Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
 91/142 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, ha mai világunkban nem kellenek az érzelmek, akkor minek is nézed te hogy szép e a nőd? Azt hogy kit látunk szépnek, érzelmeken, de legalábbis érzéseken alapul. Vagy nálad ez is anyagi alapokra helyeződik? Pl, kivel fogsz tudni villogni az üzlettársaid előtt. Vagy azért szexnél megmozdul benned valami érzés alapú szépség fogalom?
2019. jún. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/142 A kérdező kommentje:
az érzések akkor problémásak, amikor az emberek JOBB HIJÁN azzal akarják megoldani a helyzeteket, amiket logikával és ésszel kellene
2019. jún. 1. 13:35
 93/142 A kérdező kommentje:
érzelmek
2019. jún. 1. 13:37
 94/142 anonim ***** válasza:
15%

Te eszleny, nem erted, hogy en itt arrol beszeleg, hogy agressziv vagy?? :D Mi az, hogy lerugdosod? :D

Egyebkent meg nem vagyok vezna, versenysportolo vagyok gyerekkorom ota. En elfogadom, hogy nem mindenkinek jon be, hogy alacsony vagyok vagy az, hogy kockas a hasam. Ennyi. Nem is akarok mindenkinek bejonni. Aki eddig nekem tetszett, azokkal ossze is jottunk. Mas ferfiak meg nem erdekelnek. :D

2019. jún. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/142 A kérdező kommentje:
beszélegjé'
2019. jún. 1. 13:39
 96/142 anonim ***** válasza:
39%

uh a kérdező nagyon beteg,fogadok egy erőszakos nárcisztikus alak. A leírtakból egyértelmű,hogy a nagyon szép nőkre hajtasz ,ilyen szépségkirálynő külső és náluk nincs sikered,mert nem vagy ehhez elég helyes sem sikeres.Emiatt szidod az összes többi létező nőt,hogy mekkor bunkók ,mert te "kihányod a beled" azoktól akik nem felelnek meg külsőleg az igényeidnek.

Testileg is elég érdekes elvárások 40 kilósan felrugodsnád a nőt,ergo az öszes alacsony ,vékony nőt. 60kg még éppen elmegy,de csak akkor ha mellé an nagy szilikon mell meg formás fenék. Ezket te írtad!!

Ezek alapján már nem a nők 50%,hanem kb a nők 20% aki neked bejön.De azután írtad,hogy nem elég ,hogy szép legyen,formás,50-60kg körüli,de legyen okos is,mert ha buta akkor repül. Azt is írtad az érzelmek nem kellenek... most már a nők 5-8%-a maradt és még nem is tudjuk milyen kikötések maradtak ...

Neked nem azért nicns nőd ,mert ronda vagy,hanem azért mert úgy válogatsz,hogy még az a nő mg sem született akire te vágysz...

2019. jún. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/142 anonim ***** válasza:
58%
Ja, igen... Masba mar nem tudsz belekotni, csak egy elutott betube. :D Gondolom, kezd leesni, hogy te vagy az, akinek nincs igaza es nem az egesz vilag hulye. :D
2019. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/142 anonim ***** válasza:
31%
Az érzelmek problémásak, de attól még vannak. Inkább arra jó rájönni mitől alakulnak ki, és akkor a jókat meg lehet tartani, a nem odavalóak meg megszűnnek ha kiderül hogy milyen tévedés okozta.
2019. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/142 A kérdező kommentje:

az ilyen szintü ferdítésekkel teleszórt ócsárolásokra nem vagyok kíváncsi


maradjunk annyiban hogy a nők felső 40%-a már több mint oké

2019. jún. 1. 13:42
 100/142 A kérdező kommentje:

hallod, ez a legkisebb hibába való belekötés a TI proli típusú kötekedésetek egyik taktikája nem az enyém


de ugy látszik ha kapjátok, akkor nem izlik

2019. jún. 1. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!