Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy is van ez? Sírnak nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Sírnak nők, hogy nem kellenek "senkinek", de egyébként meg nagyon sok próbálkozót ők ráznak le?

Figyelt kérdés

Olvastam az R.Kelényi Angelika könyveit, ahogy képről látszik, ez az ember egy vállalható kinézetű nő.


Pont az ilyenek szokták húzni a szájukat, ha nem elég jó kinézetű a férfi, aki probálkozik.


Leírja a nő, hogy mennyi "szerencsétlen" pasija volt, de a sztorikban mindig ott van annak az ecsetelése, hogy AZÉRT TETSZETT, MERT:


- magas volt

- jóképű

- nagyon szép volt


a "vicces és szórakoztató" mindig csak egy mellékes zönge a leírásokban.


Továbbá több fickóval azért kínlódott, mert azok kedvesen voltak hozzá.


És ugye ez az írónő a tipikus vénlány 40-es jelenség megtestesítője.


Szegénykéim kergetnek valamilyen ideált, amíg még csak meg sem tudnak határozni. Közben meg elfelejtik észrevenni, hogy mindig hasonló pasikkal kerülnek össze, akik szöges ellentettjei az egyébként megfoghatatlan ideáljuknak.


Mondhatnám "ezt vonzzák be" ---> tehát a probléma nem a köcsög pasikkal van, hanem ezekkel a nőkkel. Csak ugye a társadalom irányából megerősítést kapnak, hogy ők csak egy áldozatok.


Sajnos én nem vagyok a nők által még ösztönösen sem preferált férfi típus, minden barátnőt és kalandot az intelligenciámmal és saját erőmből kellett összehozzak. Nekem nem voltak olyan kapcsolataim, amikbe csak úgy belesodort az élet. Mindig nekem kellett keresgélni és utánamenni a dolgoknak.


És folyamatosan küzdök azzal, hogy látom a nőkön, hogy vonzódnak hozzám -valamiért- de a beképzelt ideáinak meg nem felelek meg, mert nem vagyok az álompasi, de még csak jóképü semy ezért megpróbálnak elrugdosni.


Nyilván bátran teszik, mert tudják, hogy a pasi fogyóárú és tömött sorokban állnak és jönnek megállíthatatlanul. Közben meg sírnak, h nem kellenek senkinek?


Ez alapján azt is gondolhatnám, hogy a pasi szó alatt csak a jó pasikat értik.


2019. jún. 1. 09:13
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/142 A kérdező kommentje:

a nők sem lennének mások, ha TÉNYLEG a kutyának sem kellenének


csak ugye egy nőnek max pár honap, és megkörnyékezi valaki, akivel működhetne a dolog


pasiként meg nem nehéz elérni hogy az ember a kutyának se kelljen, még akkor sem ha munkát fektet a dologba.


egy férfi elmegy bulizni és elküldi minden nő, jól megalázzák, nem szólhat mégsem


a nők meg sirnak, hogy elmennek buliba és nem jött oda hozzájuk egy férfi sem.


persze akik odamentek azokat ellökdösték

2019. jún. 1. 11:54
 82/142 anonim ***** válasza:
79%

Milyen sok boldog és szerencsés ember van ezen a gyk-n. Mindenki magas, izmos, jóképű, sikeres, átlagon felüli fizetéssel. Akkor miért itt rohad az összes? :D


Én 182cm vagyok. Full átlag külső, semmi trendi öltözködés, 43 éves vagyok, van családom, feleségem, a fizetésem 260EFT. Nem vagyok sem elkeseredett, sem boldog. Élem az életem. Vannak frusztrációim is. Sokszor elgondolkozom azon, hogy miért ilyen a világ, vagy hogy hova tart ez az egész. Csak hát az van, hogy a kutyát sem érdekli a bánatom, ha vmi jót teszek nem lesz érte köszönet, a hátam mögött kibeszélnek, ha hibázok akkor 50 évig azt emlegetik fel.

Semmi extra, olyan vagyok mint mindenki más, olyan élettel mint másoknak is van.


Ki mondta azt, hogy az élet igazságos? Az élet semleges, mint ahogy minden de minden ami itt történik. Mi a jó és mi a rossz, azt csak az egyén dönti el a saját szemszögéből.


Ha téged nem választanak a nők, az csak a te problémád, ugyanúgy mint az én problémám is csak az enyém. Sőt, az emberek többségének az az öröm, ha a másik szenved, vagy nem sikerül neki valami.


Hogy kit választ egy nő, az is tökéletesen mindegy addig, amíg nem téged választ.


Ha most nincs párod, és a hölgy egy másik emberrel jön össze, mi változott? Eddig sem volt a tiéd, ezután sem lett. Az eredmény ugyanaz.

A világ legfeleslegesebb dolga megérteni és megváltoztatni embereket!

