Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/142 anonim ***** válasza:
83%

Nem olvasok ilyen szarságokat, de a gyk-en én pont a másik oldaltól látom ezt.

Sírnak, picsognak a pasik (férfinak nem nevezem őket), hogy a csúnya gonosz nők felszínesek, mert velük nem állnak le, sose lesz nőjük, pedig nekik nincsenek nagy igényeik.

Ja, csak éppen jaj, nekik nem kell olyan nő, akinek gyereke van/akin van x kg felesleg/akinek nem az az élete, hogy otthon üljön folyton a seggén/aki szokott alkoholt inni/aki a párjával közösen tervezi végezni a házimunkákat,mert mi az hogy egyedül ő nem/és még sorolhatnám, hosszú a lista.


Csak néhány (linkelni nem fogok, de létező, itteni) kérdésben láttam:

-Ha túl hamar van szex, akkor értéktelen.

-Ha nincs, akkor fapina.

-Ha nem sminkel, igénytelen.

-Ha sminkel, kurwa, aki feltűnősködik/illetve hazug, mert a smink a megvezetés eszköze.

-Ha sportol, nem jut elég ideje a párjára => Egoista.

-Ha nem sportol, megintcsak igénytelen.

-Ha sok pasival volt, könnyen kapható, r¡banc.

-Ha kevéssel, frigid.

-Ha szűz... Akkor maradjon inkább az, felesleges energiapazarlás.



Ja, és a legcukibb, ha nem fizeti ki az üdítőjét/kávéját az első randin, akkor aranyásó.

(Ez persze azokra irányul, akik egyáltalán ide eljutnak, mert az itteni rinyagépek randinak még a közelébe sem kerültek... Nyilván ez is a köc$ög nők hibája...)

2019. jún. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/142 anonim ***** válasza:
86%
Mondasz pár példát az ijesztő helyzetekre?
2019. jún. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/142 A kérdező kommentje:

a fent felsorolt kifogásokat a JÓ PASIK mondják, akikért versengenek a nők


a lúzereknek bármilyen nő jo lenne, szóval eléggé szép fedítés és lázítás a komment.

2019. jún. 1. 10:09
 24/142 A kérdező kommentje:

ijesztő helyezet közé sorolandó sok olyan helyzet, amire sok nő ZSIGERBŐL azt böfögi hogy "hááá ez a pasi dolga"


ijesztő helyzet, a felelősségvállalás és nyilvánvaló veszélyhelyzet miatt.

2019. jún. 1. 10:12
 25/142 anonim ***** válasza:
34%
Bizony, sok nő még 78 évesen, 12 macskával élve is várja a Rájengoszlingot. Mert neki a Béla a könyvelésről nem volt jó, mert csak 177 centi magas volt.
2019. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/142 anonim ***** válasza:
78%

dehogy lenne jó nekik bármilyen....hagyjálmár...



[link]


ő is?

2019. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/142 anonim ***** válasza:
72%

Ha neked ez ijeszztő...


Ha meg várja a Ryan Gosling-ot (annyi tisztelet szorulhatna beléd, hogy legalább rendesen leírod a nevét), az ő dolga. Nem megsértődni kell, hogy te nem kellettél neki.

2019. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/142 A kérdező kommentje:

persze hogy az "ő dolga"


de valamiért mégsem az "ő dolga"


mert a társadalom foglalkozik vele, hogy a nőknek miért "rossz"


és a "disznó pasik" lesznek a bűnbakok, a nők meg az ártatlan áldozatok.

2019. jún. 1. 10:16
 29/142 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező hány éves vagy?légyszi egy képet,mert nem hiszem el,hogy ennyire borzalom lennél ..

fogadok,hogy a szép nőknél próbálkozol csak és amint elutasítanak megy az alázás,hogy büdös kis k*rv,p*tkány stb...

Legközelebb egy csúnyácska lányhoz menj oda ...fogadok sikered lesz..

milyen tömött férfi sorok?? :DD szerintem a legtöbb nőnek jó,ha udvarolnak 5 évente 1x. Perze most nem a diszkó girlökről beszélek,mg az ilyen angyon magamutogató insta celebekről,hanem egy átlagos lányróll aki kb ki se mozdul max a boltig meg munkahelyére. Azt hiszed,hogy amint kilép az utcára futnak a pasik ?? :D hol élsz? főleg manapság rnegeteg hozzádhasonló mentalistású pasi van akik a világ pénzéért se mennének udvarolni,max egy két gyönyörű nőhöz,hogy "szép vagy" aztán néznek,ha nem jön rá pozitív válasz...

Már ahogy írsz is a nőkről elképesztően visszataszító,akárhogy is néznél ki nekem nem kellene ilyen férfi aki így vélekedik a nőkről.

2019. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/142 A kérdező kommentje:

miről beszélsz ember? látszik hogy burokban élsz, és nem vagy tisztában vele, hogy a ronda nők is mekkora egóval rendelkeznek, miután számtalan pasi folyamatosan próbálkozik náluk, akárhova mennek....


1,


ha egy nő panaszkodik, hogy nem kell a "pasiknak" (=jópasiknak) akkor SZEGÉNYKÉM


2,


ha egy pasi panaszkodik, hogy nem kell a "nőknek" (= a nők felső 50%-a) akkor meg kapja a savazást, hogy lúzer, nem dolgozik eleget, ne szaporodjon és hasonlók.


ilyenkor hol az egyenlőség?


A férfiakat bárki HAGYJA hogy elérjék a céljaikat? Miért gondolja mindenki hogy a férfiaknak bármit tálcán kinálnak?


Mert folyamatosan ez a szöveg megy, hogy a nőket korlátozzák...a férfiakat nem korlátozzák? A férfiaknak BÁRMI ingyen van? Mi van a férfiaknak ingyen?


Férfiakat emlitve most a himnemüekről beszélek, nem pedig a felső 20%-ról, akiket a nők férfinak képesek tekinteni.

2019. jún. 1. 10:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!