Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/142 A kérdező kommentje:
-1 ember még belefér
2019. jún. 1. 11:35
 72/142 A kérdező kommentje:
és még tettél egy szivességet is
2019. jún. 1. 11:36
 73/142 anonim ***** válasza:
55%
Szívesen! <3
2019. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/142 anonim ***** válasza:
0%
Elég magas, sportos, jól kinéző férfi vagyok, nagyon jó fizuval. De én biztosan nem állnék le egy olyan nővel hosszú távon, aki nincs külső és belső tulajdonságai alapján egyaránt lényegesen az átlag fölött.
2019. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/142 anonim ***** válasza:
88%

Ha senki nem kér belőled, el kell gondolkodni, kinek a hibája... A komplett ellenkező nemé, vagy...?

Akiktől nem hányod ki a beled, valószínűleg fordítva ez már nem igaz.

Tehát a következtetés, hogy igenis jobb nőt akarnál, mint ami neked jár, és ezért másokat okolsz.

Olyan vagy pontosan, mint amiket itt a nőkre akarsz ráhúzni...

2019. jún. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/142 A kérdező kommentje:

haha, ezzelm szemben a sikeres férfiak között elég nagy kereslet van az olyan fiatal nőkre, akik a gyerekszülésig kihúzzák azt a pár évet a munka világában valami alanta munkahelyen (jellemzően kiskereskedele, pláza, ruhabolt, kozmetikus) és amikor már felszedik őket, akkor onnantól nem kell tobbet dolgozzanak.


Én is az átlag felett keresek kb 3x, végzettségem magas, nekem sem kellene ostoba buta nő, még akkor sem, ha érzelmileg nagyon penge.

2019. jún. 1. 11:42
 77/142 A kérdező kommentje:

"....Ha senki nem kér belőled, el kell gondolkodni, kinek a hibája... A komplett ellenkező nemé, vagy...?


Akikt...."



ezt a választ igy egy az egyben miért nem dobják rá egy nőre sem, amikor ugyanezen problémáit teszi szóvá?

2019. jún. 1. 11:43
 78/142 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, mert azt se tudom, mióta nem láttam szingli nőt. És nőktől nemigen hallottam ilyenfajta picsogást az elmúlt 10 évben. Valahogy megoldják a problémát anélkül, hogy a komplett ellenkező nemet okolnák a saját szerencsétlenségükért...

Bár lehet, az az oka, hogy a pasinak nagyobb a haszna egy párkapcsolatban, ezért azokat a nőket is bevállalja 1-2 nagyon éhes, akik másnak nem kellenek.


Míg a nők inkább vannak egyedül, mint egy szarral...

2019. jún. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/142 anonim ***** válasza:
82%
Ha egy nő ilyen gusztustalanul nyilvánul meg mint te, arra is rádobják. De ha valaki senkit nem aláz, csak tisztában van vele hogy te nem jössz be neki, más meg igen, mert kinézet, személyiség, egyéni ízlés, egyéni preferenciák, azt nem fogják ezért lenézni alapból. De ez az egész amit itt művelsz, az minden csak nem szimpatikus. Vagy rossz napod van.
2019. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/142 anonim ***** válasza:
86%
Te mar ra is dobtad. Az itt kommentelok egy resze folyamatosan emlekezteti a noket a hibaikra. Nem vetted meg eszre, hogy ez a topik az ellenkezo nem szidasabol all? Te is kritizalod a noket es a kispajtasaid is, nem ertem mit hianyolsz. A nok meg a ferfiakat kritizaljak, mert ez az elet rendje. Eskuszom nem ertem mi a bajod.
2019. jún. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!