2019. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/142 anonim ***** válasza:
2%
Jó a kérdés Kérdező:). Ez a mai női társadalom, sajnos:(...
2019. jún. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/142 A kérdező kommentje:

én csak a helyzetemen szeretnék változtatni


a szex nem hinném hogy nagy luxus lenne


egyébként meg meg lehet nézni, hogy az emberek hogyan viszonyulnak ahhoz a problémához, ami számukra megugorhatatlan, mert a képességeik nem elégségesek:


Ez pedig nem más, mint az anyagi helyzet


az emberek utcára mennek, hogy kevés a fizetés, miközben meg a munkahelyüket teljesen érzelmileg élik meg, nem eredményorientáltan.


mert egyszerüen gyengék az absztrakciós képességeik, hogy rendszerben lássák a dolgokat, ők többnyire érzelmeket élnek meg.


Ez a különbség szerintem sok gazdag és szegény között. Persze ott is beüthet az adottság, mint pl örökség, vagy bármi.


Persze aki szexelni szeretne, azt rögtön lerúgják, mert azt gondolják az "EMBEREK", hogy érzelmi intelligenciája mindenkinek müköidk és tud ismerkedni


HÁT NEM....


perstze én is lehordom az emberket, akik lassan fogják fel a rendszereket, amik doglokat müködtetnek a hétköznapi életben, mert nagyon gyegnge absztrackios képességgel rendelkeznek.


Pedig a mai felgyorsult világban ez az élet-halál kérdés, nem az érzelmek. Azok a vadonban kellettek, meg a törzsi közösségekben.


de még mind a mai napig az érzelmeket sztárolják, pedig ez beépitett dolog az emberben, nem egy erény, amiért meg kell dolgozni.

2019. jún. 1. 12:04
 85/142 anonim ***** válasza:
76%
Akkor most tkp MIT SZERETNÉL??? Konkrétan...
2019. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/142 anonim ***** válasza:
19%
Kérdező, ez mind tény, amit leírtál. Már csak az is bizonyítja ezt, hogy a femináci brigád szokás szerint habzó szájjal gyűlölködik ellened.
2019. jún. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/142 anonim ***** válasza:
71%

Akkor nézzük a tényeket:

-a biológiai óra a férfiaknál is ketyeg. Épp ezért 40 felett mint a félőrült próbálnak hatékonyan keríteni valakit, mindenkin átgázolva, kevés sikerrel

-a nők szülhetnek 49 évesen (Fejős Éva), 53 évesen (Fehér Anna), a férfiak is elmehetnek a Cloony koráig kb. Más kérdés hogy senki nem akar idáig várni, de akinek így alakul, no problem.

-Az hogy ki mennyi idősnek néz ki az genetika

-Az hogy mekkora mell nőtt a nőkre, szintén genetika. Talán nem kellene első körben a műmellű nőket felcsinálni, és a köv.nemzedéknek nagyobb lenne átlagban.

-Az hogy kinek mekkora a szerve, az is genetika. Ha a férfiaknak ez probléma, menjenek Kína irányába, onnan szerezzenek nőt az ottani nőknek ez pont ideális.

-Az hogy az alacsony helyes nő magas pasit néz ki, ösztönös, nem akar törpe gyereket. A magas nő sokszor alacsony pasit néz ki.

-Kérdező ne sírjál, valószínű van egy csomó sikerélményed, csak észre sem veszed.

-Válogasd meg milyen könyveket olvasol.

2019. jún. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/142 A kérdező kommentje:

könyvek:


jeanne seagal


eric greitens


david mcraney



jaaa, hogy ezek egyike sincsen meg magyarul

2019. jún. 1. 12:38
 89/142 anonim ***** válasza:
85%

"de pl 40 kilós nőket alapból lerugdosnék :("

Wow, lerugdosnal egy not csak azert, mert 40 kg. Gratulalok! :D Es akkor csodalkozol, hogy miert nem kernek beloled a nok. Valoszinuleg nem csak ronda vagy, hanem egy frusztralt, agressziv alak is.


Es mielott nekem tamadnal, igen, en tortenetesen pont 40 kg vagyok a 158 centimhez es hal' istennek eddig senki nem kifogasolta a sulyomat. Mondjuk ok nem is ilyen nyivakolo pancserek voltak. :D

2019. jún. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/142 A kérdező kommentje:

ja értem, aki téged nem fogad el, az egy köcsög


viszont ha egy férfit elutasitanak a kinézete miatt, akkor az meg jól megérdelmi...


azért nem kicsit látszik a bizonytalanságod, látszik hogy zavar a véznaság, és bevéded magad azzal, hogy szerencsére voltak "jólelkü férfiak" akiknek kellettél

2019. jún. 1. 13:26
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!