Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
 121/142 anonim ***** válasza:
31%
A tini és 20-as csajok az arcbőrük problémával, a mellméretükkel, az állandó hajmosással és hajszárítással, a szőrtelenítéssel, a smink tanulással, a testtartással, a szüleikkel, a tananyaggal, a beszólogatós hülyegyerekekkel, a mikor ideális elkezdeni a szexet kérdéssel, a vénlány leszel meglátod kisunokám szemlélettel, a szemöldökük formájával, a mindenkinek más tetszik kérdéskörrel, az edzéssel, a sok üléstől 18 év alatt is megjelenő narancsbőrrel, lázas betegségekkel, ha nincs gazdag szülő akkor a megfelelő ruhák beszerzésével, és még kismillió problémával küzdenek ugyanúgy mint a hímneműek. Egy kis agyműködést mutass már fel, ha elvileg van neked olyan.
2019. jún. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/142 A kérdező kommentje:

engem szerinted hogyan kezelnek EMBER?


azt gondolod, hogy a PASIKNAK könnyü


de közben iylenkor az agyadban a PASI fogalommeghatározáshoz egy teljesen más kép tartozik, mint ami a valóság


bár a nőkben be van épitve egy ösztön, hogy a pasik a himnemüek egy alcsoportja, a felső 20%


mindeki aki azon kivül esik, az csak úgy "van"


mint a hangyáknál a dolgozók

2019. jún. 1. 14:22
 123/142 A kérdező kommentje:

a sminkelés munka meg a ruhavásárlás vagy a súlyemelés?


ráadásul ugy hogy meg is látszodjon?


nem tudom melyik a nehezebb

2019. jún. 1. 14:23
 124/142 anonim ***** válasza:
14%
#120 Ha annyi megpróbáltatás ért volna téged, mint az átlag alatti külsejű fiúkat/férfiakat, kb. egy hét után felvágtad volna az ereidet.
2019. jún. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/142 anonim ***** válasza:
89%

szerinted jó segge a ruhavásárlásról és a minkeléstől lesz a nőnek?


hát NEM. hanem azzal hogy súllyal guggol a teremben ugyanúgy mint a pasik!


edzett teste mindenkinek csak akkor van, ha tesz érte!


és még mindig nem csak a kigyúrt pasiknak vannak csajaik. tényleg kigyúrt pasit a városban meg nem is látok olyan gyakran, szóval hagyjuk ezt, hogy a pasiknak gyúrniuk kell ha nőt akarnak, a többség nem teszi, és a többségnek mégis van nője.

2019. jún. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/142 anonim ***** válasza:
39%

Ezt hagyjuk, van kurwa ronda ismerősöm, 168 cm, 54 kg, girhes, a feje ronda, haja alig van, foga se sok.

2.házasságában él...


Igen, vannak olyan emberek, akik nem tudnak hízni, izmot építeni, vagy akár fogyni, vagy csak kurwa nehezen, durva erőfeszítések árán.

Fogd már fel, hogy nőben is ugyanúgy vannak ilyenek, és nekik se jobb, és nem is lesz jobb attól, hogy kisminkelik magukat.

2019. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/142 anonim ***** válasza:
A 168 centis ismerősről szóló szöveg hazugság. Az erőfeszítésekről: mégis milyen erőfeszítést tegyünk azért, hogy magasabbak vagy jobb képűek legyünk?
2019. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/142 anonim ***** válasza:
90%
Figyu, tedd föl a ruháidat, könyveidet szekrény tetejére nagyobb táskákba. Minden nap onnan kell leemelgetned ahogy kiválogatod őket. 1 év múlva izmos leszel, észre se veszed. Nők ezt nem csinálhatják mert túl férfiasak lesznek. Nekik még erre is kell figyelni.
2019. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/142 anonim ***** válasza:
95%

#124

Egy hét után?

5 éven át egy egész iskolányi köc$ögnek voltam a céltáblája, szerintem ne akard jobban tudni helyettem.

Ne a mostani helyzetből induljunk ki, nem tegnap voltam 15 éves...

Legfőképp nem te voltál ott...

2019. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/142 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ez komoly,hogy a szteroidra azt írtad vissza,hogy a lányoknak csak műtét kell az olcsó,meg ignyen? :DDDD egy mell műtét olyan 800E, orr plaszitka 800E, fül 300E stb stb...szerintem még mindig olcsóbb mint 300E-ért egy szteroid kúra :D

Meg mit beszélsz,hogy a nőknek nem kell edzeni??? :D anno mikor jártam kondizni olyan keményen nyomtam,hogy a szmélyiedzők odajöttek hozzám,hogy sokkal komolabban csinálom mint az itt lévő férfiak 80%-a!!! persze azutána puhapöccccccs pasiktól kaptam az ívet,hogy jaj milyen izmos vagyok,holott nem is voltam olyan izmos...attól hogy voltak formáim meg egy minimáli izmom... szóval ha azt hiszed a nőknek milyen könnyű nagyon el vagy tévedve. Semmi sem jó,ha dagi akkor disznó,ha vékony akkor deszka,ha sportos akkor férfias. Semmi nem jó...

2019. jún. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!