Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
 101/142 anonim ***** válasza:
62%

légyszi linkelj már számodta felső 40% nőt, és olyat is akitől kihányod a beled (de ne ilyen 100kgos nőket,hanem vékony kategóriásakat )

Eetleg olyan férfit is linkelhetnél akire hasonlítasz,mert a leírtal alapján azt állítod valami ritka genetikai rendellensség,torz fej születtél ,hogy ennyire sikeretlen vagy a nőknél.

2019. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/142 anonim ***** válasza:
100%

Mind2 nemnél előfordul, hogy messze a lehetőségeiken és korlátaikan túl kergetnek/várnak egy idealizációt, de a reálisan elérhető határokon belül senki sem elég jó. Ez tény, sok ilyen nő és férfi van.

De ez az ő dolguk, kizárólag rájuk tartozik, miért foglalkozol azzal, hogy valaki 40-50esen is leragad itt vagy köt kompromisszumozlt, amikir már nagyon beszűkültek a lehetőségei?

2019. jún. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/142 A kérdező kommentje:

kire hasonlítok?


ez egy kicsit problémás, mert mindig megkapom a nöktöl, hogy kire hasonlitok SZERINTÜK


persze azokra a szinészekre és zenészekre egyáltalán nem hasonlitok, de ugy látszik a nőknek kell valami hasonlítási alap, másképp nem tudnak vonzódni


sajnos nem nagyon hasonlitok senkire


talán a frankie muniz


valószinüleg annyi pénzzel én is olyan chill lennék mint az a gyerek

2019. jún. 1. 13:47
 104/142 A kérdező kommentje:

kb én is igy mutattam egy képen együtt az exxel


[link]

2019. jún. 1. 13:50
 105/142 A kérdező kommentje:

igen, asszem ez egy nagyon pontos illusztrácio


[link]

2019. jún. 1. 13:51
 106/142 anonim ***** válasza:
0%
akkor biztosan nem a külsőddel van baj,mert ez egy elég helyes pasi...nincs rajta semmi groteszk,semmi visszataszító. Teljesen oké mindenhol...most már biztos lehetsz benne,hogy a személyiséged és a nő gyűlöleted az oka mindennek. Talán menj el meditálni vagy valami,hátha megvilágosodsz....
2019. jún. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/142 anonim ***** válasza:
74%

"persze azokra a szinészekre és zenészekre egyáltalán nem hasonlitok, de ugy látszik a nőknek kell valami hasonlítási alap, másképp nem tudnak vonzódni"


Te jó ég még ebbe is belekötsz? Ez csak egy kis játék hogy ki kire hasonlít, foglalkoztatod a csajt és mindenkiről eszébe jutsz. Vagy ez sértő? Bár lehet hogy sértő. Áhh, általános iskolában kellene tanítani hogy ne hasonlítgassunk, sose lehet tudni ki min akad ki. Alapból az ember nem gondolná hogy ezt valaki rossznak veszi. Kérdező, sértődős vagy, próbáld ezt végre realizálni magadban, akkor könnyebb lesz az életed.

2019. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/142 A kérdező kommentje:

hasonlitani valakire:


beszéltem egy idősebb nővel, elmesélte hogy 18 évesen ugy vesztette el a szüzességét, hogy már nagyon kétségbe volt esve, ezért a vonaton megkért egy férfit, hogy szálljanak le.


(80as évek...)


és miért választotta azt a férfit?


mert hasonlitott egy zenészre


JAAAA....

2019. jún. 1. 13:56
 109/142 A kérdező kommentje:

[link]


hááát én nem is tommmm

2019. jún. 1. 13:58
 110/142 A kérdező kommentje:

ennek a frankie muniznek még a hangja is elég furcsa


mint az enyém, mondjuk az enyém nem iylen mély

2019. jún. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!