Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
 111/142 anonim ***** válasza:
62%
kicsit nagy feje van a teséhez képest,de ez mit számít? ott van a Berki krisztián a nagy lófejével,olyan ronda ,hogy még ilyet nem láttunk aztán látod mutogatják tv-ben sikeres,baromi szép nőket megkaphat...te meg itt sírsz és picsogsz?
2019. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/142 A kérdező kommentje:

ja nyilván a 100 kilós hustorony berki krisztián nyilván teljesen jo hasonlitási alap.


nem tudjátok mit beszéltek

2019. jún. 1. 14:04
 113/142 anonim ***** válasza:
70%

lool,szteroid ha úgy akarsz kinézni ;)

írtad 3x átlag felett keresel akkor simán lesz rá pénzed és nem leszel impotens mielőtt ezzel jönnél....

2019. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/142 A kérdező kommentje:

de ez még mindig nem olyan kényelmes, mint az hogy egy nő elmegy egy műtétre és egy hét mulva már nagy mellei vannak.


egy férfi meg fizessen ÉS még dolgozzon is hogy nagyobb legyen...mire ez az extra sarc?

2019. jún. 1. 14:08
 115/142 anonim ***** válasza:
84%

Ja, nőként ingyen jár a jó alak, a formás segg, lapos has, ugye? Nem kell tenni érte semmit...

Akkor miért vannak kövér/girhes/vagy egyszerűen csak formátlan nők?

A mell csak egy nagyon pici részlete az egésznek...

2019. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/142 anonim ***** válasza:
82%

Te neked ennyi fizuval gondolom beosztottaid is vannak...

Na, szegények. Részvétem nekik. Huh, ez a "gondolkodás" Egyre jobban kiderül milyen.

2019. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/142 A kérdező kommentje:

huhhh, hát azért a legtöbb nőnek INGYEN van az hogy 20on néhány éves koráig jól néz ki


és SEMMIT nem kell tegyen érte


bőven vannak tini lányok akik isznak és zabálnak mégis jól néznek ki


az más téma hogy 25 éves korukra esetleg elhiznak és leépülnek


de ahhoz képest h SEMMIT nem kellett kinlódjanak, ezm még mindig egy jó üzlet volt

2019. jún. 1. 14:12
 118/142 A kérdező kommentje:

engem elismernek a munkahelyen


és képzeld még beosztottjaim sincsenek, kell a frásznak az extra felelősség...persze attól még sok embernek el kell magyarázzam, hogy mit csináljon.

2019. jún. 1. 14:14
 119/142 A kérdező kommentje:
ja és nem vagyok informatikus
2019. jún. 1. 14:16
 120/142 anonim ***** válasza:
79%

Jó, ba$zod, akkor én is a szerencsétlen kisebbségbe tartozom, akinek nőként sem járt a jó külső tizenévesen... De persze ezt ki nem szarja le, így jártam.

Bőven ért megpróbáltatás a külsőm miatt...

Na azok akik ezt tették velem, valszeg 25-26 éves koromban sorszámot téptek volna. De NEM VOLT INGYEN. (És nem volt plasztikám...)

Nem sajnáltattam magam sose, és elismerést se vártam. De nőként sokkal nehezebb formálódni, jól kinézni, fogyni, stb, mert a női test, szervezet sokkal több hormonális hatásnak van kitéve.

És mégis a nőket kezelik úgy, mint egy db húst a piacon, nem a te fajtádat.

2019. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!