 anonim ***** válasza:
15%
Az óriási választék miatt alakult ki ez a helyzet.
2019. jún. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/142 A kérdező kommentje:

húha, hát én ebben az utolsó válaszban olvastam elég sok jelét a beszükült gondolkodásnak.


az elutasitott pasik nagy része NEM suttyó, müveletlen, stb...


egyszerüen csak a női zsigeri reakcio azt mondja, hogy ezek "nem elég jó" pasik.


az ok megmagyarázhatatlan, bár legtöbbször a külső adottságokkal függ össze.


továbbá, mint leirtam, nem csak a kinézetre menő nők felszinesek, hanem azok is akik a kedvességük miatt állnak össze a pasikkal.


Tehát az egyik csoportnak a külső számit, egy másik csoportnak meg csak a kedvesség.


És mindkettő csalódik, mert rájön, hogy bár lehet hogy jól néz ki a pasi, de erőszakos


vagy lehet ,hogy kedves, de unalmas.

2019. jún. 1. 09:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!