Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/142 anonim ***** válasza:
6%
A nők legnagyobb ellensége,az idő.Addig ugrálnak,válogatnak,amíg megjelennek az első ráncok.Azután kiesnek a párválasztási piacról,és megveszik életük első macskáját.
2019. jún. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/142 A kérdező kommentje:

csak azokat vetem meg, akiknek nem kellek.


persze nekem is van sok nő, aki közömbös, pl meglepő módon az erőltetett szépségű nők valahogy nem érdekesek számomra.


bár már volt két barátnőm is akiknek meg volt csináltatva a melle.


de a stilusuk akkor sem a telepi wannabe ribókéhoz volt hasonló.

2019. jún. 1. 10:51
 43/142 A kérdező kommentje:

hát én voltam már több 40 feletti nővel is, de nagy részük családos volt.


a vénlány 40-es nők azért még eléggé erőlködnek, de semmi olyat nem tesznek, ami alapvetően előremozdítaná őket.


tehát továbbra is csak ülnek és várják a csodát.

2019. jún. 1. 10:53
 44/142 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora sértődös ripacs vagy! XD

Szóval, akiknek akármi miatt nem jössz be (ezer oka lehet), az rögtön megvetendő.

Gratula, neked is csak - szerencsére - guminő marad.

2019. jún. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/142 A kérdező kommentje:

hú de GECKI okos voltál már megint te kis MEGMONDÓEMBER


igy látatlanba te tudod már, hogy nekem mi jár....


légyszi az anyagi helyzetemről is számolj már be, mert annak ócsárolása is az ilyen alapszintü 80IQ-s fröcsögős vitastilus egyik sarokköve...


senki nem fog vissza ÖREG

2019. jún. 1. 10:56
 46/142 A kérdező kommentje:
itt végre OKOS-nak érezheted magad
2019. jún. 1. 10:57
 47/142 anonim ***** válasza:
87%

XD

Aki megsértődik egy elutasítástól, azzal nem lehet mit kezdeni.

Nézz le mindenkit, hátha jobb lesz.

2019. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/142 anonim ***** válasza:
86%

Nézd, én pont nemrég utasítottam vissza egy fiút.

Hogy miért?Mert 1,nem jön be(ez van,nekem inkább a hosszú hajú fiúk tetszenek).2.az első beszélgetésünk alkalmával megkérdezte,hogy átjöhet-e hozzám megmutatni,mit vettünk órán (osztálytársam).

Már ez fura volt, aztán erre rátett lapáttal az,hogy megkérdezte van-e barátom vagy leszbi vagyok-e.

Na itt dobtam egy hátast.Ekkora bunkóval mégis ki jönne össze?

3,van egy fiú a szívembe és azt a szerelmet próbálom elfelejteni.

Nekem fel kell dolgoznom,mert kénytelen vagyok mással együtt lenni,ha megint mást szeretek.



Amúgy meg ne mondd légy szíves,hogy a férfiaknak nehéz.Nem nehéz se nekik,se a nőknek.Mindig mindenki megtalálja a másik felét.Ha nem most,akkor később.Miért kell a társkeresés te rágörcsölni?Csak a rosszat vonzódik be magadnak így.

Én is szeretem a kedves fiúkat,akkor én amúgy egy .ingyó vagyok?

Miért is?

Ha egy kellemes kinézett el társul,az még jobb.És én sem vagyok szép,kedves igen, szép nem.És még mindig szűz vagyok,pedig már jócskán benne vagyok a 20-as éveimben.

Nem mindig azért utasítanak el valakit,mert nem elég szép vagy jóképű.Van olyan ember,hidd el,aki azért utasít vissza,mert mást szeret még,vagy egyszerűen nem akar párkapcsolatot.Miért,oh miért olyan nehéz ezt megérteni?

Mi van akkor,ha odamész egy lányhoz,meg akarod ismerni,de ő nem akarja?

Abba bele sem gondoltál,hogy mi van akkor ha épp most szakított vagy csalódott valakiben?Ez is egy opció.


A másik,a ruha vásárlás valóban nem nagy energiabefektetés.Igen,az edzés sokkal inkább.Viszont pl.a saját magam példájából, én nem másokért edzem,hanem,hogy majd később amikor már tükörbe merek majd nézni,egy jobbik,szebbik énemet lássam visszatükröződni.Ennyi.

A nőknek tényleg baromi könnyű.Ember,egy olyan világot élünk,ahol sajnos egy tökéletesen fertilis,FIATAL, jól kinéző 40-es nőt öregnek tartanak.Nagyon sokan.Bár a valóságban azt hiszem ez a szám nyilván kevesebb.De olvastam már,aki a 30 éves nőt degradálta le.

A nagyon extrém már a 20 nagyon maximum a 25 éves nőket sem tartják már friss pipihusinak.Én mindig azt mondtam,hogy az a friss pipihusi,aki friss pipihusi aki néz ki.Egy 40-es nő is lehet az,ha 20-nak néz ki.Fiatalabb vagyok a fent említett korosztálynál.De biztos nem szeretném 20 év múlva egy saját korosztályok elő férfi szájából azt hallani,hogy nem vagyok feszes,szexi meg hasonlók.Úgy beszélnek a feszességről,mintha az csak a tinédzserek privilégiuma lenne.Hát nem.Aki eljár edzeni,figyel arra,hogy mit eszik,az még 70 évesen is feszes lesz.És ez tény.

Nem szenvednek a nők,ugye?

Könnyű nekik,ugye?Akkor menj oda egy szétbotoxoltatott 60-as nőhöz,aki kétségbeesetten próbál 20 évesenek kinézni,hogy megfeleljen a férfiaknak,hogy őt is vonzónak tartsák.Neki nem könnyű,elhiheted.

2019. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/142 anonim ***** válasza:
83%
Arra celzol, neked nem a kinezet szamit. A duci nos kerdesre nem valaszolsz, nyilvan neked is vannak magas igenyeid, de arrol lapitasz, csak osztod a baromsagokat.
2019. jún. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/142 A kérdező kommentje:

én olyan 500 elutasításnál kezdem megsértődni


szerintem ezzel bőven jó vagyo, tekintve, hogy sokan néhány tucat álláskeresési sikertelen próbálkozás után az utcára mennének követelőzni, hogy nekik JÁR bármi is, miközben nem sokat tudnak letenni az asztalra


nekem van mit felmutatni éppen, a nőzés terén is. Emelett elég idegesítő, hogy alapjában véve továbbra is semminek néznek a nők, és mindig nekem kell bebizonyítanom mindent magammal kapcsolatban, semmilyen sztereotipia nincsen elönyömre max hátrányomra.

2019. jún. 1. 11:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!